Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
MRitu
2013-04-10 09:48:37
 
MOha ne aggódj, a miénk is vályog , az sokkal jobb mint a tégla..nyáron hűt, télen fűt :)
Nekünk is szép nagy kert van, jó csendes helyen, én is nagyon várom már hogy ott lakhassunk..na persze babócástól :D
Moha13
2013-04-10 09:40:59
 
MRitu

Mi most vettük pár hónapja, és úgy, hogy a fele vályog, a másik fele tégla, erre most kiderült, hogy az egész vályog, szóval bonyolodott a dolog...:D
De nem érdekel már az sem, hogy vályog, a lényeg, hogy nagy a kert és vannak gyümölcsfák...már annyira szeretnék kifektetni valakit kockás pokróckára játszani a barackfa alá...:):):)
MRitu
2013-04-10 09:25:40
 
Moha13, látom hasonló felújítósdiba vagytok mint mi :)
Tavaly vettük, de úgy szétvertük, hogy most olyan mintha bomba robbant volna :)
Mivel a párom csak 7végén van itthon,akkor is melózunk rajta, plusz enyém az összes feladat amit be kell szerezni vagy el kell intézni..így van mivel lekötni magam :D
Puder
2013-04-10 08:55:23
 
Nyuszifül

31. napra volt várható a dolog, így kivártam a 33. reggelt, minta lecsapol, láttam hogy nincs semmi nem várt, és így teszteltem :) holnap reggel ha addig nem változik a helyzet, újra tesztelek :)
Moha13
2013-04-10 08:55:23
 
MRitu

Csak most vettem észre, hogy írtál lentebb. Sajnálom, hogy most nem sikerült, de örülök, hogy pozitív vagy! Én is a márciusi nagy belendülés után lenyugodtam kicsit, szerintem ez mindenképpen jó. :)
Én is csak folsavat és halolajat szedek, na meg figyelek, hogy vitamindúsan táplálkozzunk és igyekszem eleget inni. :)

Egyébként mi is nagy munkában vagyunk éppen, próbáljuk felújítani, beköltözhetővé tenni a házat...ahol majd a csemetéinkkel élni fogunk...:)

Sok boldogságot szombatra!!! :):):)
MRitu
2013-04-10 08:49:18
 
Köszi KatkaManó, csak pozitívan mindenki, én hiszek benne hogy sikerül :))
KatkaManó
2013-04-10 08:33:47
 
Köszi Moha13 és is szorítok neked és mindenkinek, hogy sikeres legyen az április :)
De azért itt a nagy vitamin fogyasztásban a Párotokról sem feledkezzetek meg mert nekik is fontos a vitamin ;) C és E vitamin mindenképpen ;)
Moha13
2013-04-10 08:21:01
 
KatkaManó

Remélem, minden ok lesz! Szorítok! :)
Az ovuteszt szerintem mindenképpen jelezni fog, ha van ovud, szóval hajrá! :)
KatkaManó
2013-04-10 08:20:41
 
Helyes :) Hajrá MRitu :) Sok boldogságot :)
Moha13
2013-04-10 08:19:47
 
Nyuszifül

Én is remélem, hogy lefelé fog elindulni holnap, mert innen hová mehetne még fölfelé??? :D

Szilvia1980

Szerintem jó lehet. A lényeg, hogy fent maradjon szépen a hő. :)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!