Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Moha13
2013-09-18 08:43:42
 
csillka

Ez tetszett ám!!! :D
Na, akkor vizualizálás indul, mindenki képzelje el a következőt:

"és úgy jönnének a babák, ahogy a falevelek potyognak a fákról :)"

Ha sokan elképzeljük, talán teljesül...:):):)
csillka
2013-09-18 08:35:19
 
Pluméria,
azért írtam ezt, mert utalni akartam arra amit sejteni lehet a görbédből. Te érzed, hogy jobb, ha méred, vagy nem. Az viszont biztos, hogy a pozitív gondolatok kell uralják az elkövetkező napokat, és akkor minden rendeben lesz.

Ahogy Palya Bea énekli, " a gyermek a nőnek a fejébe fogan"
Ismeritek, imádom azt a dalt?!

Nekem 17. nap körül szokott lenni az ovum, ezért is várom olyan nagyon a holnapi értéket. De az is lehet, hogy múlt hónapban nem volt, és most előrébb jött? Akár :D

Moha, nekem októberben születésnapom van, bízom benne, hogy meglepem magam! :D
Bárcsak valóban szép őszünk lenne, és úgy jönnének a babák, ahogy a falevelek potyognak a fákról :)
Nokeni
2013-09-18 08:34:30
 
Sziasztok!

Plumeria: Ez a hozzáállás nagyon jó amit írtál, ebben a hónapban én is így gondoltam mindent annyi különbséggel, hogy én nem tudtam megállni tesztelés nélkül...
Volt már ilyen görbéd?
Tök olyan mint az enyém :-)
Én NAGYON szurkolok!!!!

Más:
Closty mellett ha csak 1 pete érik meg az azt is jelentheti, hogy eddig nem volt peteérés?
Moha13
2013-09-18 08:31:00
 
Szilvia1980
Ez most mi volt? Még nincs vége a ciklusodnak, várj szépen türelemmel. A hőmérsékletesés még nem jelent 100%-ban mensit. :)
Moha13
2013-09-18 08:29:19
 
capri
Az szép...:)
Nekünk a 6. Remélem, szerencsét hoz. :)
Szilvia1980
2013-09-18 08:26:39
 
Sziasztok!

Én csatlakozom az Oktoberi csapathoz...:(:(
Akinek kell, megy a drukk!:)
capri
2013-09-18 08:26:31
 
Moha,
most hogy mondod, nekünk a napokban volt a megismerkedésünk 13. évfordulója. Ki is ment a fejemből... :-)
Moha13
2013-09-18 08:13:37
 
Valamiért én is úgy érzem, hogy szép őszünk lesz. :)
Októberben lesz a megismerkedésünk évfordulója...remélem, addigra nagyon pozitít leszek! :D
Dzsudzsa
2013-09-18 08:05:41
 
Bocsánat, Gynevac
Dzsudzsa
2013-09-18 08:03:29
 
Plumeria!
Én sem mondok semmit :)) (csak halkan - nagyon-nagyon szurkolok!!!).
Nem tudom ki kérdezte a hüvelyfertőzéseket? Az irrigálást én sem tartom természetes dolognak, ahogy talán Moha13 is írta.
Én kb. 1 évvel ezelőtt a Ginevac nevezetű injekciót adattam be. Egy barátnőmtől hallottam róla. Őneki az állandó fertőzéseit megoldotta. Nálam pedig megszüntette a folyamatos felfázásos tüneteket. Egy magyar nőgyógyász doktornő nevéhez fűződik, ha jól emlékszem. Utána lehet olvasni. Azt hiszem a házi orvos is felírhatja. Csak jótékony bacikat tartalmaz.
Lányok! Szép ez az ősz :) Remélem mindannyian így fogjuk látni.
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!