Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Anitacool
2015-09-25 18:55:57
 
Egy csomóan azt írtátok már, akinek van gyermeke, vagy babát vártok, hogy csak 1x, vagy kevésszer voltatok együtt, amikor sikerült.
Felmerült bennem, hogy mivel mi gyakran vagyunk együtt -szerencsére ;) - így rosszabbak lehetnek az esélyeink? Van erre valami megfigyelés? :-)
SzMZs
2015-09-25 18:43:59
 
Andi, akkor most annak drukkolunk, hogy megjöjjön és mihamarabb kitisztulj ;) Fel a fejjel, most majd lesz egy szép kis terhesgörbid ;)

Ilyenkor csak előre szabad nézni, visszafelé tilos :-*
Anitacool
2015-09-25 18:42:52
 
Kicsifény, az jó hír, nem? :-)
SzMZs
2015-09-25 18:40:08
 
Akkor lányotok lesz :D
Kicsifény
2015-09-25 18:25:41
 
Szeptember 16-an, szerdán voltunk együtt, a 19.ciklusnapon. Kedden és szerdán, sőt még xsutortokon is nagyon erős lh tesztem volt és rengeteg nyák is. Az oldal szerint előtte nap, kedden volt ovu. De lehet nektek van igazatok és csak pénteken, akkor viszont két nappal előtte voltunk együtt.
SzMZs
2015-09-25 16:43:34
 
Mi is csak egyszer voltunk együtt amikor Isti megfogant, mert akkor ért haza külföldről a Férjem, de eltaláltuk pont az ovut vele :D Sokkal előtte volt itthon? 2-3 napot is eléldegélnek a versenyzők odabent :D
Kicsifény
2015-09-25 15:02:23
 
Ja, én a MensMentisben voltam terhelésen és megnézettem a tsh-t, anti-TPO-t és a d vitamint is.
Kicsifény
2015-09-25 15:01:31
 
Andi, sajnálom! :( Pedig úgy drukkolttam!

Anitacool, SzMZs szerint is a 21. napon volt ovum, és a fertilityfriend oldal is oda teszi, de ez az oldal egyelőre korábbra. Majd kiderül. :) Azon a héten egyszer voltunk együtt, mivel a Párom külföldön volt, úgyhogy sok esélyt nem látok a dologra...
Egyébként Clostit szedtem, meg iszom az Inofolicot és szedem a Meforalt, mert magas az inzulinom, plusz 160 gr-os ch diéta. Lassan két kg lement, de kéne mellette mozognom is és akkor még jobban menne lefelé.
A mostani görbémen az érdekes, hogy mennyire felment a hőm, az előző ciklusokban 36,7 felé nem nagyon ment ovu után, de én ezt a clostinak tudom be.
Anitacool
2015-09-25 14:57:03
 
Köszi lányok az infókat!
Ezek szerint ideális lehet a terep odabent :-) Ez is egyfajta visszaigazolás, hogy tényleg most volt ovum, nem 2 hét múlva lesz. :-)
SzMZs
2015-09-25 13:48:23
 
Jaj, bocsi Anita, hirtelen úgy olvastam, hogy Andi kérdezte. De a felpuhult méh ettől függetlenül a megvastagodott, vérbő nyálkahártyára utal.
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!