Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Ildibaba81
2013-09-17 07:24:33
 
Sziasztok!

Ma reggel igy allok, bar megint 5-kor mertem... :S.
Tegnap este meg akaram nezni a mikiben, hogy allok, de elfelejtettem, cs.a minta kerult ra. Reggel kivancsisagbol megneztem, tiszta pokhalo minta volt. Majd meglatjuk... Ma reggel is van emelygesem, de a fejfajas elmult, vsz. nalam azt az eso kozeledte okozta. Mano utana mar nem hanyt,hasa sem ment, vsz. vmi. gyomorrontas lehetett.Nevnapjara vsz. tul sok csokit evett. :)

Tegnap szornyen ideges voltam egesz nap, most viszont teljesen kisimultnak erzem magam. Mindenkinek szep napot! :)
plumeria14
2013-09-17 07:23:30
 
Jó reggelt lányok,
így állok ma...aprócska emelkedés a láthatáron :)
kbettina
2013-09-17 07:05:59
 
Ildi:nem kaptatok el egy ilyen hányásos, émelygős virust???nálunk nem rég az egész családon végigment. Hát lehet kikéne venned az értéketés hagyni hogymára saccoljon.de majd a többiek biztos mondanak okosat.:)
Ildibaba81
2013-09-16 21:14:13
 
Sziasztok!

Épp csak bekukkantottam. Ma így állok, de elég gáz a helyzet, nem tom mennyire érdemes a mai adatot belevenni, mert ma már 5-kor kellett kelni, ami legalábbis egy órával korábban van, mint az eddigiek, ráadásul 4-kor Manóka úgy döntött, hányni kell, így fel kellett kelnem hozzá, csak 1/4 5 körül bújtam vissza az ágyba, így ha úgy vesszük, most 1 órája sem volt a szervezetemnek visszaállni az alap höre, nem idegesítem magam.

Ma egész nap fájt a fejem és oltári hányingerem volt, pedig szörnyen sok volt a meló, nem arra koncentrálgattam, milyen jelzéseket ad le a testem...

Szóval ennyi...ja meg este baromira kovi ubit kívántam, ittam egy csomót a levéből és ettem egy szemet. Nem tudom, mit fog kezdeni a 1/2 órával korábban benyomott tej ezzel a vendéggel...hm... reggelre kiderül... :S

Mindenkinek jó éjt és sok drukk!
:)
lujza01
2013-09-16 19:09:47
 
Sziasztok!

Hát annyira megfáztam, hogy most 2 napja nem mértem magam... vasárnap lázas is voltam.. :( fejem még mindig szaggat, de legalább a nem vártam elmúlt! :) igen jó látjátok, most nem 11 meg 14 napos volt:) juhé... :) én már ennek is örülök! Legyek jobban akkor nyomulok az orvoshoz:)
szabinka84
2013-09-16 14:30:20
 
ma így állunk!
kbettina
2013-09-16 13:01:47
 
capri:köszi
Ancsi2014
2013-09-16 12:29:34
 
Köszi Capri! Úgy legyen :D
capri
2013-09-16 12:25:28
 
Ancsi, hogy mit kell látnod?
Hát, ovu környékén esetleg egy kisebb hőleesést, de ez nem mindenkinél jelentkezik. Aztán ha megvolt a tüszőrepedés, szépen ugorjon fel a hőd, és maradjon is ott jóóóóóó sokáig! :-)
Ancsi2014
2013-09-16 12:07:09
 
Köszi Capri :) a segítséget is. Mit kell majd látnom a következő napokban?
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!