Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Dmonalizi
2014-07-29 15:42:23
 
Tehát 15.én és 18.án.
Dmonalizi
2014-07-29 15:41:34
 
Kedina
Az a helyzet , hogy én mindíg csinálok ovú tesztet. És most mind a két alkalommal ahol a hőm lent van volt ovum. közte meg nem. Nem tudom mi van.
Dmonalizi
2014-07-29 15:37:07
 
Szia Ikebaba
Én ettem már több mint egy hónapig. Baromi rossz ízű de ha a nyelved alá beküzdöd , akkor elviselhető. Hatás nem érzem. Nem tudom mennyi idő kell neki én egy hónapja hagytam abba. Az biztos ha van miomád ne szedd. Csak nől tölle.
ikebaba
2014-07-29 15:30:59
 
Sziasztok ! Valaki szedett e már méhpempöt?
Mi a véleményetek róla.
Katicabogár5
2014-07-29 14:21:02
 
Sziasztok köszi a válaszokat. Tudom hogy minden nap kéne csak nem akartam vele foglalkozni. Aztán amikor az ovum fele jártam akkor kezdtem el minden nap meg most hogy hogyan alakul.
Csatolom a görbém, csak nekem még nem volt ilyen egyenes
Ildibaba81
2014-07-29 13:55:44
 
Köszi, csajok!
A gömbölyödés nálam vicces: a lányomnál a 3. hónap előtt nem volt semmi, most viszont erősen feszül a pocakom, eléggé látszik, bár, mivel elég husi vagyok inkább olyan, mintha jócskán felszedtem volna...
plumeria14
2014-07-29 13:41:56
 
Katicabogár5,
nem csatolod be a görbéd? Nekem volt már egy pár vonalzós görbém, de sose lehet tudni...

Ildibaba,
mennyire látszik már a gömbölyödés? Vagy még csak olyan, mintha csak dinnyét ettél volna :)
Adrienn830
2014-07-29 11:19:29
 
Sziasztok! Én így állok hőileg, szerintetek milyen?
kedina
2014-07-29 11:12:13
 
IziSzM
Az tök jó, hogy UH-on láttátok a tüszőt! kb 3 nap múlva én csinálnék egy tesztet, olyan szép kétfázisos a görbéd...:)
Én a G1ben csináltattam. Horror áras, de nem akartam a röntgenest.

Ildibaba81
:) Jó gömbölyödést! :)

napsugar24
Én úgy mentem oda, hogy letisztáztam ezt az inzulin kérdést, mivel maximail pórul járt a múltkor. Szerintem említsd meg, hogy inzulint is szeretnél nézetni. A Dvit és anti TPO jó ötlet, Gondolom a TSH, T3, T4 megvan.

Katicabogár5
Jó jel! :) Bár Plumnak is volt egyenes görbéje már. Nehéz csak görbéből jósolni. Egyébként én azt javaslom, ha elfogadod, hogy ha mérsz érdemes rendesen mérni a ciklus első felében is. Így adja a legpontosabb értékeket. És azt is látod, ha ugrál a hő.
Katicabogár5
2014-07-29 09:07:40
 
Szerintem is felesleges a vita. Tudom hogy a csak segíteni akartok. Megyek dokihoz és minden kiderül. Amúgy tudja a dokim hogy magas az alapkő is meg a nyálkahártya is vastagabb már a ciklus elején. Mivel uh n nem látott semmit ezért elküldött hormonsorra és ott is minden rendben.

Átjött nekem minden és értettem is de sok mindent ti értettetek félre nálam. Na mindegy nem akarok én ezen vitatkozni, felesleges. Mindenkinek meg van a gondja baja és még itt is harcolunk. Szeretném ha ezek után is válaszolnátok és én ivesen írok már amihez értek.

Amúgy szerintetek az jó jel ha ha egyenes lett a görbe....? :)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!