Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Viktória4
2014-05-11 18:47:13
 
Sziasztok!

Mint írtam,nekem sajnos ma reggel megjött.De nagyon fura most,mert egész nap csak barna vérzésem van,az sem sok és már 3. napja fáj a hasam alja.Ráadásul a cicim is fájdogál és az nekem nem szokott,csak akkor amikor terhes voltam.
Szerintetek?Volt valakinek hasonló tapasztalata?
Remélem nem méhen kívüli terhesség!Bár a teszt negatív,de azt olvastam,hogy olyankor csak később lesz pozitív.
monika80
2014-05-11 18:45:08
 
Itt a hő görbém

Én nem igazán tudok ezen ki igazodni.
Nagyon örülök hogy figyelmet szentelsz rám,köszönöm.
Viktória4
2014-05-11 18:41:03
 
Mónika!

Az az április végi együttlétek valamelyike lehetett.
Volt hőgörbéd?Mert a termékeny időszak nem mindig ugyanarra az időpontra esik még akkor sem,ha egyébként a mensid óramű pontosságú.Nekem a fiam a 8. napon fogant,pedig mindig pontosan 28 naposak voltak a ciklusaim.
monika80
2014-05-11 18:33:43
 
Sziasztok lányok!!

Megköszönném ha tudna valaki segíteni.

Csináltam ma egy terhességi tesztet 13:00kor) igaz nem a reggeli vizeletböl de már 1 perc alatt kimutatta halványan a második csíkot.
Ehhez az eredményhez nem kell legalább 2hét,hogy nem a reggeli a vizelet és már halványan látható?

Április 21-én jött meg és Április 28-án és 30-án voltunk együtt, viszont ez nemsokkal a menstruációm után történt,amikor meg termékeny időszakom volt ( Május 20-tol 23-ig ,akkor is voltunk együtt csak akkor kivette aktus elött,akkor hogy és mikor eshettem teherbe???!!

Viktória4
2014-05-11 18:25:42
 
Mónika!

Akkor ha jól számolom 8 nap telt el?Az kevésnek tűnik.Korábbi nem lehetett?Mert a minimum a 10 nap szokott lenni amikor már esetleg halványan de ott a két csík.Várj pár napot és tesztelj újra.Ha erősödik a csík,akkor tuti baba van a dologban.Ezek szerint nem terveztétek a babát.Mi lesz ha mégis?Nagy gond?
Moha13
2014-05-11 16:07:57
 
zzaola
Igazán aranyos vagy, hogy gondolsz rám...:)
Amint látod, még mindig itt vagyok és várok...tavaly március óta. Köszönöm, hogy szurkolsz nekem...:)
Úgy tűnik, a spermiumokat kell kicsit felturbóznunk, talán ennyi a dolgunk, de mindenesetre a pajzsmirigyemet is igyekszem rendbe tenni, iszom szorgalmasan a galajteát, mert a dokik nem hajlandóak gyógyszert adni a 2 fölötti TSH-értékemre, szóval majd megoldom egyedül...remélem, sikerül. :)
Örülök, hogy Ti jól vagytok, és minden rendben! :)
A nemét tudjátok már?

Dzsudzsa
Ezek nagyon jó hírek, szurkolok, hogy most már gyorsan összejöjjön, hisz minden akadály elhárult! :):):)

Nóri90
Üdv itt! És sok sikert! :)
Görbét úgy tudsz csatolni, hogy amikor hozzászólást írsz, az alatta lévő "Grafikon csatolása"-nál lenyitod a nyilacskát és kiválasztod a csatolni kívánt görbét (ciklusok dátum szerint) és csak után nyomsz a hozzászólás mentése gombra alatta. :)
Nóri90
2014-05-11 14:24:00
 
nem tudom hogy kell megosztani a görbém:-(
Nóri90
2014-05-11 14:22:50
 
https://tervezettbaba.hu/grafikon
Nóri90
2014-05-11 14:22:29
 
Sziasztok!

szeretnék én is csatlakozni hozzátok.
Bár mi még "csak" 3 hónapja próbálkozunk, minden egyes alkalommal nekikeseredek, ha nem jön össze.
Olyan jó látni, hogy tartjátok egymásban a lelket és őszintén tudtok annak örülni, ha valakinek végre sikerül:-)

Nóri

Nóri90
2014-05-11 14:22:25
 
Sziasztok!

szeretnék én is csatlakozni hozzátok.
Bár mi még "csak" 3 hónapja próbálkozunk, minden egyes alkalommal nekikeseredek, ha nem jön össze.
Olyan jó látni, hogy tartjátok egymásban a lelket és őszintén tudtok annak örülni, ha valakinek végre sikerül:-)

Nóri

 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!