Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
ancsika10
2013-06-06 07:37:45
 
DinaDarko!ez a legcsodálatosabb kép amit kívánhatnánk magunknak:)Gratulálok neked és jó babázást kívánok:)
capri
2013-06-06 07:29:14
 
Sziasztok!
DinaDarko, a képet sajnos nem tudom megnézni (a munkahelyemen le van tiltva :-(), de GRATULÁLOK!!! Biztos nagyon szép lehet!
DinaDarko
2013-06-06 06:41:11
 
Ezennel ünnepélyesen abbahagyom a nyavalygást! :)
Íme a ma reggeli:
http://kepfeltoltes.hu/view/130606/teszt0606_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Köszönöm szépen a bíztatást! :)
kardvirag
2013-06-05 21:58:50
 
plumeria 14

Mutatok görbét kb.2 hét múlva. Jó éjt mindenkinek!
Mirmite
2013-06-05 21:05:26
 
Adry03

Tudom nem jelent semmit,de nekem tetszik
az egyenesed:)
Csak pozitívan,az is sokat segít:)
Adry03
2013-06-05 21:00:45
 
Sziasztok !

pulméria, csera

Szépek a görbék. Megy a drukk !

ancsika

Sajnálom, hogy most nem sikerült, de legközelebb talán összejön. Lehet, hogy nem is árt, hogy nyáron nem lesz. Így legalább remélhetőleg kicsit ki is tudsz kapcsolódni és lazítani. Biztos rád / rátok fér(ne).

Dina Darko

Csak még 1 kicsit kell kibírni. Lehet tényleg érdemesebb lenne másfajta tesztet venni, de szerintem még pár nap és úgyis mutatja a mostani is. Nyugodtan megoszthatod velünk mindenféle elnézés kérés nélkül bármi nyomja a szíved. Itt "meghallgatjuk" egymást. Mert sajnos, a környezet nem mindig érti meg azokat a dolgokat amik itt mindannyiunknak egyértelmű.

csillka

Szerintem bármi ide tartozik amit csak szeretnénk. Én is úgy gondolom ahogy te. Pont ezért halogatom a lombikot ameddig csak lehet, mert a természeten úgysem tudok és jelenleg nem is akarok erőszakot tenni. Persze, ha olyan gond lenne amin csak ez az eljárás segíthet az megint 1 másik dolog.

Na, megint jó hosszúra sikerültem. Részemről kezdek kiegyenesedni. Persze ez nálam nem jelent semmit.
Maryann1212
2013-06-05 20:36:36
 
DinaDarko!

Én kb 2 nappal hamarabb csináltam meg a tesztet a nem várt előtt mert hát érdekes dolgokat produkáltam. pl. szeretem a halat,de akkor kieset szinte a számból annyira rosszul esett, nem öklendeztem csak valahogy undorodtam tőle, meg is jegyezte a kollégám ,na mi van a múlt héten még etted most meg nem kell. "egyből terhes vagy" aztán este nem voltam jól valahogy a gyomrom rosszalkodott ,de nem volt vészes, aztán reggel gondoltam megcsinálom max pazarlok egyet. Hát nem volt az :)
Ja és a rosszullétek csak a 7-8-9 hétben fordultak elő ,de akkor egész nap. De mindenki más, mindenkinek más lesz a tünete. De hogy a vizet nem tudtam meginni az nagyon rossz volt, mindig szomjas voltam. :(
Még egy észrevétel a mell , na az nagyon durván fájt , főleg a mellbimbóm , nem érhetett hozzá senki és semmi. Meg ez a mindjárt megjön érzés, átmegy szúró fájásba, pár percig fáj aztán semmi, majd később újra.
Ennyi ! Más nem jut eszembe.
Kitartás mindenkinek!
Tundie
2013-06-05 20:00:09
 
Na most képzeljétek el, beírtam 2 tizeddel többet és ugyanaz lett (tehát nem jelölt ovut). Aztán beírtam 2 tizeddel kevesebbet próbaképpen, mára és úgy már jó volt neki, újra bejelölte az ovut. Én idáig azt gondoltam, hogy az jó ha fent marad a hő, de úgy látszik kell, hogy kevesebb is legyen közben ????
Plumeria köszi a reagálást.
plumeria14
2013-06-05 19:21:45
 
Tundie
Nem tudom, hogy ott mért vette le, hiszen egyértelmű, hogy volt ovud…bár szerintem nem feltétlenül azon a napon, ahol be van jelölve. Ilyenkor, mármint, ha valamit változtat a fertilityfriend, akkor leírja, hogy miért tette; legalábbis nekem így volt, amikor valamit variált, de már nem emlékszem, hogy pontosan mi történt.
Tundie
2013-06-05 18:24:28
 
Üdv mindenkinek! Már elég régen szóltam hozzá, de most szeretném megkérdezni, hogy vajon az miért van, hogy a Fertilityfrienden levette az ovulációmat a rendszer amikor beírtam a mai hőmet, pedig nem csökkent az érték !!?
Itt mondjuk nem változott:
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!