Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Chill
2015-09-25 10:19:15
 
Köszönöm Lányok a véleményeket, engem is nagyon aggasztott a dolog, de egyértelműen éreztem az ovumat és a hőmön is látszik, 36.4-5 ről 36.8-ra ugrott és maradt is.
Egyébként februárban hagytam abba a tabit, de csak júliustól álltunk rá a dologra, az első két menstruációm rendesen megjött, a harmadik havi kimaradt – azt tanácsolta a nőgyógyászom, hogy ha a következő időben megjön nincs aggodalomra ok,(alaposan megvizsgált ultrahanggal, szerintem jók az eredmények, volt pete és tüsző is, a méhnyálkahártya sem volt gázos, 8mm, de nem értek hozzá annyira) most tisztul ki a szervezetemből és akkor az lesz az első gyógyszermentes menzeszem, így is történt a negyedik havi rendesen megérkezett, ekkor megnyugodtam. Az 5 havi furcsán nagyon erős görcsökkel érkezett a megszokott 4 nap helyett 6 napig tartott, két nap pecsételéssel és sokkal nagyobb mennyiségben darabosan, már ez is aggasztott. Sajnos a hatodik havi menzeszem pedig hiába vártam nem jött meg, a teszt is negatív lett. Pedig először annyira örültem, ezt hittem baba lesz. De sajnos nem. A nőgyógyász - egy magán rendelésen – azt tanácsolta, hogy most 3 hónapot várjak, ha novemberig nem jelentkezik a vérzés akkor menjek csak vissza. Ez előfordul. Számomra ez nem volt túl megnyugtató. És érdekesség az első doki (női klinikán, nem magánrendelésen) alaposan megvizsgált hüvelyi és hasi uh-val is, a magánrendelésen semmi, magyarázta, hogy ez normális bla-bla, meg kézzel ugyan megvizsgált, nincs ciszta, legyek türelmes, csak akkor van gáz ha novemberig(!!!) nem jön meg. Ekkor kezdtem mérni a hőmet. Nagyon aggasztott mert állandóan lent volt, 36.5 körül, majd egyik hétvégén görcsölgetett a hasam, és megugrott a hő is rá 2 napra. Ezért reménykedem.. Olyan jó lenne egy kis manó :)
Vaditimi
2015-09-25 09:05:09
 
Andi, nekem bevált a jósteszt. 3 napon keresztül, 13-15. dpon ellőttem egyet-egyet reggel, és a 15. erős pozi lett. Gyorsan meg is csináltam a hcg-t, és az is pozi lett, bár nem olyan erős, de pozi :) Persze nem mindenkinél válik be... Drukkolok neked :)
Gyöngyvirág88
2015-09-25 08:42:08
 
Igen, van akinél beválik az LH teszt :) Drukkolok :)
lisa74
2015-09-25 08:25:19
 
Andi... Én ugyan igy voltam pedig a rendszer abba a hónapba még ovuvonalat sem huzott.. Napokig lh teszteltem mert nem tudtam mikor lesz ovum, a reggeli tesztek pozitivaklettek, és ez miatt csinàltam hcg tesztet egy délutàn.. Most 20 hetes kismama vagyok.. Nagyon szoritok.. :-)

Itt a terhes görbém..
Andi1989
2015-09-25 08:18:33
 
Ma délután lesz eredmény! :-)

Csajok, az jelent valamit, ha ma reggel kómásan nem hcg teszttel, hanem ovuval teszteltem és lett rajta 2 csík?
Arról hallottam, hogy az Lh tesztet lehet jóstesztként használni, de nem tudom, hogy ez most nálam jelent-e valamit... Gondolom mensi előtt nincs lh hormon a szervezetemben...
Szerintetek? :-)
SzMZs
2015-09-25 08:10:41
 
Annak akkor holnapra van eredménye?
Jó nagy meglepi lenne, ha mégis baba van a háttérben ;)

Nekem egy tizeddel ment feljebb a hőm, úgyhogy a holnapi hőből tudok csak következtetni ;)
Andi1989
2015-09-25 06:19:30
 
Sziasztok!
Voltam tegnap a dokinál, nem látott semmit. Mondtam neki, hogy tegnap abba is hagytam a progeszteronokat, erre jól lecseszett, hogy hogy tehetek ilyet, mert ez vetélést okozhat... Mondtam neki, hogy a tesztek negatívak lettek és azért. Azt mondta, az nem jelent semmit. Vettek vert és néznek B-Hcg-t. Azt mondta, az a tuti.
Ma így állok :
Moha13
2015-09-24 21:11:01
 
Andi
Mi lett az eredmény?
Akkor nem is szedsz pajzsmirigybogyót, csak az inofolic-ra bíztad a dolgot?
Dettikécske
2015-09-24 20:11:38
 
Sziasztok,fel neztem hozzatok,, Chill,,,,,egy jo tanacs,,,,menj orvoshoz,nogyogyaszt,ultrahang,es hormonsor a minimum.En aprilisban hagytam abba a fogamzasgatlot,,,,utans 2 szer volt menses,azota csak norcoluttal,,,kiderult h a fohamzasgatlo lecsapta a petetes, elveknyitotta a mehnyalkam,es osszekverte a hormonokat,,,,Ne vesztegesd az idot,,
hugery
2015-09-24 19:29:04
 
Sziasztok! Ma igy állok. Jönnek az elöjelek :)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!