Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Moha13
2013-12-18 22:42:24
 
Amúgy azért itt kérdeztem, mert nincsenek még itt olyan barátnőim, akikkel ilyenekről dumálhatnék...:)
Moha13
2013-12-18 22:38:54
 
kbettina
Köszi.
kbettina
2013-12-18 22:17:25
 
nincs mit.ennyiért pl.megcsinál egy rákszűrést, vagy uhangos kivizsgálást.de ha "csak" receptet ír az 2000 ft. Vannak dokik akik fix árlistások. És van olyan is aki kórházban van,de magánként mész,és adsz amennyit gondolsz. Én rákszűrésért nem fizetnék.Mindig a nőgyógyászati szakrendelésre járok,az állam évi 1et fizet. Tehát sok a variáció. kérdezgess barátnőket,hova járnak,árak stb.én is ezt csináltam.
Moha13
2013-12-18 21:55:35
 
kbettina
Köszi. És ebben mi van benne?

Katicabogár
És azt a két hétnyit megmutatod? :)
kbettina
2013-12-18 21:50:00
 
Dzsudzsa!szuper vagy... Mondták már?:) izgulok érted.
kbettina
2013-12-18 21:39:11
 
sziasztok!
Moha! Felénk 9000 ft.tól van a nődoki árak.
Katicabogár5
2013-12-18 19:03:31
 
Moha most nincs görbèm, mert pàr hónapig nem mèrtem. Igazából kb 2 hete mèrem újból.
plumeria14
2013-12-18 18:22:33
 
napsugar24,
érdekes volt olvasni, amit írtál...és hajrá január! A dokid nem javasolta neked a stimuláció nélküli inszemet? Csak azért, mert írtad, hogy nálatok is minden rendben van. Akkor mégis csak utána 36 órával reped meg a tüsző...Én azon gondolkoztam, hogy ha a pénteki uh azt mutatja, hogy hétfőn lehet inszem, akkor pénteken együtt lennénk és utána szünet. Sajnos nálunk az nem lesz megoldható, hogy utána rásegítsünk, mert késő délután/este irány vidék...
Szerintem már a célegyenesben vagytok, úgyhogy kitartás!
csillka
2013-12-18 17:54:36
 
Dzsudzsa

Most még csak annyit mondok, hogy este az imámba foglallak!
Azt olvastam, hogy azután amit átéltünk (nem akarom kimondani) a következő 6 hónapban újra teherbe esik. :D
Biztál benne, és ez sokat segített!

Napsugár, örülök, hogy ma már bizakodóbbnak tünsz, és a jövőre gondolsz! Kitartást neked!

Én nagyon hiányosan mértem, mert karácsonyi őrület van, és a munkám miatt mindig más időpontban ébredtem.
nagyon bizakodó vagyok! :D
napsugar24
2013-12-18 17:08:12
 
Sziasztok4
Köszönöm szépen mindenkinek az együttérzést-aranyosak vagytok-tegnap lement a vetélés rész, ma már csak vérzek.
Szaóval nem bírtam ki, végigolvastalak benneteket, és az inszemnél-szóval itt vagyok.
Mint tudjátok nekem ez inszem volt. Magán dokihoz járok, de ezt a meddőségi központban csinálták meg.
Nekem nincs átjárhatóságim, de a dokim bevállalta, mivel ez az első vetélésem után volt-és azt mondta ő ezek alapján bevállalja. Stimulációs inszem volt. Ami a 3. napi vérvétellel kezdődött, majd az eredmények tudatában megkaptam a stimuláló bogyókat-closti 5 napig 2x1 (6. hónapom már vele) + Gonal F injekció hasba 37,5-elvileg ezt 6 napig kellett azt hiszem szedni, de lehet több, majd uh-ott kiderült, hogy a bal oldalon egy 16mm-és jobb oldalon egy 16 és egy 17mm-es tüszőm volt, de a méhnyálkahártya vékony volt-6 mm-habár tudjuk ez még vastagszik közben. A dokim javaslatára még 2 napig kellett szurnom magam és kaptam egy tapaszt, ami vastagítja a méhnyálkahártyát. Majd szólt hogy kedden utoljára nemi élet szerda este tüszőrepesztő-péntek reggel produkál a férjem és pénteken 13 körül inszem. Semmi sem fájt csak a tüszőrepesztő feszített pénteken mig várakozutam és majd utána. Szerintem pénteken olyan 12 körül reepedhettek meg a tüszők-és ezért volt ez a fájdalom. A katonák fellövésével ők meg szinte ott is vannak. Az napra még kérték a nemi életet és másnapra is-utána meg ahogy jólesik. Nekünk az aznapi elmaradt-nagyon fáradt voltam és fájt a hasam , másnap igen és utána már nem volt együttlét a ciklusban. Másnaptól kaptam a progeszteron pótlást crinone gél formájába. Inszem utáni 12. napon már gyönyörű kétcsíkosat teszteltem , 13 napon már a 25-ös délutáni is nagyon szép volt.
nekünk sem volt gond a peteéréssel és a spermával sem-szinte 99%-os(most is szedi a vitamint), de ezt mi jónak találtuk. nem bántam meg hogy bevállaltam, s felkészültem januárba megyek a 2. inszemre.
Ha valakinek kérdése van ezzel kapcsolatban szívesen válaszolok.
Ja a closty-olyan 700 ft, a gonal f injekció 22000, a tüszőrepesztő 10000 és a progeszteron 15-db 10000-nekem ezt 28 napig kellett alkalmazni-és még van a tapasz-amire már nem emlékszem. Az inszemért nem kellett fizetni. Nekünk ezekkel, zsebespénzzel és bejárással olyan 100000 volt.
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!