Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65813 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
jniki82
2013-11-22 13:45:28
 
Sziasztok Lányok!

Lenne egy kérdésem, lehet hülyén fog hangzani.Ti elmondtátok valakinek mikor elhatároztátok a babát?
Én nem és megmondom, hogy miért.Mindig úgy voltam vele, hogy ne nyagasson senki, hogy na hogyálltok, meg mikor jön már össze és hasonló,ne rajtam csámcsogjon mindenki, ha netalán mégsem sikerűlne.
Persze akarva akaratlanúl belefut az ember hasonló kérdésekbe, hogy nem tervezünk-e meg hasonló?!És ilyenkor még mindig nem tudom mit mondjak, mert elmondani nem akarom, de már frusztrál, hogy letagadom szegényt pedig még a világon sincs.Lehet ezért is nem akar jönni!
Szerintetek megzakkantam már teljsen?
luciffer73
2013-11-22 13:09:01
 
Zsuzsa...nyugi....majd a mikulást ketten tesszük anyává, ha kéretlenül, hivatlanul beállít! :DDD
Egyébként meg mit idegeskedsz basszus?! Alig ment lejjebb, és ráadásul még egy heted van a havizoz...?!
Nem ráérsz akkor dühöngeni???
Lehet, hogy ennek a csökkenésnek csak ahhoz van köze, hogy melózol, előbb kelsz, meg lehet, hogy kicsit feszültebb is vagy...Nem?
Dzsudzsa
2013-11-22 12:55:05
 
Jaj, lemaradt a görbe.
Amúgy is agymenést kapok, amikor beírom a csökkenő hőmet, majd a rendszer odaírja, hogy sikeres mentés. Sikeres???? Én meg a felrobbanok határán. Igen, lehet, hogy sikerül felrobbannom :)
Dzsudzsa
2013-11-22 12:49:38
 
Capri!
Az a helyzet, nincsen időm se sírni, se örülni.
Vége a szabimnak. Mostantól napi 1x tudlak végigolvasni benneteket. Ahhoz pedig lassan már el kellene végeznem a Villámolvasás tanfolyamot :)
Ma ismét lejjebb esett a hőm. Így úgy vagyok vele, hogy szolidaritok a Mikulással. Ő is piros, én is az leszek.
De csak egy ciklus erejéig, a jó édes anyucikáját!!!!!!
Hát, csajok. Én itt a jó öreg Lapföldiről beszélek, közben pedig ki kéne tenni a 18-as karikát :))) Lovaglás? Juhéjjjjj.
capri
2013-11-22 12:15:55
 
Sebokeri,
szerintem nem volt ovud. :-((
sebokeri
2013-11-22 12:09:11
 
Sziasztok!
Szerintetek volt nekem ebben a hónapban pé-m, mert nekem nagyon úgy tűnik, hogy nem...
A múlt hónapban kezdtem újra hőmèrőzni a ciklus második felében, akkor végig 37 fölött volt a hőm.
Ez a mostani görbe nagyon katyvaszos nekem...
Egyébként csak hőmérőzök, mást nem szoktam figyelni, leírni..
Andi1989
2013-11-22 12:06:24
 
Sziasztok Csajok!

Szia Moha!

Hát én sem örülök, hogy ismét itt vagyok, de ez van... Igazából már 2 éve hogy nem jön össze... Orvosnál nyár óta nem voltam, azt beszéltük, hogy megvárjuk ezt a karácsonyos szilveszteres mizériát és utána elmegyünk kivizsgálásokra...
Akkor leszek nyugodt, ha meg tudom az okát, hogy miért nem sikerül...
Bár lehet, hogy csak tényleg az a gond, hogy a párom rengeteget van külföldön, sokszor csak szombat és vasárnap van itthon, és elég nehéz belőni így az időpontot, főleg ha nincs is itthon... Csak az hihetetlen számomra, hogy évek óta nem tudjuk eltalálni...
Na mindegy, most hogy beállt nagyjából 28 naposra-bár a grafikon méh nem 28 napos ciklussal számol-, így ont hétvégére esnek az "alkalmas" időpontok.:) Remélem, hogy a karácsonyi készülődés, meg a vizsgák elterelik kicsit a gondolataimat és nekem is sikerül a karácsonyfa alá egy szép pozi tesztet tennem..:)

Megy a drukk mindenkinek!
:)
Ma így:
Lillz
2013-11-22 09:55:48
 
Jó reggelt mindenkinek! Van itt kozottunk olyan aki reszt vet már lombik programban? Vagy esetleg most vesz reszt? Erdeklodnek hogy mennyi idöbe telik es milyen vizsgalatok szuksegesek hozza? Mi jovo aprilistol tervezzuk hogy nekiveselkedunk, akkor lesz ugyanis 2 eve már hogy probalkozunk. Nekem az a gondom hogy kulfoldon elunk de mindenkeppen Magyarorszagon szeretnenk csinaltatni, readability hetfotol uj munkahelyen kezdek, szoval jó lenne tudni, csak úgy hozzavetolegesen hogy megis hanyszor es milyen idokozonkent kellene hazajarnunk. Koszonom a valaszokat elore is!
Amúgy en ma igy:
capri
2013-11-22 09:42:12
 
Dzsudzsa, mi újság? Te még nem jelentkeztél ma! Remélem, azért, mert örömödben sírsz, és nem azért, mert megjött!
kukac
2013-11-22 09:33:52
 
Jó reggelt Lányok!

Visszament egy kicsit a hőm :)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!