Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Nokeni
2013-09-17 13:21:49
 
Plumeria:

KÖTELEZŐ engem követni és ez neked jól megy :-))
plumeria14
2013-09-17 13:18:02
 
Nokeni,
istenien néz ki a görbéd...irigyellek ám :) Szeretnélek követni is, ha megengeded ;)
capri
2013-09-17 12:48:21
 
Nokeni,
nem baj az, fűtsél csak jó sokáig! :-)
Nokeni
2013-09-17 12:21:17
 
Capri:

Nem teszteltem azóta, majd szombaton szeretnék legközelebb...
Nincs különösebb tünetem, a bimbóm érzékeny meg néha egy kicsit émelygek!
A hőm viszont csúcsrajár :-) Lassan hőemelkedésem lesz :-))
Moha13
2013-09-17 11:47:32
 
capri

Viszont most a 20-as érékenységűvel az volt, hogy délelőtt is szép pozit teszteltem, meg délután is, szóval teljes nyugalommal írtam be aznapra a pozitív ovutesztet. Ilyen még nem volt. :)
Moha13
2013-09-17 11:44:00
 
capri
Én délelőtt (10 után) és délután ill. késő este (21 után) is néztem, mert egyszer tényleg az volt, hogy reggel pozitív volt, holott elvileg reggel kezd termelődni, tehát csak az azelőtt napit mutathatta, viszont előző nap este még nem volt pozitív. Ezek szerint nekem valamikor este 10 és hajnali 6 között alakult ki a csúcsom, és ha reggel nem nézem meg, nem is tudtam volna róla, mert előző nap este negatív volt még, és ha másnap délután nézem meg megint, ahogy javasolják, akkor semmit se látok belőle.
capri
2013-09-17 11:38:37
 
Oké, köszi!
Ha a kevésbé érzékeny teszt nem egyértelműen pozitív, akkor ott az számít pozitívnak, amikor a legerősebb a tesztcsík, nem? Ez csak egy elméleti kérdés részemről, tudom, hogy erősebbnek kell lennie a tesztcsíknak.
Ja, és ki mit ajánl? Csak este teszteljek, vagy reggel és este is? Bár magamat ismerve, utóbbira szavazok, végülis tesztem van bőven. :-) Sőt, most hétvégére vagy hétfő-kedd körülre várható az ovu, szóval jövő hétvégén lehet, hogy minden pisilésnél kipróbálom. :-D Nagyon hülye vagyok?! :-)
Moha13
2013-09-17 11:28:06
 
capri
Nekem a 25-ös nem jött be...csak szólok, ha nem mutat egyformán erős csíkokat, próbáld majd meg a 20-as érzékenységűt, nekem most olyan van, és múlt hónapban használtam először, és akkor láttam először gyönyörűszép pozitív ovutesztet...azelőtt a 25-ös mindig ilyen haloványka volt és valahogy sosem voltam biztos benne, hogy tuti pozitív. Kivéve egyszer, de az reggeli pisi volt, amit azért csináltam, mert már nagyon furcsállottam, hogy még mindig nem pozi...délutánra az is eltűnt.
capri
2013-09-17 11:19:47
 
Köszi Moha, Nokeni! :-)
25-ös az ovuteszt (meg van benne 5 db 10-es terhességi is).
Akkor lehet, hogy én is keresek egy erőspistás üveget! :-D
Nokeni, azóta nem teszteltél? Tünetek?
Nokeni
2013-09-17 11:14:12
 
Sziasztok!

Plumeria: :-)

Capri:
Én is onnan rendeltem, nekem bevált!
Az enyém pohárba mártós volt, mindíg eldophatósba csináltam!
Az ovu tesztem 15-ös érzékenységű a t.tesztem 10-es érzékenységű volt! Szerintem ezért is mutatta ki már 11dpo-n :-)
Szerintem benne lesz a hasz.utasítás!
Sok szerencsét!!!!
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!