Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
capri
2013-06-05 07:46:16
 
Jó reggelt! :-)
csillka, akkor az előző hónapban összejöhetett volna egy pizsamamintás kistakaró. :-D
csera84, Tunczo üdv itt!
csera84, hány naposak szoktak lenni a ciklusaid? Megy a drukk!
Tunczo, a mostani görbéd nagyon jól néz ki. Az előző havival kapcsolatban bennem is az a kérdés merült fel először, hogy hol mérted.
Adry03, neked is nagy drukk! :-)
Mirmite
2013-06-04 21:46:08
 
Tunczo

Még egy kérdés:Hol méred a hődet?
Mirmite
2013-06-04 21:45:04
 
Adry03


Csak így tovább!
Megy a drukk!
plumeria14
2013-06-04 21:09:31
 
Tunczo
Az előző hónapban, a görbe alapján valóban ott a logikus…bár, ovu csak akkor van, ha utána megemelkedik a hő és minimum 3 napig fent is marad. Biztos, hogy mindig ugyanakkor mérted?
Adry03
2013-06-04 20:58:03
 
Sziastok !

Üdv az újaknak és sok sikert ! Örülök nektek. Csak annak nem, hogy megint egyre többen vagyunk akinek nehezebben jön össze a baba. Bár akik még az elején vannak azoknak csak jó, hogy már az elejétől tudatosak. De türelem ! Legalább 6 hónapot várni kéne. Sőt akár 1 évet is (ez az orvosi meghatározás).

csillika

Nekem is feltetted a mai estére a koronát és én is nevettem 1 jót. Jó, hogy nálatok mindennek van peteérése. :))

Dina Darko

Nagyon szorítok, hogy erősödjön az a csík. De ha már halvány akkor az nagyon jó jel. Még pár nap és tuti gratulálhatunk.

Részemről így állok:
Tunczo
2013-06-04 20:55:52
 
Köszi a gyors reagálást :)
Itt az előző görbém. Eredetileg a 16. naphoz tette, de ahogy vittem be az újabb adatokat, pár nap múlva átdobta a végére. Abban a hónapban szerintem elég össze-vissza volt az egész, a hőmérséklet folyton ugrált. Az utóbbi 3 hónapban 29 napos lett a ciklusom, előtte meg hónapokon át 28 napos volt.
plumeria14
2013-06-04 20:30:55
 
Tunczo
Isten hozott a csapatban, örülök, hogy egyre többen csatlakoztok a fórumhoz.
A mostani görbéden egyértelműen látszik az ovuláció…A múlt hónapban mikor tette át a rendszer az ovudat? Megmutatnád azt a görbét is?
Szerintem érdemes megcsináltatni a hormonvizsgálatot. Nekem is volt már olyan, hogy az ovu teszt folyamatosan negatív volt, de lehet, hogy aznap többet ittam és nem vártam meg, hogy a folyadékbevitel után elteljen 2 óra…ez is nagyban befolyásolja…
Mirmite
2013-06-04 20:30:01
 
Tunczo

Üdvözöllek a csapatban!
Sok sikert nektek!
A görbéd alapján már volt ovulációd,aszerint a mai
teszt már későn volt.
Esetleg megmutatod az előző görbéd?
Tunczo
2013-06-04 20:23:32
 
Sziasztok,
Viszonylag új vagyok az oldalon, a múlt hónapban "vágtunk bele" lesz, ami lesz alapon. Most a másodikra már felkészültebb vagyok. Laikusként úgy ítélem meg, hogy a görbém rendben van, viszont a 12. naptól elkezdtem ovulációs tesztet használni, és a mai nap egyfolytában negatív lett. Szóval a hő és a teszt nincs összhangban. Volt esetleg köztetek valaki, akinek egyáltalán nem mutatott pozitívat a teszt a ciklus közepe táján? Az előző hónapban a ciklus végére tette az ovulációt, de akkor kizárólag a hőt rögzítettem, tesztet sem végeztem, ezért számomra kétséges az oldal által belőtt dátum. Ha a menstruációig nem lesz pozitív a teszt, akkor szerintetek érdemes elmenni hormonvizsgálatra, hogy egyáltalán minden oké-e velük? (tudom, hogy van ovumentes hónap, csak furcsa lenne, hogy pont akkor nincs, amikor elkezdem a tesztelést)
plumeria14
2013-06-04 20:19:17
 
csillka
Aranyos, amit írtál a korábbi hőmérőzéseddel kapcsolatban, mosolyt csaltál az arcomra :)

csera84
Üdv a csapatban! Szépen alakul a görbéd…
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!