Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Nokeni
2013-09-19 08:08:26
 
Szia Capri!

Hát a cicim egy hajszálnyit megduzadt, a bimbóm iszonyú érzékeny ezen kívül semmi! Mondjuk nekem a 2 fiamnál anno még ennyi se volt.. (lehet Ő kislány lesz, á csak álmodozom)
Sokan vagyunk a finisben, mindenkinek DRUKKOLOK!!!!!
capri
2013-09-19 07:58:58
 
Sziasztok!

Plumeria........... :-) Hogy gondolod, ha ilyen szépen fent marad a hőd, mikor tesztesz? :-)

Nokeni, tünetekkel hogy állsz?

Adry, a napja pont jó, a nátha meg még szerintem nem befolyásol semmit.

Mirmite, Te mikorra nem várod?! Hogy állsz ma?

Naaaaagy drukk mindenkinek!

Az én hőm nem tudom, hova emelkedik...
plumeria14
2013-09-19 07:57:02
 
Nokeni,
te mondod, hogy gyönyörű, a tiéd is az, megyek utánad :) Nekem most még meg sem fordul a tesztelés, úgyhogy simán kibírom...a tegnapi napom nagyon-nagyon stresszes volt, azt hittem, hogy ez hatással lesz a hőmre, de szerencsére nem...még várok hogyan alakulok és legkorábban csak a nemvárt másnapján szeretnék tesztelni...bízom benne, hogy kitart addig a magas hő.
Nokeni
2013-09-19 07:46:29
 
Sziasztok!

Plumeria: GYÖNYÖRŰ a görbéd!!!
Te, hogy bírod ki, tesztelés nélkűl???

Mirmite: Szurkolok!!!

Én megint húzom a csíkom :-))
plumeria14
2013-09-19 07:16:35
 
szabinka84
Igazán biztató görbe. Ebből még bármi kisülhet :)

Adry03
Jaj olyan sok mindenkitől hallom most, hogy beteg. Jobbulást neked! Ha a napján együtt voltatok, akkor az esély igenis megvan.

KatkaManó,
remélem nemcsak a görbém, hanem a két csíkom is hasonlítani fog Nokeniéhez…nagyon bizakodom most!

Én ma így, jó lenne, ha így is maradna!
KatkaManó
2013-09-18 21:37:01
 
Plumeria14 tényleg nagyon hasonlít a görbéd Nokeniéhez :)
Mirmite neked is megy a drukk ígéretes görbe :)

Adry03
2013-09-18 21:31:19
 
Sziasztok !

plumeria

Igen, pont a napján. Bár sok reményt nem fűzök, hozzá, mert mára + dög náthás lettem és már rendesen hőemelkedésem is lett mostanra. Szóval megyek is kúrálni magam.
Ildibaba81
2013-09-18 19:26:55
 
Sziasztok!

Ma lejjebb ment a hőm, viszont reggel megint megnéztem a mikiben, hogy mi a helyzet és mintha egyre "sűrűbb" lenne... hm... meglátjuk, ma már a 21-en járok, átlag 22 naposak a ciklusaim, de persze azt néztem, hogy voltak már 25 naposak is... :(

Nagyon sok volt a hozzászólás - már nem tudom lekövetni sajnos. :(

A hét végén majd olvasgatok, miket írtetok, de így hétköznap hen nagyon tudom már követni. Azért nagyjából belenézegettem a dolgokba, nagyon úgy tűnik nekem, hogy van néhány nagyon szép görbe. Remélem, baby boom várható! :)

Mindenkinek óriási drukk!!!
Dzsudzsa
2013-09-18 19:05:17
 
Kira84!
Én ma telefonáltam szövettan ügyben, azt mondták péntekre utánanéznek. Akkor kell hívnom az asszisztenst. Én is kíváncsian várom, vagy nem... nem is tudom. Úgy hallottam az első vetélés miatt még nem rendelnek el mindenféle vizsgálatot, mert ez - ahogy mondani szokták - benne van a pakliban :(
A kontrollon majd kiderül, mit gondol az orvosom.
Hajrá, fel a fejjel :)
NewHope
2013-09-18 16:23:07
 
maximail: hát nem csodálom hogy nem tudják nem mondják, elég bonyolultan hangzik. szerintem pl 10 éve még nem nézték az IR-t abszolút, mintha mostanában lenne "népbetegség" -de ez csak az én érzésem.
igen bizakodó vagyok, úgy jobban érzem magam :)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!