Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Moha13
2015-07-29 08:16:32
 
Andi1989
Lemaradt...
Szóval azért kérdezem a TSH-t, mert talán ez az alapprobléma, hiszen a magas prolactin szintet is nagy eséllyel a pm alulműködés okozza Nálad. Olvass utána.
Moha13
2015-07-29 08:14:42
 
Andi1989
Neked magas volt a TSH-d is, nem? Arra semmit sem mondott?
Én szerintem bepróbálkoznék még egy dokival a helyedben. Tekse Istvánról, aki itt is ad tanácsokat a Segítség rovatban, csak jókat hallottam, talán emlékszel még Dzsudzsára, ő is régi motoros volt itt, neki ő segített. Vagy nagyon messze laksz Pesttől?Szerintem ennyi év után már ideje lenne végre egy értelmes orvoshoz kerülni...
Anitacool
2015-07-29 07:59:04
 
Lányok, el vagyok keseredve... :'-(
Gyöngyvirág88
2015-07-29 07:48:09
 
Köszönöm, megvagyok. Ma vagy holnap megyek a vércsoportelemzéses eredményért, jövő héten házidoki, EKG plusz a fogorvost is be kéne terveznem, de még mindig sokat van hányingerem, így nem tudom, mikor tudok elmenni. 10.-én pedig genetikai uh :)
Dettikécske
2015-07-29 07:40:36
 
:) Remélem rendben lezajlik,,,
Andi1989
2015-07-29 07:31:22
 
Kicsifény, köszönöm, de 6 hónapja volt átjárhatóságim meg méhtükrözésem. Dokit most váltottam, pont azért mert az előző meg folyamatosan műtögetett, de egy vérvétel nem volt.
Nincs sajnos gyerekem. Egy vetélésem volt 8 éve, és ennyi.. :-(
lisa74
2015-07-29 07:14:58
 
Köszönöm mindenkinek...sokszor még magam sem hiszem el,hogy sikerült..nagyon boldogok vagyunk.mindenkinek szoritok..
Corinna
2015-07-29 05:59:45
 
Kicsifény, lehet nem olvastad, de Andi fél éve volt átjárhatóságin...nem gondolom, hogy egy ilyen beavatkozást egy orvosnak fél év után meg kéne ismételni...hát nem tudom Andi, hogy mit csináljunk...kevés jó orvos van, aki tényleg segíteni is akar...és nem gondolom, hogy a mai világban nem lehetne segíteni egy ilyen problémán, ha igazán akarnának...az az igazság, nem szívesen megy az ember dokihoz, mert lenézik, vagy azt mondják, hogy türelem, majd lesz valami...valamikor...úgyhogy nekem pár hónapra el is ment a kedvem az egésztől...de majd össze szedem magam...Dettikécske, írj majd, bármi változás van...Gyöngyvirág, hogy vagy? Ti adtok Lisa-val erőt, hogy van remény...
Kicsifény
2015-07-28 23:25:17
 
Andi, ha nincs még gyermeked (bocs, mát keverem a sok nevét), akkor én először atjarhatosagit csinaltatnek, mielőtt elkezded a gyógyszereket. Logikusan vegiggondolva, hiába szeded be és probalkoztok, ha van atjarhatosagi gond.
De lehet, hogy dokit is valtanek és elindulnek más úton.
Andi1989
2015-07-28 22:53:18
 
Gyöngyvirág,
nem volt IR vérvételem. 3 év küzdelem után most tudtam elérni valakinél, hogy egyáltalán hormonsort nézzenek...

Corinna,
borzalom.... Teljesen kivagyok...

Nem tudom, mi lenne a helyes.. Szedjem a gyógyszereket, aztán vagy használ vagy nem és kiesik megint több hónap, vagy keressek fel egy endokrinológust, és lehet, jó pénzért őt se fogja érdekelni, hogy mit akarok...

:(
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!