Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
SzMZs
2015-09-24 08:21:14
 
Én még mindig nem indultam el felfelé, de tegnap este még volt hasszúrkám bal oldalon(itt volt a tüsző) és a nyákom is még tojásfehérjés volt, így megkínáltuk a lehetőséggel még egyszer a sejtecskémet :D

A sikeres terhesgörbém a Másodikkal ugyanígy alakult annó ;)
SzMZs
2015-09-24 07:57:24
 
Attól függ, hogy hová húzza, hogy az utána következő 4 hőérték hová esik az alaphőhöz képest.

Elvileg hajnalban szokott lenni a tüsző repedés, de nem minden ciklusban, ezért húzza különböző helyekre ;) De ez itt is csak egy program, a valódi tüszőérést vagy érezni lehet, vagy ultrahangon követni :) A többi csak közelítő érték ;) A "zöld" időszakban meg kell próbálni legalább 2 naponta összebújni és akkor elvileg nem lehet lecsúszni, max nem szimpik egymásnak az éppen összetalálkozott sejtek, de még akár meg is termékenyülhet, azonban a beágyazódásig nem ér el. Ezért lesz nagyjából 30 % az esély egy terhességre minden ciklusban :)

Kicsifény, az ovudat én is péntekre teszem továbbra is ;)
BKATA77
2015-09-23 20:51:59
 
Múlt hónapba nekem is rossz helyre tette az ovulációt a hőm szerint,egy nappal...
BKATA77
2015-09-23 20:47:46
 
Sziasztok lányok

Én is olvasgatok oldalakat,hogy mitől lehet magasan a hő pl,ha pajzsmirigyhormon túltermelődésre azt írja 36,8 fok felett van.
Csak ez múlt hónapban nem volt és most meg igen,egyik hónapról a másikra ez lehetséges?
Kicsifény
2015-09-23 17:04:10
 
Akkor nem tudom... :-)
Krisz27
2015-09-23 16:38:09
 
itt pedig a hő eséshez..
Krisz27
2015-09-23 16:36:36
 
Kicsifény: Nem minden esetben. Ez egy korábbi görbém, és itt a "jó" helyre rakta...
Kicsifény
2015-09-23 16:30:57
 
Krisz, ezt már én is észrevettem. Ez az oldal az emelkedeshez rakja, de van olyan oldal, amelyik a leesett hőhöz. Ezért tér el pl.most nekem a két rendszer által megadott ovu időpontja. Kíváncsian várom, melyik tippelt jól. :-)
Krisz27
2015-09-23 15:52:03
 
Sziasztok!

Én azt nem értem hogy elvileg úgy van hogy a tüszőrepedés előtti napon leesik a hő (tudom nem mindenkinél), és akkor ugyebár elvileg másnap van maga az ovuláció. Akkor, hogy van az hogy közületek is sokaknál és nálam is néha a rendszer arra a napja rakja az ovulációt amikor a hő leesett. Nem a másnap lenne a jó időpont?
Kicsifény
2015-09-23 15:43:03
 
Kata, szerintem is hormongond van nálad. Dokihoz mész valamikor?

Nálam feljebb ment a hő, de nem bizakodom túlságosan.
Egy másik rendszer (fertilityfriend) péntekre tette az ovut. Kíváncsi vagyok azért, hogy végül mikor volt. :)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!