Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Viktória4
2014-05-11 20:36:21
 
Mónika!

Megtörtént,megtörtént!Reméljük a legjobbakat.10 napnál előbbit biztos nem mutat ki a teszt,főleg nem délután.Most nem teljesen értem,hogy melyik verzió a jó neked,ha mikor történt a fogantatás?
kedina
2014-05-11 20:31:30
 
Monika
Védekeztetek? De hogy? 99%hogy a párodé, de ott fog maradni azaz 1%...

Csajok
IR, még mindig.
Elég sok kismamát dolgozok együtt, és most jöttem rá, hogy a terhességi cukorbetegségben szenvedők, illetve még a kezelt IR-esek mind fájásgyengeség miatt lettek császározva..:(
monika80
2014-05-11 20:15:07
 
Viktória4

Bocsánat hogy későn írtam de pakolásztam,most már vagyok,remélem te is,olyan jó hogy próbálsz segíteni.

Őszinte leszek,Akivel voltam 1-én mással voltam és védekeztem vele,így szerintem jobban érted miért is kérdezem. Tudom hülyeséget tettem nem kellett volna. Ezért is kérdeztem hogy melyiknek van nagyobb esélye a teherbeeséséhez?
Dzsudzsa
2014-05-11 20:12:55
 
Moha!
Aranyos vagy! Köszönöm. Bár megmondom őszintén, hogy félek is a dologtól, hogy végre minden rendben menjen. Úgy tűnik ez a babakérdés ilyen. Izgulás a poz. tesztért, majd izgulás a 9 hónap alatt, izgulás a szülésért és így tovább ... :)

Monika80!
Milyen teszttel teszteltél? Nagyon nem mindegy.
Nekem pl. a gyógyszertári Medi-lab annyiszor mutatott álpozitívat, hogy már minden hónapra esne egy új terhesség. Mérvadó lesz a holnap reggeli vizelet.
A görbe pedig nem mutatja 100%-os biztonsággal az ovulációt. Eshetett az a 8. 9. napra is.
Viktória4
2014-05-11 19:23:58
 
Hát azért gondolom,mert előtte tényleg korai lett volna a mensi óta meg a görbéd alapján is,későbbit meg még biztos nem mutatna a teszt.De a pozitív teszt nem igen téved ha csak nem valami szellemcsík volt.Holnap csinálj egy újat reggeli pisiből.Egyébként miért gyanakodtál?Volt valami tüneted?
monika80
2014-05-11 19:08:48
 
Viktória4

Nem számít csak szerintem nem korai hogy már a 11-dik napon és nem a reggeli vizeletből kimutatja a teszt halványan?? Már persze ha úgy van ahogy te gondolod. Azt írtad hogy 4-5 nap míg vándorol
Viktória4
2014-05-11 19:03:50
 
Mónika!

Szerintem 30-án.
4-5 napig vándorol és utána elkezd beágyazódni.
Sokat olvastam ez ügyben és a legkorábbi amiről tudok a 10. nap volt,hogy halvány pozitívat teszteltek.
De számít,hogy napra pontosan mikor fogant?
monika80
2014-05-11 18:56:26
 
Viktória4

Hány nap a beágyazódás? És a teszt hány nap után mutatja k?

Végül is a véleményed alapján akkor konkrétan mikor is foganhatott meg?
Viktória4
2014-05-11 18:53:52
 
Mónika!

Lehet,hogy nem 2-án (mint a rendszer jelzi),hanem 1-én volt a peteérés és mivel a spermiumok akár 2-3 napig is elélhetnek odabent,így az előző napi együttlétből meg is termékenyülhetett.Ha a következő napokban erősödik a második csík,akkor már biztos a baba, bár így is nagyon valószínű,mert pozitív irányba ritkán téved a teszt.
monika80
2014-05-11 18:50:17
 
Viktória4

Április 25-én és 30-án voltunk védekezés nélkül együtt,és Május 1-én amikor termékenységet mutatott a rendszer akkor védekeztünk.

Mikor foganhatott?
Ha Április 30-án esetleg akkor nem lenne korai hogy a terhességi teszt kimutassa Du.tán 13:00 órakor? Mert ha jól tudom a beágyazódástól számítva kell párnap míg termelődik a Hcg
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!