Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
plumeria14
2013-06-05 18:12:56
 
kardvirag
Üdv a csapatban! Itt bizony ám nincs lazsálás, úgyhogy ezentúl nem maradhatnak ki napok :) Mutatsz azért görbét?
Tunczo
2013-06-05 18:12:06
 
Köszi mindenkinek a sok hozzászólást. Azt hiszem valóban az volt a baj, hogy kezdetben nem jó helyen mértem a hőt...
Ez a hónap tényleg jónak tűnik, és megnyugtató, hogy vannak mások is, akiknek nem mutat pozitívat a teszt. Volt olyan, hogy halványan látszott a második csík, de ugye az útmutató szerint az még negatívnak minősül. Meglátogatom majd az orvosomat és megmutatom neki a görbét, kíváncsi vagyok, mit mond rá. Vagy javasol-e vizsgálatokat.
kardvirag
2013-06-05 17:16:51
 
Sziasztok! Én is csatlakozom a beszélgetésekhez. Én is babaváró fázisban vagyok :) Nemrég kezdtük el a babaprojektet. El kezdtem mérni a hőmet, de maradtak ki napok, amikor nem mértem, de remélem ezentúl szorgosabb leszek e téren. Örülök, hogy van ez a lehetőség, ahol kibeszélhetjük magunkat. Mindenkit üdvözlök!
plumeria14
2013-06-05 16:36:26
 
DinaDarko
Részben ezért is van ez a fórum, hogy kiírjuk magunkból mindazt, amit a környezetünkkel nem tudunk, nem szeretnénk megosztani….Kitartás, már nem lehet messze az a két csík!
DinaDarko
2013-06-05 16:18:19
 
Köszönöm szépen aranyosak vagytok :) Ha meglesz és szépséges igérem megosztom veletek :)
Mirmite
2013-06-05 15:23:50
 
DinaDarko

Nyugodtan panaszkodj nekünk azért vagyunk:)
Az ilyen panaszt egyébként is szeretjük mert
pár nap és az erőteljes második csík örömmé
változtatja:)Kitartás:)Tudom könnyű mondani!
capri
2013-06-05 15:07:51
 
DinaDarko, egyáltalán nem fárasztasz bennünket (engem), itt nyugodtan leírhatsz mindent, amit kimondani még nem szeretnél. :-) Ès itt mindenki nagyon drukkol neked, hogy erősödjön az a 2. csík.
DinaDarko
2013-06-05 15:00:53
 
Plumeria - tünetek már vannak rég! Igy volt a múltkor is iszonyat korán éreztem mindenfélét, és sok sok napot kellett várnom mire kimutatta a teszt is. Tudom hogy csak türelmesnek kéne lennem de az nem erősségem :D Főleg h már igy félig meddig örülgetek.... de csak óvatosan egyelőre...
Tünetek:
* mindjárt megjön érzés 1,5 hete, minden nap, úgy hogy óránként csekkolom a wc-n kijött-e valami de nem.
* deréktáji fájdalom
* kajaundor, gyomorégés, hányinger váltakozva a felzabálom a világot érzéssel
* érzelmi hullámzás
* időnként szédülés, homályos látás (bár ez lehet vérnyomás)
* fáradtság
ezek mind igy együtt jó 1 hete vannak. ezért őrülök már meg h nem birok valami értelmes csikot produkálni.
Elnézést ha titeket is az őrületbe kergetlek vele, csak kimélem a környezetem, meg titkolom is, valahol muszáj kibeszélni :P
mumleszek
2013-06-05 11:57:45
 
csillka

Jó volt olvasni a bejegyzésedet, ezt a mondatot megjegyzem! Köszönöm.
"Nemrég olvastam, hogy akkor válsz szülővé, amikor elfogadod gyermeked szabad akaratát."


maximail

Neked is köszönöm a részleteket.
nálam megcsinálták a Dr. Czeizel Endre által megjelőlt vizsgálatokat:
http://hellobaby.blog.hu/2011/06/26/dr_czeizel_endre_ez_a_3_gen_okoz_meddoseget

(itt Brüsszelben - ezt persze nem egyszerre és nem a kérésemre, de szépen kiderítettem, hogy mi miért is volt.)
Az első inszememnél még tavaly kaptam Pregylt azután lett egy felületes visszérgyulladás a karomban (ennek kapcsán csináltak vér-genetikai vizsgálatokat) a véralvadást vizsgálták. Így én ezután 5 inszemet gyógyszermentesen csináltam végig és a mostani múlt heti inszemnél adtam be megint magamnak a Pregnylt, viszont ezzel együtt a doki felirt egy baby aspirint )100mg amit folyamatosan szedek, lekopogom nem tapasztaltam most semmi visszérgyulladásra utaló jelet. :)

szoval nálunk volt

ONDÓVIZSGÁLATA
A MÉHNYAK ÁTJÁRHATÓSÁGI VIZSGÁLATA
A PETEVEZETÉK ÁTJÁRHATÓSÁGI VIZSGÁLATA
A PETESEJT TERMELÉS VIZSGÁLATA
A SÁRGATEST TERMELÉS VIZSGÁLATA
GÉNVIZSGÁLAT
AZ EGÉSZSÉGI ÁLLAPOTÁNAK ELLENŐRZÉSE

1 hónapja a méhtükrözés is megtörtént.

Megnézték a prolaktinomat erről már írtam korábban, arra kaptam gyógyszert (itt Parlodelnek hivják), aztán csökkentették az adagot, ez kicsi kusza (3orvos 3félét mondott), de most csak 3xfél tablettát kell szedek (egy tabi 2,5mg).

ahogy mondtam eddig minden tesztünk negatív volt illetve a férjem eredményei kitűnőek. :)

Még annyit, hogy én egyáltalán nem vagyok szakértő, de a pecsételő vérzés mindig valamire utal, nem hiszem, hogy az normális. Nem feltétlenül jelent komoly bajt, de szerintem érdemes utánajárni, jól teszed, ha nem hagyod magad! Én ezt tanultam meg, hogy nem szabad 100% a dokikra hallgatni... vagyis egyben megbízni. Ezért is jó egy ilyen fórum tényleg több szem többet lát... :)


☺Baby Dust to everyone!☺




plumeria14
2013-06-05 10:58:19
 
Mirmite
Őszintén bízom a legjobbakban! Köszönöm a drukkot :)

DinaDarko
A 25-ös érzékenységű teszt szerintem csak később fogja tudni kimutatni, így szerintem inkább várj még egy picit, hamarosan valószínűleg a terhességi tünetek is jelentkeznek…Valóban mást mér az ovuteszt, de az LH (ocu) és a HCG (terhességi hormon) nagyon hasonlóak, így az ovutesztet jóstesztként is szokták használni…

LAdrienn
Mivel nem mérted az elejétől a hődet, így a grafikonból sajnos semmire nem lehet következtetni, ahhoz legalább egy teljes ciklust kellene látni.
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!