Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
monika80
2014-05-11 21:56:37
 
Moha13

Ezzel a tévedéssel úgxy védekeztünk hogy kivette mielőtt az aktus történt volna és bocs hogy így írom le de még egyet -kettőt rá kellett húznia és utána ment el az illető
Moha13
2014-05-11 21:45:36
 
monika80
Hát...ez szerencsétlen helyzet. :O
Nekem most így több minden eszembe jutott a kezdeti meglepettség után...de először is a legfontosabb kérdés: hogyan (milyen módszerrel) védekeztetek ezzel a "május 1 tévedéssel"?

monika80
2014-05-11 21:39:59
 
Viktória4

Te mit tennél a helyemben?
Remélem holnap azért még leszel,és folytatjuk,reggel csinálok egy terhességi tesztet. Jó éjszakát kívánok neked én is.
Viktória4
2014-05-11 21:36:52
 
Mónika!

Igen,nagyon valószínű,hogy a baba a párodtól van szerintem is!
Megszülöd?

Most mára elköszönök!
Jó éjszakát!
monika80
2014-05-11 20:58:44
 
Viktória4

Igen csak vele voltam
Írom hogy pontosan mikor is: Ápr.22-én 25-én és 30-án voltam a párommal,védekezés a tévedéssel Máj. 1-én volt.
DE vannak tüneteim is,szédülés és hányinger.
De azt gondolom hogy a tévedés ami volt 1-én az nagyon korai lenne hogy ilyen tájt a teszt kimutassa és pluszban a beágyazódás után még legalább 3 nap míg a Hcg termelődik.
Kettőt szültem és volt nem kívánt terhességem is így volt már részem tesztelésekben de ilyen hamar még nem volt hogy kimutatta volna
Viktória4 mit gondolsz?
Viktória4
2014-05-11 20:50:40
 
Mónika!

Nem tudok okosat mondani.Nagyon sajnálom,ez egy nagyon szerencsétlen helyzet.
Pároddal régóta vagytok együtt?Komoly a dolog,terveztek hosszútávon?Van már gyerkőc,vagy tervezitek?
Annyi mindentől függ,hogy mi is lenne a jó döntés...
Dzsudzsa
2014-05-11 20:50:22
 
Kedina!
Én is IR-es vagyok. Nekem azt mondta a nőgyógyász és a dietetikus, ha tartom a diétát nem lehet gond. Szépen szinten lehet tartani.
Most a kontrollon is azzal búcsúzott az orvos, hogy vár, ha pozitív a tesztem. Nem ijesztgetett, nem helyezte kilátásba, hogy hú, akkor majd milyen újabb vizsgálatok jönnek. Egyenlőre a terheléses cukorvizsgálat kontrollja sem került szóba.
Én optiMiskán, pozitívan állok a jövő elé (bár parázok is :)
Szerintem ott más a helyzet, ha valakinél 20. héten derül ki az IR, vagy a cukor probléma. Lehet, hogy náluk is ott volt már a terhesség elején, csak akkor ugyebár nem nézték.
Egy kolléganőm bosszankodik, hogy hónapok óta nem hajlandó elküldeni a házi orvosra laborba IR-re (1 éve nem esik teherbe).
monika80
2014-05-11 20:49:24
 
És nekem Pénteken 16-án kellene megjönnie. A menstruáció előtt 5 nappal.
Viktória4
2014-05-11 20:46:02
 
Mónika!

Visszaolvastam és már értem!
Sajnos mind a kettőre megvan az esély,de valószínűbb,hogy a párodé mivel a teszt ma kimutatta délutáni pisiből.
Nem vagy könnyű helyzetben!Nem tudom én mit csinálnék?!1-je előtt csak a pároddal voltál?Mert akkor talán majdnem 100% hogy a párodé.
monika80
2014-05-11 20:45:07
 
Viktória4

Igen az érdekelne hogy mikor foganhatott meg. Április 28-án és 30-án voltam a párommal,Május 1-én meg a tévedéssel ami védekezéssel történt
Azért írom le hogy így lehet jobban tudtok tanácsot adni.
De ha most ki mutatja a teszt a du-án 13 órási vizeletből akkor nem kevés az a tíz nap hogy kimutassa már most halványan és még csak nem is reggeliből?

Itt a görbém is hogy lássátok
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!