Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
zzzaola
2013-11-22 21:48:25
 
Szia Moha:)
Igen, érdekes görbe:)Jó kis lépcsős.:) Nov.4-én volt a peteérésem, és előtte 2-án, 3-án, 4-én minden nap együtt voltunk. Moha, neked különösen szorítok, hogy sikerüljön!
zzzaola
2013-11-22 21:27:47
 
Nagyon köszönöm lányok! Ajánlom mindenkinek a méhpempőt!Nekem tuti, hogy ez vált be. Peteérés előtt kb.10 nappal kezdtem el enni.
Nagyon-nagyon szorítok értetek!!

Ja, és az egy nagy hülyeség, hogy "ne görcsölj rá!" Én ugyanúgy izgultam, mint eddig,hogy mi lesz..még délutánonként is mértem a hőmet.:)) De ez csak az én véleményem. Puszi nektek!
Moha13
2013-11-22 21:22:38
 
Zzzaola
Gratulálok! A görbe nagyon szép! :):):)

El ne felejts írni a reményhozóba!

Megkérdezhetem, mely napokon voltatok együtt?
Köszi. :)

Dzsudzsa
2013-11-22 21:16:42
 
Zzzaola!
Röpül az én gartulációm is! Nagyon szép a görbe.
Mamma!
Te is csodálatosan állsz.
Luciffer73!
A rendszer el van tévedve. Nekem 26 naposak a ciklusaim. A műtét után jött meg 33. napra. Utána már egyszer megjött 26 napra, de a rendszer nem állította át. Elvileg ma vagy holnap meg kell jönnie.
Capri!
Teljesen igazad van, ha már megjön, akkor villám gyorsban, hogy kezdődhessen az új ciklus. Én is így gondolom.

Tudjátok, nekem az a véleményem, hogy őszintén arról, ha babát szeretnék és babát várok. Nekem nem hiányzik az a feszültség, hogy kérdeznek róla, én meg terelek, mint puli a birkákat. Nálam a kollégáim a 7. héttől tudták, hogy babát várok. Nekem így jobb. De nem vagyunk egyformák. Demokrácia van :))
Adry03
2013-11-22 21:03:50
 
zzzaola

Gratulálok !

krisztibaba

Én jártam Arwen tornára. Hasznos volt, segített is. Csak sajnos abbahagytam 1 idő után, mert messze is volt és annyira olcsó sem volt. Jelenleg 2. szezon volt amikor futok (erdőben, kutyákkal) és nagyon élvezem. Idén sajnos kicsit későn találtam megfelelő partnert hozzá, de elkezdtem görkorizni is. Hát, az is valami isteni. Viszont most, hogy bejöttek a rossz idők + a sötét csak hétvégén jutok ki. Amit már most érzek, hogy kevés. Szóval valamit kell a lakáson belül is kezdeni magammal.

Jelenleg még a legelején.
Mamma
2013-11-22 20:39:32
 
Zzzaola gratula jó egészséget mindkettőtöknek:))))

köszi a mozgással kapcsolatos hozzászólásokat azt hiszem a gyaloglással kezdem :))) majd holnap:DD

sajna a görbém hiába néz így ki nálam a migrén a nem várt nap előjele és most este már kezdek barnázni is :(((( de azért amíg nem jön meg reménykedek
krisztibaba85
2013-11-22 20:15:54
 
Zzzaola:-)
Fogadd óriás gratulációmat:-) Vigyázz magadra.

Archangel85:-)

"bikára fel":-)

Monika5,Csillka
Csak magunknak segítünk azzal ha mozgunk kicsit,jobb közérzet talán könnyebb szülés:-)

csillka
2013-11-22 19:59:16
 
zzzaola
A legjobbakat kívánom! Boldog babavárást!
Monika5
2013-11-22 19:52:51
 
zzzaola,
Gratulálok! :) Jó babavárást kívánok! :)

csillka
2013-11-22 19:52:40
 
Mamma,
köszönöm a választ.Nagyon szép a görbéd.
Én a 33 napban járok, de volt már 35 napos ciklusom is. Csak most azon gondolkodom, hogy nem-e? :D
Mostanáig is mindig ezen gondolkodtam, a 30 nap után, de most, hogy már egyszer átéltem azt, hogy velem is megtörténhet jobban reménykedem.
Nagyon jót mosolyogtam azon, hogy a görbék ötven árnyalata :))( imádtam az árnyalat trilógiát :)
Nálam a mozgás is olyan mint a görbéink, hol fent, hol lent. Nekem olyan 1-2 kilo plusz van, de az a hasamon. Ezért is csodálkoztam amikor a doki azt mondta PCOS van.
Azon gondolkodtam, h külön topikot kellene létrehozni, ahol a vetéléssel kapcsolatos dolgokat megbeszélhetjük, mert lehet zavarja azokat, akiknek szerencsére nem volt részük benne.
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!