Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65813 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
VeresSzilvia
2013-06-20 19:24:45
 
Ha 14.-én volt beágyazódás? lehetséges hogy a mai teszt még nem mutatja ki?
yoggi
2013-06-20 12:38:54
 
Szia maximail,

El tudnad kuldeni nekem is az avivas anyagot? En kulfoldon elek es itt nincs lehetosegem tanfolyamra menni, de nagyon kivancsi lennek ra. Elore is koszi :)
emil cimem: jakabnoe@hotmail.com

VeresSzilvia
2013-06-20 12:03:12
 
Negatív lett a teszt sajna, mondjuk ezt sejtettem... :-( Lassan egy éve semmi..... A páromnak is van gyerkőc, nekem is, de egy közöset szeretnénk!
plumeria14
2013-06-20 11:34:33
 
csera84,
azért kérdeztem, mert a tesztelést már néhány nappal az ovu előtt el kell kezdeni, így követni tudod a vonal erősödését...elvileg az ovuteszt hiszen az 24-36 órával előre mutatja a tüszőrepedést...mondjuk nálam csak aznap vált pozitívra, amikor az ovum van...
csera84
2013-06-20 11:19:02
 
plumeria14

igen ma csináltam az első tesztet.na majd kiderül mi lesz belőle.
plumeria14
2013-06-20 11:16:12
 
maximail
Igazad van, szerintem sem lehet következtetni (sajnos) semmire a görbe alakjából…sajnos sokszor félre is vezeti az embert, pl. ha a beágyazódáskor leesik, majd megemelkedik a hő….és ha a nemvárt napján is még 37 fokot mér az ember…én a múlt hónapban 37 fokkal kezdtem el mensizni…
csillka
2013-06-20 10:55:46
 
15.-én 36,2 és 17.-én 36,4 volt. Mértem minden nap, csak valamien oknál fogva, azt a két kiemelkedő értéket nem vette figyelembe.
Akkoriban kezdtem el szedni a méhpempőt, arra is gondolok talán az zavart meg annyira.
De azt is olvastam, hogy van akinek nem jó a digitális hőmérő, vagy nem csak a jelző hangig kell mérni, de mivel igy mértem eddig, a következő ciklusig már nem mérem másképp. Lényeg, hogy bármilyen oka lehet. Nem a grafikonhoz időzítettük az együttléteket. Aztán úgyis úgy lesz ahogy annak lennie kell. :)
maximail
2013-06-20 10:54:40
 
Jahh... Azóta nem is nagyon foglalkozok vele, hogy szép-e a görbém. Inkább csak azért mérem a hőt, mert a ciklus végén nem reménykedek feleslegesen az utolsó napokban. Ha látom, hogy leesett a hőm, akkor tuti megjön. Az elmúlt hónapok során pozitív és negatív példák alapján is arra jutottam, hogy a görbe alakjából jellemzően nem lehet előre következtetni a terhességre.
capri
2013-06-20 10:52:23
 
maximail, köszi, így már világos. :-)
plumeria, előző ciklusban 15. napon volt, előtte 14., 17., 14. napon. De ezek a görbe szerinti adatok. Az előző ciklusban az reális volt nagyjából, korábban meg annyira még nem figyeltem magamat. :-)
Hétfőn este Aviva-tornáztam, és szerintem simán lehet, hogy akkor megrepedt. :-) Utána már semmi ovus fájdalmat nem éreztem.
plumeria14
2013-06-20 10:35:15
 
csillka
Most nézem, hogy hirtelen 0,6 tizedet emelkedett a hőd…ez nem semmi :)

maximail
Ez valóban tankönyvi görbe volt…ráadásul trifázisos!
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!