Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
maximail
2015-08-01 13:02:55
 
VeDi!

Nagyon sajnálom, de egyben örülök, hogy kiderült, mi a baj. Ettől áll meg az eszem amúgy, hogy hogy lehet úgy elküldeni egy párt lombikra, hogy egy ilyen alapvető dolognak nem jár utána az orvos!! Erre miért nincs valami törvény????
hugery
2015-07-31 15:44:41
 
Ugy néz ki ez egy pihenös hónap :)
hugery
2015-07-31 15:43:08
 
Sziasztok! Megjavult :)
Gyöngyvirág88
2015-07-31 14:54:37
 
Én tudom :) Az első hónapot végigbőgtem, hogy én innentől semmit nem ehetek :) Aztán, azóta 100x jobbakat eszek, mint előtte :)
VeDi84
2015-07-31 13:58:09
 
Nem könnyű, de próbálom tartani a diétát és mozgást... :-)
Gyöngyvirág88
2015-07-31 13:18:48
 
Ja, értem.

Akkor drukkolok :) Viszont ehhez kell a diéta és a mozgás is, a gyógyszer önmagában nem fog segíteni :)
VeDi84
2015-07-31 13:15:30
 
Köszönöm szépen a választ.

Sajnos lombikra így is szükség van, kisfickókkal (is) baj van, elég lusták. :)
További szép babavárást!
Gyöngyvirág88
2015-07-31 13:13:41
 
Szia VeDI!

Én 2x500 mg Meforalt szedtem, én már építem le a baba miatt. 13 kg-t fogytam, javult minden értékem, és babám lesz. Ennél nagyobb javulás nekem nem kell :) Drukkolok Nektek.
Viszont, ha ez most derült ki, akkor én adnék egy kis időt, mert lehet, hogy simán spontán terhes lehetsz és felesleges volt az eddigi összes lombik. Nem is értem, ezt a vizsgálatot miért nem teszik bele a protokollba. De ez az én magánvéleményem :)

Sok sikert :)
VeDi84
2015-07-31 12:51:35
 
Sziasztok Lányok!

Elég régen nem jártam erre, próbáltam visszaolvasni a fórumot, de lehetetlen olyan aktívak vagytok. :)

Gyöngyvirág, tőled szeretnék kérdezni. Milyen gyógyszert szedsz az IR-re és mekkora adagot? És ezzel milyen mértékű javulást sikerült elérned? Sajnos nálam is kiderült idő közben, hogy IR-es vagyok.
Júniusi lombikunk sem sikerül sajnos, és nem akartam tétlenül várni a szeptemberit, ezért elmentem 3. napi vérvételre és terheléses cukor/inzulinra. Szerencsére van nálunk magán labor, így gyorsan el tudtam intézni. A hormonokkal minden oké, viszont mint mondtam, az inzulinom nagyon rossz. Ezek után nem is csodálkozok, hogy nem sikerült a beültetés... Elvittem a leletemet endokrinulógushoz, Merkformint kaptam, napi 1500 mg-ot kell szednem. Mivel ő szakember, kikértem a véleményét, hogy szerinte érdemes-e egyátalán elmenni a szeptemberi lombikra ilyen vacak inzulin eredménnyel, vagy halasszuk el. Azt mondta, hogy szerinte ne halasszunk, közel 2 hónap alatt sokat javulhatok. Vélemény? Tényleg olyan gyorsan hat ez a bogyesz?

Nagyon drukkolok mindenkinek, hogy mielőbb teljesüljön az álma! :)
HnéSAnna
2015-07-31 10:31:17
 
Sziasztok! Én is szeretnék csatlakozni hozzátok. :)
Még nagyon kezdő vagyok, 2. hónapja próbálkozunk és 1. hónap, mikor vezetem a hőm. Nem tudom milyennek is kellene kinéznie.
Azt sem tudom mit kellene tennem az "ügy" érdekében. :)
Rendeltem Femibion 800-at, mert a vitaminok nagyon jól jönnek.
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!