Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
plumeria14
2013-12-18 17:07:00
 
Mindenkinek megy a drukk ezerrel! Moha13-nak a jó nődoki választáshoz, Katicabogár5-nek a pozi teszthez, Dzsudzsanak pedig a még pozitívabbhoz…
Segítsetek, kinek és mihez kell még drukkolni?

capri, köszönöm előre is! Izgalmas néhány nap vár rám…Remélem, a jóisten vagy az angyalom mellettem lesz, ugyanúgy, mint az átjárhatóságikor, mert akkor azt kértem, hogy később legyen az ovum és úgy is lett.
Moha13
2013-12-18 17:05:41
 
17.00 :)
Amúgy tud valaki bármi közelítő infót a magándoki árakról? Értem én, hogy mindenütt más és más, na de kb.
Mert nekem halvány lila gőzöm sincs, még körülbelül sem.
Köszi. :)
capri
2013-12-18 16:54:43
 
Moha,
akkor neked is megy a drukk holnapra! Hányra mész?
Moha13
2013-12-18 16:41:19
 
Dzsudzsa
Holnap reggel akkor várjuk a híreket! :)

Katicabogár
Görbéd nincs most?

Lányok, holnap megyek nődokihoz, nagyon izgulok, már csak azért is, mert itt még sosem voltam, először megyek nődokihoz ebben a városban (januárban hazamentem az enyémhez, de hát ezt nem lehet végtelenségig csinálni, úgyhogy kinéztem itt egyet :)).
Rákszűrést akarok, meg talán megnéz UH-n, ha megemlítem a babadolgot...na meg viszem a görbéimet is.
Szorítsatok!

Puputeve???????
És mégis, hogyan? Lefelé vannak a púpjai? :D:D:D
capri
2013-12-18 16:24:54
 
Dzsudzsa,
ggggggggggggggggggggggggg, szorítom össze a számat, hogy ne mondjak semmit, de mellette próbálok fújni is! :-)))))))))))))))))))
Még pár napig fújjuk a tiédet, hogy jól bemelegedj, aztán hétvégétől jöhet vissza hozzám is egy kicsi.
Várjuk a holnapi híreket! :-)

Katicabogár,
lehet, hogy tényleg érdemes lenne tesztelni egyet.

Plumeria,
akkor egy szép tüszőrepit kívánok Neked hétfőre! Vagy mondjuk hétfő délutánra! :-))
Katicabogár5
2013-12-18 16:20:49
 
Pluméria

Szombathelyen, mert én itt lakom. Fogok is tesztelni mindenképp csak véleményeket kérek.

Dzsuzsa

Úgy is tudod..... remélem én is ilyen szerencsés leszek mint te. Szép kis karácsonyi és szülinapi ajándék lenne
plumeria14
2013-12-18 16:17:09
 
Katicabogár5,
nem akarsz tesztelni? Ha megjött, de a hőd továbbra is fent van, akkor az gyanús…. Természetesen beszámolok majd mindenről. Neked hol fogják csinálni? Neked is spontán ciklusban lesz vagy stimulált?

Dzsudzsa,
tudod, a halvány pozitív is pozitív :) DE JÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ!!!!! Engedd meg, hogy ne gratuláljak :)
Dzsudzsa
2013-12-18 16:10:06
 
Sziasztok Lányok!
Az a helyzet, hogy nem fértem a bőrömbe, és hazafele bementem a DM-be. Vettem Clearbleu tesztet. Sokan megbízhatónak tartják (ára alapján lehet is az). A délutáni vizelet nagyon halványan, de pozitív. Előbb jelent meg a kereszt függőleges vonala, mint a kontrollcsík. Kérném még a gratuláció mellőzőését :) Tudjátok, hogy nekem is volt egy nehéz időszakom. Ha holnap reggelre nem jön meg és erősebb pozitív a teszt, talán elhiszem. Szept. 2-án volt a műtétem, és el sem hiszem, hogy van 2. vonalacskám :))
Az ablakot nyitva hagytam, nem bánom, ha huzat lesz!!!!

Plumeria!
Tessék hétfőre időzíteni a tüszőrepedést! Én nagyon szurkolok.

Capri!
Szép görbe! Ha már nagy nálam a cug, küldök a huzatból neked is! Nagyon ígéretes, így tovább :)

Moha!
Szerintem puputeve :)
Katicabogár5
2013-12-18 15:59:20
 
Sziasztok Lányok!

Hát most egy hétig nem voltam itthon munka miatt, de fura dolgok történek velem. Írtam már hogy menses alatt fent volt a hőm és fenn is van most is. A havim is 2 és fél nap volt meg nem olyan mint máskor. Meg furán is érzem magam, érzékeny és étvágytalan vagyok. Nem tudom mi lelt.

Pluméria szeretnélek meg kérni hogy az inszemről számolj be nekem mert tavasszal én is megyek
plumeria14
2013-12-18 15:32:34
 
luciffer73,
:) ahhoz kellene a drukk, hogy a hétfő jó legyen az inszemre és ne maradjunk fent Pesten feleslegesen...Vasárnap vagy hétfőn várható az ovum, de szorítsatok, hogy hétfőn legyen :)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!