Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Gyöngyvirág88
2015-09-23 15:31:05
 
Kata, sok másra nem tudok gondolni, mint valami hormongond. A pajzsmirigynek is lehet ez tünete, PCOS-nek is.
BKATA77
2015-09-23 14:35:05
 
Sziasztok

Nekem a mai görbém így áll,megint fel ment mára pedig tegnap már jó volt,mitől lehet ez?
hugery
2015-09-23 13:58:40
 
Biztosan olvastatok a Jónás módszerröl, én telihold elötti nap születtem, elvileg azon a napon termékeny vagyok. Most 27-ére esik,,,,,majd idözitek :)
hugery
2015-09-23 13:34:08
 
Sziasztok!
Krisz27, a mikroszkopot ismerösöm ajánlotta évekkel ezelött! Sok sok év után neki az alapján sikerült a baba. Csak a nyáron vettem meg magamnak. Hogy hogyan vélekednek a nögyogyaszok,,,,,éves rákszürésnél nem halottam pozitiv véleményt pl a kaális dokikrol sem :( Nekem bejön a mikroszkop, lelkesen hömérözök, szedem a vitaminokat, márcsak a megfelelö idöpontban kellene a férjecském :) :)
SzMZs
2015-09-23 08:19:13
 
Jó reggelt :)

Andi, hogy állsz? Mikor hagyod el a progit?

Én még mindig csak 36,5-nél járok, holnap kiderül elindul-e feljebb ;) Ma már nem érzek ovu fájdalmat és a nyákom is lecsökkent, most 5 nap alatt kéne felmennie a hőnek ;)
BKATA77
2015-09-22 20:13:23
 
Krisz a mondat második fele biztos nem igaz:)
Gyöngyvirág88
2015-09-22 20:08:51
 
Maximail

Ezek szerint ebben sincs közös megegyezés.
Krisz27
2015-09-22 19:34:19
 
Ha már érdekességek, én múltkor ezt olvastam:
30-35 évesen: Fele annyi petesejted van, mint a húszas éveid lején. Minden ciklusnál ezer petesejtet veszítesz.
Hogy a mondat második fele igaz-e... nem tudom, de ha igen ez elég durva...
BKATA77
2015-09-22 19:23:44
 
Ezért mérem én is most a második ciklusnál tartok,sok minden mást is megfigyelek ez által magamon.Szerintem is nagyon hasznos dolog.
Ez által sok mindenre odafigyelünk magunkra,mert lehet ezeket a jeleket nem figyelnénk meg magunkon ha nem néznénk a hőnket sem:)
SzMZs
2015-09-22 19:09:05
 
Egyébként ha minden feltétel teljesül( van peteérés, együttlét, a spermiumok is életképesek) akkor is 30% az esély a terhességre egy-egy ciklus során, ezért szokták a minimum egy év próbálkozást javasolni meddőségi kezelések előtt. Persze, ha van gyanú bármelyik félnél ezt akadályozó betegségre, akkor azt már időközben is érdemes orvosolni :)
Én ezért is tartom jó dolognak a méricskélést, mert szerintem minden nőnek illene ismernie a saját ciklusát :) Tudnia, hogyan működik a saját szervezete :)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!