Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Dettikécske
2015-07-31 09:21:52
 
Na ne hogy már mensikor,,,,ebből vajon mi lessz?
MKMesi
2015-07-31 08:41:10
 
Nekem is jó volt tegnap is
Gyöngyvirág88
2015-07-31 07:13:57
 
Engem jó helyre visz tovább. Próbáld újra, lehet, hogy este próbaüzem volt :)
Andi1989
2015-07-30 22:30:39
 
Hugery, én itt vagyok :-)
hugery
2015-07-30 22:03:09
 
Sziasztok! Van itt valaki? Változtattak az oldalon, az adatbevitelnél mindig hibás oldalra dob. :(((
Andi1989
2015-07-29 22:30:16
 
Igen, írtam neki :-) csak jó lett volna egy közelebbi orvos...
Moha13
2015-07-29 22:23:01
 
Andi
Én már ajánlottam egyet, akiről nagyon jókat hallottam, olvastam, másat nem tudok. Írtad is, hogy írtál neki, majd írd meg, mit válaszolt az értékeid alapján. :)
De hátha jár erre valaki, aki arrafelé lakik és ismer jó dokit.
Andi1989
2015-07-29 21:07:46
 
Moha, köszönöm, de hol találok jó dokit?! :-D Siófokon már hármat elfogyasztottam. Esetleg Székesfehérvár környékén tud valaki?

Azért meglátjuk mit mondanak a központban... Ha ott se tetszik a hozzáállás, akkor megyek a következő ajtóhoz, és addig kopogtatok, amíg egy normális orvos ajtót nem nyit!
Moha13
2015-07-29 17:17:40
 
Andi1989
Én még mindig egy jó dokit ajánlok inkább,mint ameddőségi központot. Elég sokat olvasni arról, hogy futószalagként működik...és ahogy itt írta lentebb valaki, ott sem igazán érdekli őket a Tsh meg egyebek. Csak azt látják, ami nagyon szembetűnő...
Andi1989
2015-07-29 15:54:08
 
Azt még megértem, ha mondjuk országok között nem ugyanaz az eljárási protokoll a meddőség vagy bármely betegség kivizsgálásában, de az, hogy Magyarországon belül nincs egységes rendszer arra vonatkozóan, hogy mondjuk milyen hormonértékeknél kell egyértelműen tovább gondolkodni és egy további vizsgálattal mondjuk kizárni a dolgot- na ezt nem akarom felfogni ép ésszel. Miért van az, hogy mondjuk Siófokon 3,88-as TSH-val, emelkedett tesztoszteronnal és prolaktinnal, meg hasonló finomságokkal nem küldenek tovább egy cukorterhelésre vagy mit tudom én hova, mondván, hogy nincs baj, viszont az ország másik felén (de talán nem is kell olyan messzire menni) , egyből írják a beutalót???

Én tegnap annyira pofára esésként éltem meg, hogy a doki szerint " nincs nagy baj"! Teljesen fel voltam készülve, hogy tovább küld cukorterhelésre vagy mittudomén hova, de látja, hogy baj van. Ehelyett csak felírgohat 3 gyógyszert, ezt kész.

Ráadásul, ahogy olvastam a Closty tájékoztatóját, PCO gyanú esetén nem is javasolt a szedése. Nekem ugye a doki látott az UH-n cisztákat, de akkor azt mondta, várjuk meg a vérvétel eredményét.

Azt gondolják, hogy nekem annyi felesleges időm meg pénzem van orvostól orvosig járni???

Fel nem foghatom...
Esküszöm, fel tudnék robbanni a dühtől...
Nagyon remélem, hogy a meddőségi központban végre komolyan fognak venni.
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!