Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Tundie
2013-04-09 21:34:54
 
Adry03!

Úgy olvastam, hogy az ovuláció akkor van meg, ha amikor 3 egymást követő hőmérsékleti értek magasabb, mint a 6 korábbi, és a 3.érték ov után nagyobb legalább 2 fokkal mint a megelőző 6 érték. Szerintem nálad ez utóbbi nem lett meg. Nem vagyok professzor természetesen, nem 100%.
MRitu
2013-04-09 20:52:39
 
Mupp2

Köszönöm, aranyos vagy..legyen úgy :)
Mupp2
2013-04-09 20:39:26
 
MRitu

Sok sok boldogságot!!!!es sok kis bebiket!!!
Adry03
2013-04-09 20:34:58
 
Az ember lánya mindig tologatja. Hol ez kéne még, hol meg az. Általában sosem úgy jönnek ki a dolgok ahogy az ember eltervezi. Bele kell vágni és lesz ami lesz. Egyenlőre a rendszer nálam még mindig nem döntötte el, hogy mikor volt az ovu, mert szerintem volt mivel most éreztem is. Tesztet mondjuk nem használok.
MRitu
2013-04-09 19:29:12
 
Fogtündér köszönöm, tényleg szép a görbém, de úgy néz ki, nem megyek vele semmire..sajnos úgy tűnik, meg fog jönni:(
Nem baj, nem csüggedek, inkább most várok mint később legyen baj.
Nekem is a 2. esküvőm ez már, páromnak az első..én nem is annyira ragaszkodtam hozzá a rossz tapasztalat miatt, de ő szerette volna..most már nem bánom, de nem hiányzik hogy nagy legyen, így is sokkal jobban készülök rá és fontosabb mint anno..
Katjessz
2013-04-09 18:48:18
 
Köszi Moha, eddig én is úgy voltam vele, hogy ha mindig arra várnék, hogy minden rendben legyen - munka, elég pénz, lakás, autó, stb. - akkor lehet soha nem lenne alkalmas időpont belevágni. De most úgy döntöttem, vagyis érzem, hogy lehet ez állhat a háttérben, úgyhogy ha sikerülne és felvennének, akkor elmegyek és csinálom ameddig tudom. Ha közben összejönne a baba, akkor annak is nagyon örülnék, rettentően :)
Azért mondtam hogy szerintem meg fog jönni, mert reggel mentem ugye az interjúra és éjjel már úgy éreztem meg fog jönni, használtam tampont, de csak kis foltok voltak rajta, úgyhogy gondolom max 1-2 nap és megjön. Sebaj, bevállalom most helyettetek, akik nem várjátok :)
napsugar24
2013-04-09 18:34:31
 
Sziasztok! Újra itt-voltam az új nőgyógyászomnál-és megvizsgált :-) Azt mondta a progi eredményem jó, de a bal oldali petefészkemben több meg nem repedt tüszőm is van- valószínűleg Closty, de a jobb oldalon a 7. napon már látott egy 11 mm-est is . :-) Azt mondta ezt el kellene kapni, kb 1 hét. Volt vérvétel is, de majd csak 2 hét múlva megyek vissza. Tudtok valamit a meg nem repedt tüszőkről? Valakinek volt már?
Tundie
2013-04-09 16:13:18
 
KatkaManó,

mi is Pesten lakunk. Esetleg ha kiírnád az andrológus honlapjának a címét, ahol megtalálható az nem lenne baj szerintem. Én is írtam már ki itt más ügyben.

Maximail,
esetleg azt kérdezném, hogy ahova ti mentek az valami meddőségi központ?
Nyuszifül
2013-04-09 15:35:17
 
Lányok! Szép görbétek vagy! Hajrá :)) MRitu! Gondolom, nagy már az izgatottság! :)
fogtunder76
2013-04-09 15:11:05
 
Mritu, de szép a görbéd :O
Tegnap beszélgettetek az esküvőkről, nekem (sajnos és hálistennek) volt részem 270 és 24 fősben is. Állíthatom hogy a kicsi sokkal jobb volt:)
Most jut eszembe, nekem az egész életem ilyen :D anno a baba is pikk pakk összejött, most meg 1 éve "gyúrunk rá"..de ki tudja...talán most:D
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!