Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
monika80
2014-05-11 13:55:03
 
Viktória4

Köszönöm a válasz,én csináltam most egyet 13:00kor igaz nem a reggeli vizeletböl de már 1 perc alatt kimutatta a másik csíkot halványan. Ehhez az eredményhez nem kell legalább 2hét? Amikor védekeztünk a párommal hogy kivette jóval elötte az múlthéten Csütörtökön volt.
Az nem kevés idő hogy ki mutassa? Ja és hó végén is voltunk együtt. Akkor mikor foganhatott meg szerinted??
Viktória4
2014-05-11 13:30:26
 
Szia Mónika!

Nagyon minimális az esély,de egy pici van,mivel már az előváladékban is lehetnek megtermékenyítő képes spermiumok.
Az érzékeny tesztek is legkorábban az aktus utáni 11-12 nap múlva mutatnak eredményt,de biztosabb megvárni a következő mensi napját a teszteléssel.
monika80
2014-05-11 13:21:02
 
Sziasztok lányok!

Tudna nekem valaki segíteni??!

Ha a párom kivette az aktus előtt,akkor nem lehetek terhes ugye?
A terhességi tesztek hány napos terhességet mutatnak ki leghamarabb?
Dmonalizi
2014-05-11 12:42:45
 
Köszi. Aranyos vagy.:) Bízzunk a legjobbakban. :)
KLANITA
2014-05-11 12:39:23
 
Hát nem semmi amin keresztül mentetek. Nagyon szurkolok hogy sikerüljön, mert megérdemelnétek.
kedina
2014-05-11 12:33:41
 
tüszőrepedés kedd reggel volt. Ez 100%... A rendszer meg hülye..
Dmonalizi
2014-05-11 12:18:13
 
Hát az én történetem elég hosszú,aki régebbi mint Moha13 ők tudják, hogy nekem van két gyerekem de elváltam és a mostani férjemmel szeretnénk közös gyereket. Ezzel nem is lett volna gond. De. Egy éve kiderült , hogy miomám van, ami 12 cm es re nőtt. Tavaly novemberben műtöttel meg . Sikerült. Kényszer pihenő óta végül is még ez a harmadik hónap. Csak az a baj , hogy az idegeim kicsit gajra mentek mivel a műtét elején felébredtem és nem vették észre, sajnos egy az egyben mindent éreztem. kb 10 percig.A fél hajam kihullott ami már azóta helyre jött ,de rossz volt az is. Amúgy a fiamra 2és fél évet,a lányomra 1 évet vártam. Mind a kettő egy átjárhatósági vizsg után jött össze.
KLANITA
2014-05-11 12:06:38
 
20. ig biztos megtudod, reméljük jó hírrel szülinapoztok.
Mióta probálkozot?
Dmonalizi
2014-05-11 11:57:29
 
Hát igen már csak hat nap. Bár nekem most előbb volt ovum három nappal, de nem tudom mi van. Nem merek tesztelni a sok csalódás miatt. Jó lenne ha lenne valami mert 20.án van a férjem szüli napja. Szép kis ajándék lenne. Ha már az enyémre nem jött össze. :)
KLANITA
2014-05-11 10:44:21
 
Sajnálom Viktória! Remélem minél hamarabb összejönn!

Dmonalizi, hát igen én is úgy érzem soha nem telik ez az idő, de már csak egy hét :-)
Reméljük a legjobbakat.
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!