Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65813 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Robrta
2013-06-20 09:44:31
 
Remélem felmegy :-P
Este még el nyomok egy ovutesztet, +18-as karikát ;-)

capri
2013-06-20 09:35:56
 
Szia Robrta!
Igen, jól jött ki. És ha más hónapokban is így ugrál majd esetleg a hőm, tudni fogom, hogy nem minden a görbe. :-)
Na, innen már Neked is felfelé vezet majd? ;-)
Robrta
2013-06-20 09:30:39
 
Capri még jó hogy voltál petekukkon!!!
capri
2013-06-20 09:25:43
 
Hajrá-hajrá! :-)
Nekem továbbra is 10. napon mutatja az ovut, de nem akkor volt, hanem nagy valószínűséggel a 15. napon (este).
plumeria14
2013-06-20 09:17:46
 
Na, akkor húzzunk bele :)
plumeria14
2013-06-20 08:45:33
 
Szilvia1980,
bármi lehet, de szerintem várj még szombatig és csak akkor tesztelj. Egyébként nem is pontos a ciklusom, de 1-2 nap ide vagy oda azért néha előfordul...
Szilvia1980
2013-06-20 08:21:37
 
Marciusban is a 16.napon volt az ovum es meg is jott a 13.napra...
Szilvia1980
2013-06-20 08:20:40
 
Sziasztok Lanyok:)

Tudna nekem valaki segiteni?
Eddig ovu utan 13.napra meg szokott jonni,de meg semmi,bar a hom ma leesett szerintetek eselyes a baba vagy nem a gorbebol nezve?:)
maximail
2013-06-19 16:22:17
 
Én most az IR életmód szabályait próbálom követni. Nekem ez tűnik a legegészségesebbnek. Én nagyon-nagyon kevés szénhidrátot vittem be korábban.

Egyszerűen azért hagytam abba, mert meguntam. Már nem esett jól, amikor meghallottam az elő zenei ütemeket, nyűgnek éreztem, egyre kevesebbszer tudtam rávenni magam, aztán abba is maradt.
Én amúgy is viszonylag rendszeresen mozgok, ilyenkor úszok és futok, néha egy kis erősítő torna. Ettől viszont az AVIVA elvette az időt, mert ha AVIVÁ-ztam, akkor máshoz már nem maradt kedvem, energiám...
De amúgy biztosan jó!
sangria
2013-06-19 15:21:58
 
capri:
A táplálkozással úgy vagyok, hogy próbálok sok gyümölcsöt-zöldséget enni, mekibe nem járok, édességet meg amúgy sem kívánom, szalonnát-kolbász sem eszem kétpofára, cukrot próbálok keveset, de ezen kívül nem vagyok hajlandó lelkiismeret-furdalást érezni minden miatt, ami jól esik, de táblázat szerint savasít (mellesleg ahány táblázat a neten, annyi féle, de olvastam olyan cikket is, hogy orvosok szerint ez az egész savasítás-lúgosítás hülyeség, nincs ilyen, hogy bizonyos kaják megválltoztatják a szervezet ph-ját, legfeljebb extrém mennyiségben).

Igen, a nemfürdés elég gáz (főleg így nyáron), azért ha közvetlenül torna előtt letusolok, utána meg vizes fürdőpamaccsal letörölgetem magamról az izzadságot, úgy kibírom másnap estig, de 36 óra már tényleg nem menne..
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!