Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Adrienn830
2013-11-23 13:48:37
 
Sziasztok! Új vagyok még itt :)Én görbém eléggé fura kiváncsi leszek lesz e ebben a hónapba végre baba. 4 éve várjuk már
Ildibaba81
2013-11-23 13:12:09
 
Sziasztok!

Az előbb hánytam egy "szépet"... gondolom inkább a kaja, vagy a most tomboló hányás-hasmenés vírus következménye, mint hogy a terhesség jele lenne. Szerintetek okozhatja vírus ezeket az össze-vissza hőket?
Kedebab
2013-11-23 12:29:05
 
Sziasztok csajok! Én ma így..kiváncsi leszek, a teszteléssel mév várok egy hetet, mert szerintem nekem késői peteérésem volt..Ahogy írtam a ciklus.hu a 24.napra tette az ovumat.
csillka
2013-11-23 12:10:18
 
napsugar24

Örülök, hogy szerencsésen túl vagy rajta, és kívánom, hogy találkozzanak, és kapaszkodjanak össze :D Én ajánlottam a Palya Bea dalt. Amikor terhes voltam én is nagyon sokat dúdoltam, önmagam megnyugtatására. :)

Én ma a vetélés utáni 33 napban vagyok. Elmentem a gyógyszertárba, és kértem 4 tesztet. (mit gondolhattak) Azért nem szeretek itthon tartani, mert ha van itthon, akkor ha kell ha nem lövöm el őket :D Sajnos negatív lett, most már csak várni kell, h mikor jön meg. Életem első pozitív tesztje után nagyon fura újra negatívat látni :( De én sem gondolhattam komolyan, hogy már a következő hónapban újra sikerül :(
krisztibaba85
2013-11-23 11:03:19
 
Szia Fbzsuzsi:-)

A 16.napon nem csináltál ovutesztet?Mert én legalábbis úgy tudom hogy az első negativ napon van az ovuláció.Tehát ha 14-15.napokon pozitív volt a teszt,és ha a 16. napon negatív a teszt akkor valóban akkor volt a tüszőrepedés.
fbzsuzsi
2013-11-23 10:21:20
 
Sziasztok! Ez az első hónapom köztetek, gondoltam beköszönök, és megragadom az alkalmat a kérdezésre. :) Az ovu tesztem a 14 és 15. napon volt pozitív( 15.en nagyon sokkal erősebb volt a teszt, mint a kontroll, 14.en ugyanolyan), ezért én a 16. napra gondoltam ovunak.. Ez hogy is van? :) Egyébként kishúgit szeretnénk a már meglévő 3,5 éves nagyfiú mellé :) SZép napot mindenkinek! üdv: Zsuzsi
Lillz
2013-11-23 09:54:24
 
KatkaMano

Basszus, a varakozasi ido az komoly :/ sajnos nem nagyon tudok hamarabb hazamenni, hetfon kezdek uj melot ahol igy is 6 honap a probaido. Nem szeretnem hogy akarmilyen mondvacsinalt indokkal kirugjanak, csak azert mert hazajarok lombikra. Kell a gyertek, de valamibol el is kene tartani. Most elkeseredtem kicsit :(
En ma igy:
mkinga
2013-11-23 09:51:03
 
Hello lanyok!! szoval apa hazajott a tegnap este es en persze rogton ramasztam , erre ma reggel ugrott egy nagyot a hom, remelem holnap megnagyobbat ugrik es nem csak trefalkodik itt velem...
krisztibaba85
2013-11-23 08:48:21
 
Antika szerintem van esély igy is:-))9én nagyon drukkolok:-)))
Napsugár!
Jó ezt olvasni hogy minden rendben ment,és jól vagy,csak így tovább:-)))
Virgács
2013-11-23 08:45:25
 
Hello lányok!

zzzaola szívből gratulálok:)

napsugár24
olyan jó olvasni a reménnyel teli soraidat, nagyon bizakodom, szurkolok, hogy a mikulás jó hírt hozzon nektek!

Én csak úgy viccből méregetek, hátha így gyorsabban telnek a napok, meg kíváncsi lennék egy teljes görbémre.

Dzsudzsa
Jó hallani, hogy a műtét után rögtön rendes ciklusod van.Én ezen aggódom kicsit.

Jó a mozgás téma:)
Most kezd helyreállni a szervezetem, az elmúlt egy hónapban minden este 8-kor leesett a fejem, ez szépen lassan helyreáll, úgy érzem kezd energiám lenni, csak az a baj, hogy semmivel sem lehet levezetni:)
Mikor lehet műtét után kicsit mozogni végre? Úgy érzem elfutnék a világ végére meg vissza:) Pedig még csak egy hét telt el.

Én mai pozitív gondolatom, hogy végre tudtam a megszokott módon, a pocakomon aludni.:)Hát meg jót mosolyogtam az előbb, hogy december 31-re jelzi a rendszer a következő utáni ovut:)Az az évfordulónk, persze az még korai lenne újra próbálkozni, de legalább jót mosolyogtam rajta:)

Jó hétvégét mindenkinek!
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!