Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Moha13
2013-09-15 10:17:04
 
Nokeni

Gratulálok! :)
Téged is kérlek szépen, hogy írj a "reményhozó" fórumba! Köszi! :)

Én ma még csak itt tartok, viszont nézegetem itt a finishben lévpő görbéket és nagyon szépek...hajrá Lányok! :)
capri
2013-09-15 10:15:49
 
Sziasztok!
Nokeni, nagy-nagy gratula!!! Vigyáz magadra! :-) Nem is reggeli első pisiből lett pozi?
Én elindultam lefelé. Ha megjön, akkor jöjjön meg holnap, mert pénteken wellnessezni megyünk. :-)
kbettina
2013-09-15 10:09:28
 
Nokeni.gratula,és szoritok h minden oké legyen. Mennyire erös pozi? Mikor voltatok együtt?jelek mik voltak?
kbettina
2013-09-15 10:07:52
 
Plumeria:köszi,nem teszem vissza.
Ildibaba81
2013-09-15 09:59:43
 
Nokeni!

Óriási gratula. :)

Úgy tűnik, tényleg bébi boom van. ;)

Reméljük, "fertőző" :)
Ildibaba81
2013-09-15 09:55:50
 
Pulmeria!

Köszönöm az elemzést. :) Jó lenne, ha ilyen magasan lenne a hőm. :)

A számított értékek azért vannak, mert azon a 2 napon voltam lázas.

Szerintetek mennyire zavar be, ha nem pontosan ugyanabban az időpontban mérem a hőt. A 6 óra bőven megvan mindig, arra is figyelek, hogy ne nagyon mocorogjak előtte, ne takarózzak ki, meg mindig ugyanazzal a hőmérővel mérem, meg mindig hüvelyben, de mindig a valódi ébredésit (mármint akkor, amikor felébredek). ???
Nokeni
2013-09-15 09:52:07
 
LÁNYOK!

Tegnap olvastam, hogy valaki csinált tesztet 10dpo-n és pozitív lett!
Hát, ma én se bírtam ki és nem hiszitek el, mert még én sem merem de POZITÍV lett :-)))))
Igaz még csak szombaton kéne megjönnie ezért még félek de egyszerre nagyon boldog is vagyok!!!!!!

Plumeria: olyan a hőd mint nekem :-)
plumeria14
2013-09-15 09:43:19
 
Ildibaba81
Én is úgy gondolom, hogy inkább mostanában volt az ovud. Talán ott, ahova a rendszer rakta, bár okosat csak akkor tudna mondani az ember, ha minden egyes nap mérted volna, mert a számított értékek némileg félrevezetnek. Az emelkedő tendencia most figyelhető meg. Ovu után ugyanis a hőnek meg kell emelkednie és ezen a magasabb értéken kell maradnia. Nálad ez a korábbi napokra nem igaz. Nem mondom, hogy ez így volt, de a görbédből ez olvasható le.

kbettina
Amennyiben buli és esetleg alkohol is társult a 6 óránál kevesebb alváshoz, akkor ez simán okozhatja a magasabb hőt. Én a helyedben nem tenném vissza az alváshiányt, majd a következő napokban meglátod, merre indul el a hőd.

Nokeni
Nagyon szépen alakul a hőd. Kitartás a hátralévő napokra!

Én kíváncsian várom a folytatást.
Ildibaba81
2013-09-15 09:24:53
 
Nokeni!

Én is gondoltam már rá, hogy ha az ember figyeli a jeleket, akkor lesznek is jelek, azért remélem, nem ez a helyzet most. :)
Nokeni
2013-09-15 09:15:12
 
Jó reggelt!

Ildi: én már megfogadtam, hogy nem stresszelem magam, nem próbálok magyarázatot keresni, mert így ebbe bele lehet bolondulni :-(
Ha jól látom neked is már csak 5 napod van hátra a nemvártig, akkor úgyis minden kiderül...
Tudom könnyű mondani de hidd el nem! Én is ebbe a cipőbe járok, sőt én 21-re namvárom!
A múlt hónapban figyeltem minden egyes "jelre" ami persze meg is volt, biztosra vettem, hogy sikerült aztán volt nagy pofáraesés... na most ezt szeretném elkerülni!!!

Szilvi: Hogy állsz? Rég láttalak!

 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!