Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Moha13
2013-04-09 13:39:04
 
Katjesz

Remélem, megkapod az állást és remélem, a következő hónap sikeres lesz baba ügyben is... :)
Bár, én még ezt a grafikont sem dobnám még ki, nagyon furi görbékből is lettek már csodák...:)
Moha13
2013-04-09 13:37:29
 
Katjesz

Nekünk tavaly volt az esküvőnk és azért csak most vágtunk bele a babaprojektbe, mert nem akartam munkanélküliről menni gyes-re. Úgy látszott, hogy szeptemberben kapok munkát, szóval vártam, meg is kaptam, úgy, hogy februárig tuti, utána pedig valószínűleg lesz egy másik lehetőség is. Hát nem lett...szóval most megint munkát keresek, de ha nem találok, akkor sem érdekel már, hogy honnan meg hogy megyek szülni...:)
Én már eleget vártam sok különféle dologra, hogy babázhassak végre, szóval engem most már semmi sem érdekel...most. :)
Katjessz
2013-04-09 13:02:42
 
Most úgy érzem, illetve a görbém is azt mutatja, hogy nemsokára meg fog jönni, de most annyira nem is bánkódok miatta. Mostanában eléggé labilisnak érzem a munkahelyemet és lehet tudat alatt ez miatt nem akart eddig összejönni a baba, elkeztem már állást keresni, ma voltam is interjún. Ha összejönne az nagyon jó lenne, elvileg a héten vissza fognak jelezni és hétfőtől lehetne is kezdeni, igaz 3 hónap próbaidő, de manapság mindenhol van. Örülnék ennek a melónak, így igaz később fogok majd csak babázni, de ha emiatt a bizonytalanság miatt nem jött eddig, akkor ezt meg kell hozni érte.
Íme a görbe:
maximail
2013-04-09 12:25:47
 
Tundie!
Fontos lenne, hogy merre laktok. Mi tegnap jelentkeztünk be Tapolcára, ott elvileg együtt vizsgálnak ki minket A-Z-ig. Csak április 30-ra volt időpont, de addig én elmegyek a 3. és 21. napi vérvételre. (előbbin tegnap voltam)Telefonban amúgy nagyon kedvesek.
emerlány
2013-04-09 12:18:23
 
Moha:
Rájöttem igazad van, ez a ciklus sokkal gyorsabban pörög, mint az előző, már a 7. napon járok. Lassan elkezdek én is az ovura tesztelni, szerintem korábban lesz a jelöltnél (a múlt hónapot leszámítva 23 napos ciklusaim voltak)
MRitu:
sok boldogságot szombatra, remélem jó időtök lesz, és nászajándékként kaptok egy két csíkos tesztet :-)
Lányok, kitartás előbb vagy utóbb mindenkinek összejön :-)
KatkaManó
2013-04-09 12:02:56
 
Sziasztok!

Én kb. 2 hónapja olvasgatlak titeket és olyan sok okos dolgot tanultam már Tőletek :) Ezért ezer hála. Nálunk nem velem van gond hanem sajnos a férjemmel :(

Tundienek szól, hogy én Pesten tudok egy nagyon jó andrológust magán és szeritem nagyon jó. Nekünk nagyon sokat segített. Nem tudom, hogy ide ki lehet e írni a nevét, de ha érdekel akkor szólj.
Tundie
2013-04-09 11:43:16
 
Tud-e valaki egy jó andrológust (magánt) javasolni ahol helyben megcsinálnak minden vizsgálatot, mert a férjemet ide-oda küldözgetik, már 2x volt andrológián és urológián is, mindenhova vagy 2-3 hetet kellett várni időpont miatt, ma meg elküldték UH-ra és júliusra van időpont. Nem foglalkoznak rendesen az emberrel, csak felületesen. Többet kérdezgették, hogy hol lakunk, miért oda ment, pedig oda tartozunk.
Moha13
2013-04-09 11:38:58
 
MRitu

Nagyon szép...:)
MRitu
2013-04-09 11:22:10
 
Igyekszem..ilyen görbe mellé már el tudnám képzelni..
Moha13
2013-04-09 11:05:26
 
MRitu

Kitartás! :)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!