Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
niki95
2014-07-30 12:11:11
 
nikinokedli

Oké! Majd körbenézek a Rossmannba! Írok feltétlen! Köszike! :)
Bebus24
2014-07-30 11:48:22
 
Szèp Jò Reggelt Mindenkinek! :)

Moha13 Köszönöm a segìtsèget, ha haza megyünk akkor megcsinàltatom! Mert jelenleg angliàban èlünk, ès ittem olyan egyszerű, mert a nemibeteg gondozón kívül nincsen nagyon nőgyógyász, a háziorvos vizsgál meg szinte mindenre, meg teszem hozzá, ha nem haldoklasz, akkor ne is menj orvoshoz! Voltunk májusban otthon, és akkor elmentem a nőgyógyászomhoz, megvizsgált, meg UH.-t os csinált, azt mondta semmi bajom, nyugodran mehet a baba projekt, meg kérdezte mióta próbálkozunk, mondtam neki, hogy 2hónapja volt akkor, azt mondta, hogy ha 1éve csináljuk, és nem jön össze, akkor menjek különböző vizsgálatokra, de lehet túlaggódom a helyzetet?
nikinokedli
2014-07-30 11:17:19
 
Niki95: írtam neked, hogy próbáld ki a rossmannos be sure rózsaszín kazettás tesztet. Kb 600 ft. Nekem az egyértelműen pozi lett, amikor a vaterás egyik napról a másikra halvànyabbnàl halványabb csíkokat produkált. Nekem az bevált. Írj majd.
niki95
2014-07-30 11:12:45
 
kedina

Annyira nem tudok benne bízni hogy pozi lesz. Ez a legrosszabb amikor nem tudod eldönteni hogy most a szemed káprázik vagy tényleg van ott valami kis halvány csík. Na de holnap reggel talán okosabb leszek. :)
kedina
2014-07-30 11:05:23
 
Niki
Hű!!! :) Na, Annyit vegyél, hogy reggel is tudj csinálni! Koránt sem biztos, hogy az esti bármit is fog mutatni. Hajrá! :)
niki95
2014-07-30 10:17:06
 
sziasztok! Megcsináltam reggel a 10-es One step vaterás tesztet és mintha nagyon nagyon halványan lenne ott valami. Ma megyek veszek másik tesztet és holnap reggel megcsinálom. Ma így állok! Lehet hogy azért ment lejjebb a hőm mert eltörtem a lázmérőt amivel eddig mértem úgy hogy most egy másikkal kellett mérjek. De azért még este ellövök egy One steppes tesztet mert volt olyan akinek reggel alig látható volt és estére meg erősebb lett. :) Majd jelentkezem
Moha13
2014-07-30 08:26:45
 
Bebus24
Üdv itt!
Szerintem egy nőgyógyászati UH meg egy hormonsor nem ártana, az UH-n szépen látszana, hogy odabenn minden rendben van-e, a hormonsor is egy alap dolog, ha ott minden rendben, akkor elvileg egy ideig nincs más tennivaló, csak a szex...:)
Egyébként én javaslom a párod spermavizsgálatát is, mert manapság elég sok pasinak van ezzel problémája, az a tuti, ha a katonákat is megnézetitek. HA ez a 3 dolog rendben, tényleg csak a várakozás marad, sok sikert!
Egyébként valakinek az a meglátása, hogy 2-3 hónap próbálkozásnál teljesen felesleges bármit is nézegetni, de én úgy gondolom, jobb az alap dolgokat megvizsgálni, mert ha gond van, azonnal el lehet kezdeni segíteni rajta (ami több hónapba is telhet, mire hatni kezd, pl. pasinak vitaminok, hormonproblémára gyógyszer), és akkor nem vész kárba az a sok hónap a felesleges próbálkozásokkal.
KLANITA
2014-07-30 08:09:28
 
Sziasztok!

Ma így ,lehet nem lesz ovum.

kedina
2014-07-30 08:05:28
 
Én olyan vagyok napok óta mintha fűtenének. A párocskám már alig bírt mellettem aludni. 20fok van kint de nyitott ablaknál aludtunk.. Én vagyok a beépített ágymelegítő! :D Ma 19. nap. Tegnap du 37,3-at mértem. De megfogadtam, hogy reggel nem mérem.. El is felejtettem... ;)
kedina
2014-07-30 08:02:23
 
plumeria14
Sajnos a műhormonok átka..:( Egy kis sószappan, vagy fekete szappan ilyenkor sokat segíthet.

Bebus24
Hali! Olvasd át a oldalt és ha van kérdésed kérdez. Az alapkérdésedre még mi is keressük a választ! :)

nikinokedli
óóóó...:))))))))))))))))
De jó lehetett!! :)

niki95
Nem próbálsz ki pl akupunktúrát a gyogyik előtt?
Mióta próbálkoztok?

Klanita
Még mindig egyenes??

Fantasyc
Jesszus, pánikba azért ne ess!! :)
De a tsh 8.on tuti nem tuti...:S Kaptál rá valamit azóta?

Plum
Nem nekem nincs ilyen. (Úgy gondolom.)De roppant érdekes cikknek tartottam ahhoz hogy belinkeljem nektek. Egyébként a Mens Mentisben ezt mind nézik.. És szerintem rengetek orvos ezzel nem is foglalkozik. Szomorú.
És hogy továbbmenjek a pajzsmirigy problémák sajnos kihatással vannak a későbbi szoptatásra is. Szóval érdemes utána menni és gatyába rázni ezt a dolgot.
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!