Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65813 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
plumeria14
2013-06-20 10:28:24
 
capri
Szerintem is a 15. nap az esélyes, bár a peteérés általában a hajnali órákban történik (a szakirodalom szerint)…vagyis lehet, hogy a 16. napon volt és akkor stimmel is, hogy előtte lecsökkent a hőd. Szerintem 2-3 nap után a rendszer is át fogja pakolni. Általában mikor szokott lenni?

csera84
Lehet, hogy most fog esni (ovu előtt) és utána ismét felmegy. Tegnap nekem is úgy megemelkedett a hőm, mint ovu után…még jó, hogy csináltam tesztet, mert az negatív lett…a napokban fog erősödni a csík vagyis közeledik az ovu…. Vagy B variáció nálad, a 11. napon volt az ovu…de ez csak akkor derül ki, ha tovább vezeted a hődet, mert bármi lehet még belőle. Ma csináltad az első tesztet?

csillka
A 15. és 17. napokon nem mérted a hődet?
maximail
2013-06-20 10:23:10
 
Az UH alapján itt nem volt peteérés.
maximail
2013-06-20 10:22:35
 
Bocsi!

A tankönyvi görbém áprilisban volt. Csatolom azt is!
capri
2013-06-20 10:19:43
 
csillka, miért, mennyi volt a mért érték? Mondjuk én hülyét kapnék, ha a program módosítani a mértet... :-)
csillka
2013-06-20 10:17:37
 
Sziasztok,
jó olvasni, hogy nem csak én bizonytalanodok el a görbe valós jelzéseit illetően.
Én 14-16 napokon olyan biztos jeleit éreztem és tapasztaltam az ovulációnak, hogy csak na!
A program úgy döntött kiegyenesíti a hullámvasutamat, és számított értékként jelöli meg :D Rendes tőle, így sokkal jobban tetszik :))

capri
2013-06-20 09:59:13
 
maximail, akkor a Te eseted is érdekes! Amit csatoltál görbét, az a májusi, ugye? (Amikor 15. napon voltál uh-n?) De azt is írtad, hogy májusban szép görbéd volt, de az orvos szerint nem volt pé. Ezt most nem értem...
csera84, ha holnap is ilyen magasan lesz a hőd, be fogja húzni szerdára szerintem. Azt meg Te tudod, hogy mit éreztél, lehetett-e. Én már uh előtt is azt mondtam, hogy nem volt még pé (hiába a grafikonok), mert nem volt semmi jele.
Robrta
2013-06-20 09:54:00
 
Csera majd ujra leesik pé előtt
Látod nekem is van hullámvasút!!
maximail
2013-06-20 09:51:14
 
A 11. napra tette, de a 15. napon voltam UH-on, és ott még látszott a 20 mm-es tüsző. Szóval tényleg nem minden a görbe...

Erről a mostani hullámvasútról meg már tényleg nem tudom, mit gondoljak. Igazából az előző hónapokban tapasztalt "hamis" görbék alapján már semmit. Volt egy tankönyvien gyönyörű görbém májusban, amikor az orvos szerint nem is volt peteérésem...

csera84
2013-06-20 09:50:28
 
sziasztok.

az én görbém is érdekesen alakul ebben a hónapban. előző hónapban a 12.napra rakta az ovumat. Most vettem ovutesztet hogy biztosra menjek. Ma van a 12. napom,de a teszt negatív lett és ahelyett hogy leesne a hőm, felfele megy.
maximail
2013-06-20 09:48:12
 
Sziasztok!

Capri! Nekem a múlt hónap volt ilyen (és lehet, hogy is, bár most nem voltam UH-on).
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!