Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
ancsika10
2013-06-05 09:06:29
 
Sziasztok lányok!Gondoltam bejelentkezem.Kicsit szomorú vagyok
mert nem jött össze a 3.inszem.Nem tudom mennyire emlékeztek mit írtam,röviden vázolom 11.napon 17mm-es tüsző 13.napon már csak 12mm-es és nekem általában a 17.napon van tüszőérésem.ja és a 17.napon már egyáltalán nem volt látható tüsző,tehát ebben a hónapban nem volt tüszőérés mint ahogy a hőmérsékletem is igazolja:(!Inszemet nyáron nem csinálnak nálunk a kórházban de továbbra is járni fogok uh-os megfigyelésre.És azt hiszem megpróbálkozom a méhpempővel hátha:)Mindenkinek sikeres együttléteket kívánok:)
plumeria14
2013-06-05 09:05:46
 
Maryann1212
Mindenki számára tanulságos, amit írtál, köszönjük, hogy megosztottad velünk. Persze erről nem írnak a „nagy könyvek” és szerintem teljesen normális, ha az ember a kimaradt mensi másnapján szeretné tudni, hogy mi a helyzet. Gyakran a természet is megtréfál bennünket, mert elvárható lenne, hogy minél hamarabb értesüljünk a terhességről, hiszen akkor tudunk mindent megtenni annak érdekében, hogy a baba szépen fejlődjön és egészséges legyen. Sajnos nem mindenki szed előtte is terhes vitamint, de ha a terhesség csak később derül ki, akkor bizonyos „dolgok” ellen már nem lehet védekezni. Jó babavárást kívánok Neked!
Maryann1212
2013-06-05 08:55:42
 
Szia DinaDarko!
Az én tesztem is halványan látszott az elején, még mondtam is a páromnak " halványan terhes vagyok" ezt a mai napig emlegeti :) Kb 2 hét múlva lett teljesen erős. Vigyázz magadra , és minden rendben lesz. Én még a ovu. tesztel is teszteltem a terhességet, ott a kontroll csík szinte fekete annyira erős mivel az sokkal érzékenyebb.Nem olyan mint ha az ovudat néznéd kb. 10 x erősebb a színe. Próbáld ki ha van otthon neked. A dokit meg 5-6 hét körül keresd meg akkor már látni is fog valamit. Én a 8 héten mentem el, alig bírtam ki igaz :)
Ès még nem is láttuk , mivel külföldön élek és itt a 12. hét körül van az első ultrahang. Az a jövőhetén csütörtökön lesz
már annyira várom.
Szóval kitartás , minden rendben lesz.
Egy lelkes fórum olvasó : Maryann
csera84
2013-06-05 08:55:17
 
igy állok ma reggel
plumeria14
2013-06-05 08:54:12
 
csera84,
köszönöm...te mutatsz görbét?
csera84
2013-06-05 08:52:42
 
pulmeria14
nagyon szép a görbéd
csera84
2013-06-05 08:50:52
 
capri

a ciklusaim 28 naposak, szóval még van pár nap a nem vártig. ma reggelre 3tizedet feljebbment a hőm.
sangria
2013-06-05 08:45:01
 
Tunczo:
Nekem 3 hónap alatt egyszer sem volt pozitív ovutesztem, de az látszott, hogy sötétedik a tesztcsík. Bár múlt hónapban még az se nagyon, 2 napig volt egyáltalán látható, akkor, amikor a grafikonom is jelezte az ovut.
Szóval én is bizonytalan vagyok, de állítólag van, akinek sose mutat pozitívat, mégis bizonyítottan van peteérése, a doki azt mondta erre, hogy hagyjam a tesztet, elég lesz a hőt vezetni.
(A múlt havi görbéd tényleg fura, lehet, hogy akkor valóban nem volt ovud).

Hormonvizsgálat azért nem árthat, de ha esetleg nincs is minden rendben a hormonjaiddal, szerintem akkor sem kell rögtön elkezdeni szintetikusakat szedni, van más megoldás is. Pl. aviva torna, + én most szedek barátcserjét, meg természetes progeszteronkrémet, ezeket doki ajánlására. Persze ez csak az én véleményem.
plumeria14
2013-06-05 08:43:30
 
DinaDarko
Szerintem egyáltalán nem vagy nagyravágyó…tök természetes, hogy ha x napja nem jön meg az embernek, akkor egyértelműen szeretné tudni, hogy baba van-e a dologban. Próbáltad esetleg másfajta teszttel is, ami talán egy kicsit érzékenyebb? Ki tudja…szerintem ne ugyanolyannal tesztelj.

Én így állok ma: nekem eddig 37 fok fölé eddig még csak egy-egy napra ment, vagyis csak benézett oda :)
DinaDarko
2013-06-05 08:22:29
 
Tunczo - sok sikert! Az előző havi méréssel valami galiba lehet, nagyon keszekusza. Adj még egy kis időt magadnak a vizsgálat előtt szerintem, plusz próbáld pontositani a mérést és esetleg lázmérőt cserélni.

Csillka- tényleg jó szövegeid vannak :)

Én ma megint teszteltem de nem látom hogy jobb lenne. Pedig tudom és érzem hogy ott van, de olyan bosszantó hogy kimutatni nem tudom! Illetve ha erősen hunyoritva forgatom a fényben ott van... de én egyértelmű csikokat szeretnék - túl nagyra vágyó vagyok? :D
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!