Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Andi1989
2015-09-22 11:55:52
 
Krisz27, köszi a biztatást, de szinte biztosan a Duphastontól és Utrogestantól van. A doki is azt mondta múlt héten, hogy szerinte le fog válni a nyálkahártyám, mert "mozgást" látott az uh-n és meg fog jönni. 10-es tesztet használok és egy halvány kis valami sincs rajta..:(

Ki tudja? Most egyáltalán meg fog jönni, amíg a progeszteronokat szedem??? (3*1 Duphaston és 3*1 Utrogestan) Mert ugye a mensi akkor jelentkezik, amikor a sárgatest elhal és nem termel már annyi progeszteront és hirtelen leesik a szintje.
Ugye elvileg holnap lenne nem aktuális, de eddig semmi előjele nincs. Pedig előtte egy héttel már előjönnek a pattanások , rengeteget eszem és fáj a hasam...
Krisz27
2015-09-22 11:47:58
 
Andi! Amíg a hőd ilyen magas és nem jön meg, addig nem adjuk fel!!!!
Tesztelj 2-3 nap múlva újra!
Hajrá!!! :)
Andi1989
2015-09-22 10:03:03
 
Sziasztok!

a hőm még mindig fent, teszt teljesen negatív... Szerintem csak a gyógyszerek miatt van ennyire fent a hőm..:(

de a többieknek nagyon drukkolok.:)
Krisz27
2015-09-22 10:01:29
 
Sziasztok!

Ma így állok.
Nekem is van mikroszkópom, de nekem még sosem mutatott full páfrányos képet. Néha egy kettőt felfedezek benne. Másnak bejön?
hugery
2015-09-22 09:34:16
 
SzMZs köszi :) :) ma reggel az ovu mikroszkóp tankönyvbe illő páfrányokat mutatott :) egyéb jel nincs. Múlt ciklusban nem sikerült jól idöziteni, most sikerülni fog :) Drukk mindenkinek!
SzMZs
2015-09-22 08:59:08
 
Hugery, szupi ;) Végeztél a kuckó takarítással ;) Most jöhet a berendezkedés és kb egy hét múlva útjára indíthatjátok a kis Maszatot ;) Drukkolok, hogy így legyen ;)

Kicsifény, szerintem szépen mész felfelé és 3 napja lehetett ovud ;)

Kata, hőd milyen lett ma?

Nekem tegnap a nődokinál 10 mm-es nyálkahártyám volt és egy 20,3 mm-es tüszőm ;) Szerintem az most reggel meg is repedt, mert brutálisan belesajdult a bal petefészkem ;) Elvileg holnaptól kéne felfelé mendegélnie a hőmnek, majd kiderül ;) Az ovu vonal viszont tényleg jó helyre került :D
Kicsifény
2015-09-21 22:12:31
 
Andi, tesztelgess csak, hátha duplán becsikosodik. :-)

Kata,dokihoz mindenképpen elmennek a helyedben! De hátha örömhírért mész majd! :-)

Nekem feljebb ment ma kicsivel. :-)
Ami jó hír, hogy nem fájnak a melleim. Az elmúlt időszakban az ovu utáni 4.naptop úgy fájtak, hogy nem bírtam hason feküdni. Most viszont nem fájnak, valószínű az IR kezelese legalább már ennek használt. :-)
hugery
2015-09-21 21:21:36
 
Sziasztok! Itt vagyok olvaslak benneteket. Így állok a mai nappal.
SzMZs
2015-09-21 15:43:47
 
Igen, én is innen tanultam mindent és a babát tervezők otthonáról(bto) az évek során :)
Krisz27
2015-09-21 14:24:38
 
sziasztok!

Nézzétek, ezen az oldalon tök jól leírják, hogy az egyes hőgörbéknek mi állhat a hátterében: http://www.pocaklako.hu/ha-nem-jon-a-baba/hogorbe/
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!