Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Moha13
2014-05-12 06:46:22
 
monika80
"De én azt gondolom hogy mivel jóval később ment el miután kivette így nagyon kevés esély van arra hogy a (tévedésé) lenne."
Szerintem meg nem lehetsz ebben egyáltalán biztos, abszolút van esély arra, hogy vele jött össze. Kérdeztem, mióta próbálkoztok a pároddal, de nem válaszoltál.
Nem furcsa, hogy próbálkoztok próbálkoztok és semmi, aztán amikor valaki mással is együtt vagy, pozit tesztelsz?
A párod tud már a dologról? Mert szerintem mindenképp tudnia kell erről. Nagy bunkóság lenne, ha elétolnád a pozi tesztet úgy, hogy már hónapok(?) óta vár erre, és közben meg lehet, hogy nem is ő az apa. Remélem, eszedbe sem jut nem elmondani hogy mi történt...és végignézni az örömét, miközben megcsaltad...:X
monika80
2014-05-12 04:42:02
 
Kedina

Sajnálom ha ennyire magadra veszed ez a témát,nem kedvedre való a téma nem kell hozzá szólni.
Nem a döntéseteket kérten hanem csak véleményeteket.
Azért akik eddig vették a fáradtságot és hozzá szóltak Moha13 és Viktória4 nagyon megköszönöm.
monika80
2014-05-12 04:36:50
 
Moha13

Igen nekem is sok dolog kavarog a fejemben,nem könnyű.
Ha valami cuccal vagy ovszeral védekeztünk volna nem lenne kérdésem.

De én azt gondolom hogy mivel jóval később ment el miután kivette így nagyon kevés esély van arra hogy a (tévedésé) lenne.
kedina
2014-05-11 23:08:14
 
monika80

Bocs, de kikívánkozik belőlem. Bármi lehet.
Egy viszont biztos, itt rendesen borzolod a kedélyeket. Ide azért jönnek nők, hogy több hónap, akár több év után végre anyák lehessenek, nem azért hogy vajon kitől is van a nem várt babájuk. Én 13 hónapja küzdök és kiborulok az ilyen felelőtlen emberektől, mint te is, bármilyen szerencsétlen is legyen a helyzet. Legyen ez a te döntésed, hogy mit kezdesz ezzel, ne pedig a mi felelősségünk, hogy mit mondunk, tanácsolunk. Én ebből a sztoriból köszönöm nem kérek többet.
Moha13
2014-05-11 23:05:28
 
monika80
Juj. Hát, ez nem semmi...reméltem, hogy majd azt írod, óvszerrel vagy valami egyéb helyi cuccal...de ez...hát...
Véleményem? Biztos akarod?
Nekem az a véleményem, hogy egy "véletlennel" megszakítással védekezni az abszolút hülyeség kategória. És nem csak az esetleges baleset és teherbeesés miatt, hanem a nemi betegségek szempontjából is.
Ez a fajta védekezés szerintem csakis egy olyan emberrel lehet elfogadható, akit már jól ismersz, tudod, mit várhatsz és mit nem, megbízol benne, és plusz még olyan kapcsolatban vagytok, aminél ha netán becsúszna a bébi, akkor sincs túl nagy gond. De egy véletlennel??? :(
Ez volt a véleményem.
Egyébként meg sajnálom, hogy ilyen helyzetbe hoztad magad, mert fogalmam sincs, hogy a helyedben most mit csinálnék...:(
HA 100%-osan tudnád, hogy nem a párod az apa, megtartanád?
A párod tud erről a véletlenről? És a pozi tesztről? Ha megtartod, elmondod, hogy talán nem ő az apa? Mióta próbálkoztok egyébként?
Hú...nehéz kérdések, nekem most a helyedben ezek járnának a fejemben...
monika80
2014-05-11 22:08:55
 
Moha13

Te mit mondasz erre az esetre? Gondolom hogy vissza olvastad az írásokat
monika80
2014-05-11 21:56:37
 
Moha13

Ezzel a tévedéssel úgxy védekeztünk hogy kivette mielőtt az aktus történt volna és bocs hogy így írom le de még egyet -kettőt rá kellett húznia és utána ment el az illető
Moha13
2014-05-11 21:45:36
 
monika80
Hát...ez szerencsétlen helyzet. :O
Nekem most így több minden eszembe jutott a kezdeti meglepettség után...de először is a legfontosabb kérdés: hogyan (milyen módszerrel) védekeztetek ezzel a "május 1 tévedéssel"?

monika80
2014-05-11 21:39:59
 
Viktória4

Te mit tennél a helyemben?
Remélem holnap azért még leszel,és folytatjuk,reggel csinálok egy terhességi tesztet. Jó éjszakát kívánok neked én is.
Viktória4
2014-05-11 21:36:52
 
Mónika!

Igen,nagyon valószínű,hogy a baba a párodtól van szerintem is!
Megszülöd?

Most mára elköszönök!
Jó éjszakát!
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!