Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
BKATA77
2015-09-21 11:16:45
 
SzMZS, ovum 28-án lesz addig nézem a hőmet,hogy esik-e előtte és ha fent marad akkor tesztelek ovu utáni nap és ha akkor se semmi akkor nődoki...
SzMZs
2015-09-21 11:06:02
 
Andi, a hő szépen fent van, 2 nap múlva tesztelj újra, addigra mutatni fog valamit ;)

Kata, azért esik le a hő és válik le valamennyi nyálkahártya, mert a progeszteron szint hirtelen lecsökken. Aztán, hogy megint miért emelkedik meg azt csak egy ultrahang tudja kideríteni. Ha holnap is negatív lesz a teszt, jelentkezz be nőgyógyászhoz ;)

Krisz, a cickafark nekem is nagyon előre hozta az ovumat és megkavarta a következő ciklusban a hőmet, most úgy néz ki normalizálódott, de este úgyis bekukkant a doki és okosabb leszek ;) Én sem fogok többet cicukafarkázni :P :D

Még mindig alapon várok :)
BKATA77
2015-09-21 10:47:46
 
Én erről a cickafark teáról azt olvastam,hogy nőgyógyászati bajokra jók,ciszták meg ilyesmik. Ezek szerint nem mindenkinél.
Én a méhpempőt szedtem 40 napos kúrát, szept 8-án vettem be az utolsót és most pihentetem..
Krisz27
2015-09-21 10:42:19
 
Nekem az előző hónapban a cickafark tea kavart be szerintem, úgyhogy most biztos nem iszok. Nem olyan rég hagytuk abba a szopizást (2 hónapja), és még a hormonok most térnek észhez. Bár már több mint egy éve megjött a menzesz (a ciklusok szabályosak voltak, szülés előtt, ebben nagy össze-visszaság volt) de a görbéim elég laposak voltak. Az előző előtti viszont szép volt., Nem is tudom minek kellett nekem ez a tea...Na de hátha majd most :)
BKATA77
2015-09-21 10:34:58
 
Igen eléggé magas,de nem vagyok beteg,nem is szoktam beteg lenni szerencsére.Figyelni fogom a hőmet.Azt vettem észre amikor megjött leesett kicsit,de aztán vissza ment és amikor nem volt ismét felment.

Neked szépen alakul a görbéd:)
Krisz27
2015-09-21 10:30:59
 
Nagyon magas ez a hő...
Nem vagy beteg, gondolom (meghűlés vagy ilyesmi)
Figyeld magad! Pár nap múlva, ha van baba, a tesztnek is biztosan ki kell mutatni. :)
BKATA77
2015-09-21 10:24:38
 
Igen Krisz,már én sem tudom igazából,felteszem az előző ciklusomat teljesen más volt,ezért nem is értem...
Krisz27
2015-09-21 10:22:35
 
Kata! Nem vagyok én sem okosabb :( Nálam is furcsa volt a helyzet. Leesett a hőm, inkább pecsételgetett aznap, estére beerősödött, két napig volt meg (nagyon enyhén) utána még 2 napig gyenge pecsételés, és a hőm csak ma esett vissza . Én két tesztet csináltam, mindkettő negatív. Én most reggel örültem hogy végre leesett... Neked azért magasabban van a hőd, mint az enyém volt. Pár nap múlva csinálj még egyet, ha addig nem esik le. Aztán ha úgy van, én lehet elmennék nődokihoz...
BKATA77
2015-09-21 10:11:58
 
Itt az görbém,ezekre tudtok valami okosat mondani?
15-én még fent volt 36,9
16-án 36,6 akkor jött meg(alig)
17-én 36,8 ismét felment(alig volt szinte semmi)
18-án semmi a hőm 36,8
19-én 36,6 enyhe nagyon enyhe barnázás,rózsaszín
20,21-én 36,8.
Jah és 20-án egy negatív teszt
BKATA77
2015-09-21 10:00:09
 
Nekem ma is 36,8 volt a hőm,le sem akar menni erről az értékről,stagnál . Pedig ha azt veszem nekem már új ciklusom kezdődött,mivel 16,17-én meg volt igaz nagyon gyenge. 17-re csak barnázás,18-a semmi és 19-e nagyon enyhe barnázás. tegnap csináltam egy tesztet ami negatív lett:(Már én sem értem.
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!