Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65813 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
jarókriszta
2013-06-21 19:20:07
 
Nekem nem volt hormon vizsgálatom ,de csak nem lesz baj ha elkezdem szedni a Clostyt ,majd kiderül hogy fog rá reagálni a szervezetem.Az előző orvosom csak E-vitamint irt fel ,és elment 1 év eredmény meg semmi.
Vivien1024
2013-06-21 15:16:26
 
Nekem már minden hormonvizsgálat megvolt, szedtem a duphastont is a progi pótlásra, az is sikertelen volt. 1,5 év után írta fel a doki a clostit. Néha én sem tudom,hogy jó-e vagy nem. Az átjárhatósági "beavatkozást" ő nem tartja egyenlőre indokoltnak, mivel nem volt régebben gyulladásos betegségem és gondom a petevezetékekkel. De ha ez a hónap is sikertelen lesz, akkor mennem kell uh-ra, akkor majd rákérdezek.
valaki1985
2013-06-21 14:40:53
 
Moha13

ezt a meleget nem viseljük a legjobban, de most már a fele meg van a terhességnek! :D
sangria
2013-06-21 14:24:19
 
Clostyl-ról:
Én azt olvastam, hogy ez egy elég durva gyógyszer, amit egy nő max. 6 hónapig szedhet életében, ha valakinek nincs peteérése, nagyon rendszertelen a mensese, PCOS-e van, vagy már évek óta hiába próbálkozik, olyankor szokták javasolni.
Persze én nem vagyok orvos, és ettől még simán lehet teljesen egészséges nőknél is létjogosultsága, de azért Kriszta, Vivien, szerintem érdemes lenne megkérdeznetek más orvost is (esetleg itt az oldalon is tudtok írni tanácsért valamelyik dokinak), meg neten is olvassatok utána, úgy láttam van elég sok ezzel foglalkozó fórum.
A petevezeték-átjárhatóságit is tényleg tanácsos megcsináltatni ELŐTTE, mert ugye ha ott gond van, akkor hiába érleli ezerrel a petéket az agy és terheli szét a gyógyszer szervezetet..
Mondom, ezeket csak olvastam, biztosan tud valaki tapasztalatból is mondani valamit, de én személy szerint nagyon meggondolnám a szedését.
huanita0224
2013-06-21 14:06:06
 
Plumeria14

Nincs semmi gond a gorbèmmel amint ràjottem:-) De azèrt koszonom
plumeria14
2013-06-21 13:58:20
 
huanita0224,
mi az, amit megváltoztatott a rendszer? Mi ezt sajnos nem látjuk :(

sangria,
jogos a kérdés, ezt én sem értem :(

Azt olvastam róla, hogy a Clostilbegyt kezelés megkezdése előtt orvosának részletesen ki kell vizsgálnia a terméketlenség okát, emibe szerintem az átjárhatóság is beletartozik, vagyis én ezt végeztetném el először, mielőtt bármilyen gyógyszert elkezdenék szedni...tudom, hogy árban más kategória, de az átjárhatósági vizsgálat megvan néhány perc alatt és azonnal kiderül, ha ott valami nem okés...a gyógyszert pedig 2-3 hónapig kell szedni...de ez az én véleményem...azt sem értem, hogy a gyógyszer miért támogatott, a vizsgálat pedig miért nem...
sangria
2013-06-21 13:43:10
 
Lányok, olyankor mért ír fel a doki Clostylt, ha a peteéréssel minden rendben van?
jarókriszta
2013-06-21 13:34:42
 
Vivien nagyon remélem hogy igazad lesz .Te mielőt elkezted szedni a Clostyt nem kelet hormon vizsgálatot csinálni?
huanita0224
2013-06-21 13:34:12
 
Sziasztok lànyok a segitsègeteket kèrnèm!Mièrt vàltoztatta meg a rendszer a grafikonomat?
Vivien1024
2013-06-21 13:17:03
 
Kriszta, akkor ismét egy cipőben evezünk. Én most kezdem a második hónap clostyt, van még 1 hónap. Az első hónap 1*1 volt 5 napig, a második is így lesz, a 3. meg 2*1 lesz. Ezután jön még egyszer 3 hónap 2*1-gyel már és ha az sem segít, akkor a petevezetés átjárhatósági... de idáig nem fogok eljutni! TUDOM! ÉRZEM!

Nővérem az első closty hónap után terhes lett... :)
Kriszta ne stresszelj, minden oké lesz! :)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!