Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
napsugar24
2013-11-23 08:26:36
 
Jó reggelt mindenkinek!
Először is gratulálni szeretnék a kismamiknak-remélem hamarosan egyre többen leszünk.
Köszönöm szépen mindenkinek az érdeklődését-jelentem sikerült a fellövés.
Tudtam, hogy a dokim nem lesz, s más fogja csinálni, de mindent kárpótolt, az hogy a férjemnek annyira jó lett az értéke. A doki aki csinálta nagyon kedves volt és szimpatikus, semmi fájdalommal nem járt, és mindig mindent mondott és mutatott, hogy mit csinál, s mivel. Végül is egy kis katéterrel juttatták fel apa katonáit.-ő mondta is hogy győződjek meg előtte arról, hogy biztosan az ő katonáit adják nekem. Majd egy fél óra pihenés és útra bocsátottak. Most crinone hüvelygélt kell alkalmaznom. (progeszteron tartalmú)
tegnap és ma is fáj még a hasam-pisilni alig tudok, fekve és állva a legjobb. Tömöm magam fehérjével és vízzel (ez parancs volt)
Nagyon tudom ajánlani a meddőségi centrumokat-én a debrecenibe járok-nagyon magas szaktudás, hozzáértő és kedves emberek. Nem bántam meg hogy léptünk. Bizakodunk ebben a hónapban, s majd meglátjuk mit hoz a mikulás-pont akkor telik le a 2 hét. Addig is hallgatom Palya Bea-Szülésdalt (amikor terhes lettem ezelőtt, akkor is csak ezt hallgattam)-valaki innen a fórumról ajánlotta.Mindenkinek sok sikert és jó hétvégét kívánok-ha valakit érdekel valami az inszemmel kapcsolatban vagy a stimulációval szívesen válaszolok.Csatolom a mostani görbémet, s a reggeli kábaságomban elfelejtettem hőt mérni :)
Elnézést a hosszú levélért.
Antika
2013-11-23 08:16:09
 
Jó reggelt!
Zzzaola én is gratulálok a babyhez!

Én ma stagnálok úgy néz ki :)
Sajnos nem jött össze az együttlét az ovum után csak aznap és előtte kétnaponta. Szerintetek van esélyem?
Ma igy állok:
krisztibaba85
2013-11-23 08:15:46
 
Dzsudzsa,sajnálom:-(((
De tényleg legalább beállt a ciklusod,és a következő hónap biztos a tied lesz:-)))
Dzsudzsa
2013-11-23 07:55:42
 
Megjött. Nézzük a pozitív oldalát,hogy időre, a szokásos 26. napra. Annak nagyon örülök, hogy a műtétet követően azonnal visszaállta cikluson.
A karácsonyi uh képre nem vagyok már esélyes, de egy pozi tesztre igen.
Luciffer73!Azt is elfogadod :))) Vagy már most küldjem a papírt és a ceruzát?
krisztibaba85
2013-11-23 07:44:10
 
Bár semmi érdekes nincs rajta,de mivel ez a "itt a görbém" fórum,hát itt a görbém:-)
krisztibaba85
2013-11-23 07:40:19
 
Jó reggelt.-)
Zzzaola,tényleg sokan esküsznek a méhpempőre,lehet kapni gyógyszertárban vagy ezt rendelni kell?vagy hogy van ez?
Ildibaba81
2013-11-23 07:37:11
 
Sziasztok!

Ez egy elég szánalmas görbének tűnik.... :(

Nem hinném, hogy egyáltalán be fogja tenni valahova az ovut... jelenleg én sem vagyok biztos benne, hogy meg tudnám mondani, hogy a 4. napon volt -e korai ovum, vagy a 12-en, ahová eredetileg is várta a rendszer, vagy ebben a hónapban elmarad érdeklődés hiányában? Hm... nem túl biztató....
Öregszem... ez van...
KatkaManó
2013-11-23 06:56:05
 
zzzaola gratula és vigyázz magatokra :)
Napsugár szorítok és majd meséld el mi volt .

Luciffer mindig feldobod a napom :)

mindig olvaslak titeket csak nagyon sokat dolgozom....
KatkaManó
2013-11-23 06:52:44
 
Lillz, mi most veszünk részt lombik programon. Én nem várnék a helyedben áprilisig. Mi márciusban jártunk először meddőségi intézetbe és azt mondták ha az eredmények rendben talán decemberre lesz időpont... Nem a vizsgálatok tartanak sokáig hanem a várólista hosszú. Mi gyorsan 2 hónap alatt megcsináltuk a vizsgálatokat. Nálam IR problémát találtak majd 4 hónap volt mire beállították. Szóval szerintem minél hamabb vágjatok bele.
Moha13
2013-11-22 21:57:14
 
zzzaola

Köszi az infót és a szurkolást is. :)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!