Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
sangria
2013-06-18 21:43:28
 
Adry03:

Én itt voltam:
http://somatoinfra.5mp.eu/web.php?a=somatoinfra

meddőségel kapcsolatban ezeket írja:
http://somatoinfra.5mp.eu/web.php?a=somatoinfra&o=CZE_A87H_g

Bemásolom ide egy e-mailem szövegét, amit valakinek írtam róla, elég hosszú lesz, bocsánat mindenkitől..

Ő egy nőgyógyász-endokrinológus, aki somatoinfra vizsgálatokat is végez, az, hogy pontosan mi is ez, a honlapján le van írva, lényeg, hogy infrakamerával megvizsgálja a testedet és ahol fokozott aktivitást észlel, ott valószínűleg valami nem stimmel, nagyjából azt is meg tudja mondani, hogy mi. Ennek az az értelme, hogy a tüneti kezelések helyett a betegség okait deríti fel, és azokat igyekszik rendbe tenni.

Én azért mentem hozzá, mert nem akartam rögtön gyógyszereket, szintetikus hormont, clostylt meg hasonlókat szedni.
Hormonokat nézett (biorezonanciával) és elvégezte a somatoinfra vizsgálatot, ami megállapított több olyan tényező is fennáll, ami akadályozhatja a teherbeesést (hormonrendellenességek, pajzsmirigy-alulműködés, mellékvese fáradtság, erős ételallergia-erről később kiderült, hogy candida volt valószínűleg, mondjuk ez elvileg nem befolyásolja a teherbeesést).
Összeírt elég sokféle vitamint és természetes étrendkiegészítőt, +barátcserjét, amik segíthetnek, ezeket most 3 hónapig szedem, és ha közben nem sikerül a baba, akkor nézünk majd peteérést. Természetes progeszteronkrémet is ajánlott, ez az egyetlen, amit tőle lehet megvenni, mondjuk ez elég drága (9e Ft).
A 2 műszeres vizsgálat, amiről a honlapján lehet olvasni 25000 Ft-ba került, de egészségpénztárral el lehet számoltatni. Ultrahangot, peteérést nem néztünk, mivel a ciklus 2. felében voltam, és azt mondta
A doki rendes volt, mindent lehetett tőle kérdezni, rohanni se kellett, kb. 1 órát voltam benn.

Egyelőre ennyi személyes tapasztalataim van róla, azért, ha tényleg sikerül teherbe esnem, nyugodtabb szívvel is tudom majd ajánlani :-) A görbém mindenesetre sokat javult.



advisory
2013-06-18 21:37:00
 
e havira gondoltam:) de akkor oké.
reggel írj majd h mi volt( ha van rá lehetőséged)
Ha méhen kívüli lehet nem lesz olyan magas a HCG-d h a teszt kimutassa...azt vérből lehet pontosabban.
Tünetek nincsenek?
v vmi (a mensin kivűl) ami babára utalhat?
Adry03
2013-06-18 21:00:47
 
Sziasztok !

Maximal

Szerintem is keress más dokit esetleg más meddőségit.Sajnos én is nagyjából hasonlóan jártam 1 meddőségivel. Akkor és ott elegem is lett minden féle ilyesmiből. Azóta próbálom a természetre bízni. Csak ő nem bízik bennem. :(

VeresSzilvi

Ez akármi is lehet. Tényleg csinálj 1 tesztet. Hátha akkor okosabb leszel.

Sangria

Melyik dokinál voltál ? Nagyjából mennyi 1 ilyen somatoinfra vizsgálat ? Miben más, mint a hagyományos ? Mesélnél kicsit bővebben róla, ha nem gond ?
VeresSzilvia
2013-06-18 19:23:14
 
36.6 volt pénteken a hőm mikor "megjött". Ez magas az alaphőmhöz képest, főleg hogy az azelőtti hónapban 35.8 is volt menszesz idején. Majd kiderül....
VeresSzilvia
2013-06-18 19:16:37
 
Reggel tesztelek. Görbét a múlt havit? Mert most ez az 5. napom, de ebből csak két mért értékem van, mert nem voltunk itthon, és nem mértem. :-( Én is olvastam sokmindent az ilyen vérzésről, volt akinek méhen kívüli, volt akinek baba.... ez is változó. Holnap lesz biztos. Köszi, remélem jól drukkoltok, lesz eredménye! :-)
plumeria14
2013-06-18 19:00:38
 
Lányok,
szerintetek hogy lehetséges ez: ma vagyok a ciklusom 6. napján és tojcsis a nyákom, az ovuteszt negatív...elvileg a 10-11.napon lesz az ovum.
plumeria14
2013-06-18 18:15:17
 
LondonViki94,
még bármi lehet :) Mióta vezeted a hődet?
LondonViki94
2013-06-18 18:04:54
 
Sziasztok!
Szerintetek van még esélyem?
advisory
2013-06-18 16:51:35
 
Szilvi csatolsz egy görbét?
advisory
2013-06-18 16:49:10
 
Szilvi
Olvastam már, h terhes volt a csaj, de hasonló módon, mint most te is, vérzett. A második kimaradt mensi után csinált egy tesztet, és akkor volt paff, mikor elment a dokihoz:)
Minden esetre nem jelent jót a terhesség alatti vérzés, utalhat prog. hiányra is, de van olyan is időszerűen leválik a nyák fele, v egy kis része.
Írj ha megvan a teszt eredménye:) szorítunk
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!