Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65813 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
capri
2013-06-21 07:49:52
 
Sziasztok!
Moha, ne szomorodj el ennyire! A baba előbb érkezik egy jókedvű, kiegyensúlyozott anyukához. A görbéd nagyon szép, valószínűleg minden rendben veled, úgyhogy hamarosan már kétcsíkos lesz az a teszt! :-) Fel a fejjel! És ha van kedved, gyere!
Csera, én nem használok ovutesztet, de én is úgy tudom, hogy délután/este kell csinálni, elvileg akkor a legmagasabb az LH-szint a nap folyamán. De már nagyon ovuközelben lehetsz (mint ahogy Robrta is)! :-)
Nekem most átrakta az ovut (végre), bár én ennél meg 1 vagy 2 nappal korábbra gondolom. Mindegy. :-)
csera84
2013-06-21 07:49:19
 
Robrta. Sajnos nem latom a gorbedet, mert uton vagyok meloba es telcsirol irok, de delutan majd megnezem!
csera84
2013-06-21 07:41:51
 
Robrta. En ugy tudom,mindegy mikor tesztelsz csak ne igyal teszteles elott 2oraval.majd meglatjuk holnap reggel hogy allunk, de most mar nem akarom felboritani a rendet hogy este kezdek tesztelni! Meg jo ,hogy van ez az ovu tesz, mert ezen a hullamvasuton nem igazan lehet eligazodni :-D
Robrta
2013-06-21 07:15:44
 
Csera te reggel tesztelsz?
Én úgy tudom este kell!!
Én pl este 7-kor szoktam, előtte 2 órával nem iszok.
Szerintem neked most lesz pozitív igazán!!
A hőmérsékleted leesett, ahogy azt tegnap előre megjósoltuk neked.
Nekem tegnap pozitív lett, azt hittem ma felugrik a hő,
ehelyett még lejjebb ment, úgyhogy nekem ma este is tuti pozitív lesz az ovuteszt.
Itt a görbém
csera84
2013-06-21 07:01:58
 
plumeria14

ma megint csináltam ovu tesztet, negatív lett de a csík ott van halványan.ovu után is kimutatja a teszt a halvány csíkot?
igy állok ma:
Moha13
2013-06-21 06:36:16
 
Sziasztok

Kicsit eltűntem, de a hőmet vezettem...
Úgy döntöttem, megpróbálok nem rágörcsölni...hátha...
Hát...úgy tűnik, nem vált be...ma 3 nap késéssel megjött...magam alatt vagyok...mi a fenének késett ennyit? Nekem nem szokott...:X
Már annyira beleéltem magam...hogy na, talán sikerült...meg még az a hülye fertility is kiírta nekem pár napja, hogy szerinte trifázisos lett a 19. napon...
elegem van.
És azt is kiírta, hogy
"You are past your usual luteal phase.
You may take a test, you may be pregnant!"
tegnap tesztelés...negatív...aztán este már láttam, hogy ma reggel tuti meg fog jönni...hát jött is...:(

:(:(:(


Azért csatolom a görbét...

Ja és nagyon jólesett, hogy gondoltatok rám...mert olvastalak ám Titeket majdnem minden nap...

Majd még jövök...valamikor
yoggi
2013-06-20 22:51:07
 
VeresSzilvia,

A görbéd alapján én azt mondanán, hogy kb. június 3-án volt ovud és június 14-ére visszaesett a hőd az ovu előtti napok szintjére, azaz elég valószínű, hogy júni 14-én új ciklus kezdődött, de azt nem tudom, hogy miért volt olyan gyenge a vérzés. Amúgy ovu/LH tesztet használsz?
advisory
2013-06-20 21:50:28
 
Sziasztok:)
Ma voltam az orvosnál, és azt mondta, h minden rendben van:) látott is petesejtet ami 1,9cm..:)
ez most a hétvégén megreped, úgyh szurkoljatok:) mi megteszünk mindent:)
most így állok:)
VeresSzilvia
2013-06-20 21:00:08
 
Na áttettem a 14.-ét pecsételésre.... nekem ez az első görbém, nem is tudom mit nézzek így már.
yoggi
2013-06-20 20:40:40
 
VeresSzilvia,
Nem teszel fel görbét? Mikor volt ovud? Még mindig magasan van a hőmérsékleted?
Ha nem jelölöd be a menzit, vagy akármi is volt az pénteken, hanem csak pecsételést jelölsz be, akkor az "új" ciklusod pár napját is az előző ciklushoz teszi be, és akkor egyben lehet látni az egészet, és úgy talán könnyebb eldönteni, hogy mikor volt ovu, esetleg beágyazódás, és könnyebb számolgatni. Amúgy van akinek ovu után csak 16-18 nappal lesz pozitív az első terhességi teszt. És ugye az ovu napja sincs köbe vésve, még akkor sem, ha mérjük a hőt és nézzük az LH tesztek eredményét, 1-2 nap eltérés mindig benne van :). De egy esetleges ciszta is magasan tarthatja a hőmérsékletet, és az is igaz, hogy méhen kívüli terhesség során lassabban emelkedik a hCG hormon szintje. Szóval ha magasan van a hőd, de a következő napokban sem lesz pozitív a terhességi teszt, akkor szerintem érdemes felkeresni egy nődokit.
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!