Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
NewHope
2013-09-17 20:01:17
 
Kira84: Ez még gondolom a missed ab műtét utáni időszakod... az első spontán mensi után érdemes figyelni, nekem nagyon szép szabályos lett az első ciklusom, most van a második, ez kicsit kanyargósabb de alapvetően minden rendben.
A nagyokosok mondják hogy ne figyeljem, ne görcsöljek rá (kedvenc okos beszólásom) de én jobban érzem magam attól hogy követem minden okés.
Adry03
2013-09-17 19:30:17
 
Sziasztok !

Sajnos, nem sok időm volt mostanában. Eléggé összejöttek a dolgok + a programok. Azért persze szorgalmasan mértem és nagyjából követtem is az eseményeket. Végre betette az ovumat is. Jóval később, mint én gondoltam ill. éreztem.

A pozitív tesztelőknek gratulálok. Sok sikert !!

plumeria

Nem mondok semmit.:))

Ildibaba81
2013-09-17 18:51:32
 
Sziasztok!

Nem feltételnül gondolnám, hogy bunkóságból kérdezik meg egyesek, hogy mikor jön már a baba, de az ember érzékenyebb, ha már jó ideje eredmény nélkül próbálkozik. Szerintem azért ne vegyétek magatokra, biztosan sokerül és akkor a világ legboldogabb emberének érezheted magad! :)


Nekem a mai nap már jobban alakult - tegnap minden volt: hiszti, ingerlékenység, idegesség, ami belefér. Ma már főleg csak délelőtt émelyegtem, de nagyon nehezen múlt el. Viszont reggel, amikor csináltam apának a szendvicset, még gondolatban sem tudtam elképzelni, hogy a sajátomba is tegyek szalámit, magamnak sajtos szendvicset gyártottam, pedig ez rám nem igazán jellemző... hús nélkül elképzelhetetlen az életem... :)
Ez a mai hőm elvileg még a vonalam fölött van - csak ne menjen lejjebb, maradjon jó magas. :)

Mindenkinek drukkolok nagyon!
KatkaManó
2013-09-17 18:46:30
 
Nokeni gratula tényleg szép görbe :)
Plumeria14 biztató a te görbéd is :)
Én így állok :
plumeria14
2013-09-17 18:42:26
 
szabinka84,
szerintem szuper a görbéd, aggodalomra semmi ok :)
szabinka84
2013-09-17 15:31:42
 
kbettina!igen mindig ilyen alacsony ahőm,de most megy felfelé
szabinka84
2013-09-17 15:25:13
 
Sziasztok!véleményeket szeretnék kérni a görbémre egy vetélésen sajnos már túl vagyok:(
Kira84
2013-09-17 14:20:00
 
Sziasztok lányok!Lassan 1 hónapja a vetélésemnek és most újra itt vagyok.Elég rossz volt ez az időszak de sikerűlt átvészelnem egy természetgyógyász és a párom támogatásával.Most már testileg és lelkileg is jól vagyok,újra elkezdtem mérni a hőmet is hogy tudjam hogyan fog alakulni a ciklusom.Meg hogy tudjam hogy a vetélés után mikor lesz peteérésem újra..Most így álok vélemények?,??????? Szerintetek milyen?
jniki82
2013-09-17 14:02:11
 
Nem jó görbét csatoltam!!:)
jniki82
2013-09-17 14:01:31
 
Sziasztok!

Már nem is tudom, hogy van-e éretlme mérni a hőmet, mert nekem mindig ilyen magas és már nincs hova emelkednie a végén.Na, nem mintha lenne oka emelkedésre.
Olyan egyenes mint a nyíl!

Szeretném a segítségeteket kérni!Ssjnos elég hajlamos vagyok a hüvelyfertőzésekre és nem tudom már mivel lehetne megelőzni.Az orvosom irrigátort javasol, de nem igazánolvasok jó véleményeket róla.Jár még valaki hasonló cipőpem, mit tesz ellene?
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!