Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
sangria
2013-06-19 15:21:58
 
capri:
A táplálkozással úgy vagyok, hogy próbálok sok gyümölcsöt-zöldséget enni, mekibe nem járok, édességet meg amúgy sem kívánom, szalonnát-kolbász sem eszem kétpofára, cukrot próbálok keveset, de ezen kívül nem vagyok hajlandó lelkiismeret-furdalást érezni minden miatt, ami jól esik, de táblázat szerint savasít (mellesleg ahány táblázat a neten, annyi féle, de olvastam olyan cikket is, hogy orvosok szerint ez az egész savasítás-lúgosítás hülyeség, nincs ilyen, hogy bizonyos kaják megválltoztatják a szervezet ph-ját, legfeljebb extrém mennyiségben).

Igen, a nemfürdés elég gáz (főleg így nyáron), azért ha közvetlenül torna előtt letusolok, utána meg vizes fürdőpamaccsal letörölgetem magamról az izzadságot, úgy kibírom másnap estig, de 36 óra már tényleg nem menne..
capri
2013-06-19 15:06:12
 
Sangria, az oktatás, amelyiken én voltam, majdnem 6 órás volt. :-) Így mi elég jól meg tudtuk tanulni a gyakorlatokat IS. Az életmódos résszel kapcsolatban amit írtál, azzal egyetértek. És a min. 24 órás nemfürdésre még ki sem tértél... :-) Én a fürdést próbálom betartani, de az étkezést gyakorlatilag úgy ahogy van, figyelmen kívül hagytam... Bár az oktató adott olyan papírt, ami méri a ph-t, és az enyém egész jó volt.
sangria
2013-06-19 15:02:06
 
Plumeria: A hormonrendszer rendbehozásán kívül, amit mumleszek írt, erősíti még a méhet, és feloldja, felszedi a blokkokat, lerakódásokat, amik a petesejt vagy a sperma útjában állnak (ezt pár napja írtam). A petevezeték-elzáródást is megszünteti.
www.avivamodszer.hu

Én 3 hónapja avivázom rendszeresen, nekem mondjuk a 4 órűstanfolyam annyira nem jött be (2,5 óra életmód-tanácsadás, 1,5 óra maradt csak arra, hogy a 18 gyakorlatot megtanuljuk, ez biztos sokaknak elég, nekem nagyon kevés volt. Mivel nem BP-i vagyok, gyakorlóórákra nem tudtam elmenni, otthon megszenvedtem, míg a könyvből a leírás meg a silány fotók alapján megtanultam a gyakorlatokat, még a férjem is segített:-) Most már szerencsére gyorsan megy mind, csak remélem jól is csinálom őket.. Tényleg csak 2x 30 perc hetente, valami mozgás meg amúgy is kellene.

Nekem pont az életmód része nem jött be a tanfolyamnak, persze nyilván igazuk van valamennyire, de a lúgosító életmód mindenekfelett, mert ha savas vagy, az kinyírja a spermát, se hús, se hal, mert az csak megrohad benned, nekem ez sok volt.

Maximail: Te mért hagytad abba?
mumleszek
2013-06-19 14:41:36
 
nekem is volt letőltött formában, de megvettem Tóth Líviától a könyveket és az eltér a neten lévőtől egy kicsit.

Aviva I. könyv 116 oldal

Aviva II. könyv 136 oldal
csillka
2013-06-19 14:40:45
 
Köszönöm szépen!
capri
2013-06-19 14:31:41
 
maximail, nem tudom, mert én csak ezt ismerem, nem láttam egyben a könyvet. :-)
maximail
2013-06-19 14:22:15
 
Siasztok!

capri!
Nekem is úgy van meg, de szerintem kb. az is a vége. Vagy nem?

A többieknek elküldtem! :-)
csillka
2013-06-19 13:50:38
 
maximali

ha megtennéd, hogy nekem is átküldöd hálás lennék.
Már annyit olvastam róla, de nincs a közelünkben oktatás, és szivesen beleolvasnék :D
Köszönöm!
csilla_deak@yahoo.com
Zandrea83
2013-06-19 13:47:23
 
Szia maximail,

Eltudnád nekem küldeni a zenei anyagot? A könyv megvan, csak a zene hiányzott eddig. Címem: zimaandrea@gmail.com

Előr is köszönöm!
capri
2013-06-19 13:40:14
 
Nekem egy másik fórumról egy olyat küldött át valaki, hogy szól a zene, képen pedig az éppen végzendő gyakorlat könyvből kimásolt képe látható. Mondjuk én járok rendszeresen oktatóhoz (tart hetente 3x órát), de volt, hogy nem értem rá, és otthon csináltam meg.
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!