Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Moha13
2013-09-16 07:32:36
 
plumeria14
Nagyon cuki görbe...:)

Én hullámozgatok...
plumeria14
2013-09-16 07:25:53
 
hisztismirtille,
szerintem a mostani mindjárt megjön érzés lehetett akár az ovu jele is. Ha továbbra is negatív a teszt, akkor próbálj egy kicsit nem foglalkozni a témával, mert az is lehet, hogy álterhességi tünetek. Mikor volt az előző mensid első napja? Ha 27 napos a ciklusod és összejött volna, akkor bizony már 6 hetes terhes lennél, amit ki kellene mutatnia már mindegyik HCG tesztnek. Általában hány napig szokott tartani a mensid?

Nálam semmi különös:
hisztismirtille
2013-09-15 23:30:39
 
Sziasztok Lányok!
Újra itt remélem mindenkinek meghozza a várva várt csodát ez a hónap!
Nokeni és Maniék örömmel olvastam a jó híreket, sok egészséget kívánok mind a kettőtöknek!!
Részemről furaságok történnek, 1én megjött (de rendesen) kb 1,5 napra aztán elmúlt... Azóta már több mint 1 hete és egyre jobban fájnak a melleim,(hülyén hangzik de a bimbó megnyomására szivárog is néha vmi) és aligha telik el nap fejfájás nélkül. Ma és tegnap olyan mindjárt megjön érzésem volt de csak rövid ideig, illetve egyik pillanatról a másikra rám tör a rosszullét de ha nem foglalkozom vele elmúlik. A tesztek pedig negatívak...
Nemtom már hogy mi van, volt már valaki hasonló helyzetben??

Köszönöm előre is hogy elolvastátok, és ha válaszoltok.
Szép estét.
Ui:jelenleg így állok
Ildibaba81
2013-09-15 20:54:01
 
Maniék!

Gratula! Remélem, minden rendben lesz.

Nekem nagyon hosszú lesz a következő hét... :(

Lehet, hogy a jövő héten csak elvétve leszek itt, holnaptól megint dolgozom, jó, ha az adataimat lesz érkezésem felvinni, de ha lesz egy kis időm, benézek.

Drukkoljatok, elvileg bármelyik variáció is a valódi, mindnek a környékén volt action, most már csak az időn múlik, hogy eldőljön... :)

Szép hetet mindenkinek!
szabinka84
2013-09-15 20:02:33
 
Köszönöm Nokeni remélem is hogy sikerült!:)szeretném már nagyon!
jniki82
2013-09-15 19:39:53
 
Sziasztok Lányok!

Ismét Gratula a babásoknak, nagyon bejött ez a hónap úgy látom.
Sajnos én nem voltam ilyen szerencsés :(
Elkezdtem egy baktériumok elleni kúrát, remélem ezután minden rendben lesz és akkor sikeresek leszünk, de sajna a pesszimizmusom már nahgyobb mint az optimizmus!
Dia1984
2013-09-15 18:57:38
 
Sziasztok Lányok!

2 napra eltűnök, és micsoda híreket látok!!! Szebbnél szebb görbék, babahírek! De jó! :)))

Maniék
Gratulálok, remélem most minden rendben lesz!

Nokeni
Óvatos gratuláció! Remélem 1-2 nap múlva már nagyon erős lesz a második csík is! :)

Elég sokan vagytok (vagyunk) a finisben. Lányok, nagyon-nagyon drukkolok Nektek!

Az én ovu nélküli görbém szót sem érdemel. :'(
maniék
2013-09-15 17:35:17
 
Sziasztok, 2 vetélésen vagyok túl. (1 év alatt )Most 5 hetes terhes vagyok...Hurrá..
Remélem nem lesz semmi probléma. Minimális PCO -t állapított meg a doki illetve kis inzulinrezisztenciát.
Moha13
2013-09-15 17:33:05
 
NewHope
Nálam is érdekesen indul ez a ciklus...de megint együtt haladunk...remélem, mi is elkaptuk a bababummmm vírust...:):):)
NewHope
2013-09-15 15:44:33
 
Nokeni: Tyű ez tényleg nagyon korai pozi teszt, óvatos gratu! Remélem minden rendben lesz!

Én hullámozok és hullámozok. Tök furi előző ciklusban nem volt ilyen.
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!