Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
hugery
2015-08-04 12:22:28
 
Sziasztok! Itt vagyok én is mindennap. A höm végre emelkedik, mégiscsak müködik a progreszteron :)
lisa74
2015-08-04 06:51:17
 
Üdv az ujaknak.. Corinna.. Ne tünj el, a többieknek szükségük van Ràd.. :-) Dettikécske, veled mizu??.. ës a többiek??!!! Irjatok magatokról.. :-)
HnéSAnna
2015-08-04 06:19:37
 
Sziasztok!

Berni83, én is új vagyok, de annyi féle görbét láttam már itt a fórumon, nincs tipikusan jó. :) De egyébként a tiéd szépen fent maradt a kis visszaesés ellenére is.

Én most várakozó állásponton vagyok. A görbém nagyon tetszik. :)
Persze gondolom az emberek többségének ilyen az elején..
Andi1989
2015-08-03 17:47:40
 
Sziasztok!

Berni83,
üdv itt! szép görbe, ebből bármi lehet! Voltatok már kivizsgálásokon?

maximail,
merre laksz? A Batánál még nem voltam, az összes többinél igen... Katasztrófa. Az Sztk-shoz meg el se megyek... Most mi is a ife-ba kértünk időpontot. Meglátjuk...
maximail
2015-08-03 14:59:58
 
Viktória!

A G1 Budapesten van, a Lajos úton.

Itt az árjegyzékük: http://www.g1intezet.hu/index.php/arak.html
Más magán meddőségi központhoz képest nem drágák, sőt...
Viszont az ellátás színvonala össze sem hasonlítható pl. a Róbert Károllyal...

Aki nekem itt a legfontosabb, Dr. Keszthelyi Zsuzsanna, aki genetikus andrológus, de jelenleg még velem is ő foglalkozik csak.
Berni83
2015-08-03 10:12:34
 
Sziasztok új vagyok itt. Ez a 10. havi próbálkozásunk és az első vezetett görbém. Szerintetek ebből lehet valami ? Nem értem miért esett ma vissza a hőm ? Még felmehet szerintetek?
Viktória4
2015-08-02 23:18:39
 
Sziasztok!

Maximail!A G1 merrefele van?Milyenek az áraik?
Dettikécske
2015-08-02 20:49:27
 
Corinna,mi a baj? t.editke74@gmail.com
maximail
2015-08-02 12:28:54
 
Andi!

Én is arra felé lakok, de két év keresgélés után Pesten kötöttünk ki, és már nagyon sajnálom a sok elvesztegetett időt (bár itt sem egyből találtuk meg a tutit, de azért az itthoniaknál jobbak).
Voltunk Tapolcán (katasztrófa), Siófokon Bata Barnabásnál (átjárhatóságit csinált, és közben nem vette észre a méhszájsebet), és Fehérváron a Life Centrumban (ez nem volt olyan rossz, de voltak fenntartásaim). Helyi SZTK-s orvos szintén katasztrófa. Róbert Károly klinika meddőségi részéről szintén nincs túl jó tapasztalatunk... A MensMentis endokrinológiai része szuper, és most a G1 Intézetbe járunk, amivel eddig maximálisan elégedettek vagyunk.
Corinna
2015-08-02 11:37:54
 
Dettikécske...add meg az e-mail címed...:(((
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!