Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
SzMZs
2015-09-24 18:45:08
 
Fogamzásgátló után előfordul, de tényleg érdemes megnézetni mi van odabent, ha a teszt hétfőn negatív és nem jön meg.
Gyöngyvirág88
2015-09-24 18:32:24
 
Minél előbb orvos. Minél többet vártok, annál több időt veszítetek és ha még ki is derül valami, utána idő kell, hogy helyrejöjjön. 72 nap brutál sok.
SzMZs
2015-09-24 18:32:01
 
Baba a legváratlanabb helyzetekben is előfordulhat, bár ilyen hosszú ciklusnál ugye nehéz meghatározni, hogy hol :) Nekem van ismerősöm, aki 32.napon ovulált és ebből egészséges kis lánya született :) Esély mindig van ;)
Krisz27
2015-09-24 18:29:33
 
Szia Chill!

Üdv közöttünk :)!

Mikor hagytad abba a fog. gátlót?
Azóta volt menzes?
Voltál orvosnál, hogy miért nem jön meg ennyi ideje?
A hőd szép magasan van, de én sajnos ebből a görbéből nem tudom megállapítani hogy volt e ovud...
SzMZs
2015-09-24 18:28:25
 
Chill, ha 14.én az a hőesés tényleg ovu volt, akkor én hétfőn tesztelnék leghamarabb ;)
Chill
2015-09-24 17:52:52
 
Sziasztok, nekem elég zavaros ciklusom van mióta abbahagytam a fogamzásgátlót. Ez a legutóbbi görbém, 72 napja mensi nélkül. Szerintetek esélyes ez a hónap? Olyan jó lenne.
Szerintem 14-én végre volt pé-m és azóta szépen emelkedik a hőm...
Mit gondoltok mikor tesztelhetek?
Andi1989
2015-09-24 13:27:34
 
Júniusban 3,88 volt. A dokim nem foglalkozott vele, elmentem egy másikhoz. Közben elkezdtem szedni az Inofolicot. Az új orvos is megnézte, akkor már csak 2,77 volt (egy jó hónapja), de nem írt gyógyszert rá.
Andi1989
2015-09-24 13:25:58
 
SzMZs, az a baj, hogy én sajnos nagyon stresszes vagyok.. És szinte mindig.... biztosan ez sem tesz jót. De a TSH-t biztosan megnézetem ma.:)
SzMZs
2015-09-24 12:58:21
 
Hát a kortizol szint annyira pillanatnyi, hogy abból nem érdemes messzemenő következtetést levonni :-/

Tsh-ra kaptál gyógyszert? Nekem januárban 2,2 volt, májusban magától lement 1,6ra, de most megint 2,7 lett, szóval nem tudom mennyire tud magától megjavulni :-/
Andi1989
2015-09-24 10:15:47
 
Sziasztok.:)

Hát nekem sajnos ma is negatív lett a tesztem, pedig elvileg ma lenne aktuális a mensi és a hőm is elindult lefelé. Mondjuk még az ég világon semmi jele nincs, de gondolom ez progeszteronoktól van .
Ma már nem vettem be a Duphaston és az Utro-t.
Délután megyek vissza a dokihoz, de gondolom ő is csak azt erősíti meg, hogy nincs baba.
Mindegy, a következő sikerülni fog! :)
Ma nézetek egy TSH-t is , ha nem felejtem el. Kíváncsi vagyok, hogy javult-e valamit egy hónap alatt az életmódváltástól.

Szerintetek kortizol szintet érdemes nézetni? Mert azt olvastam, hogy az ugye a stresszhormon és ha túl magas a szinte, az is akadályozhatja a teherbe esést.

így állok ma:
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!