Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Betty78
2013-04-19 06:32:40
 
Pluméria14

Tudom mit érzel, nekem 18 éve nem késett, de múlt hónapban 2 napot, már kezdtem beleélni magad. Főleg, hogy a munkahelyemen jött össze (kicsis gyerekekkel foglalkozom) nagyon-nagyon rosszul esett.

Április nagyon megbolondította a hőmet, ilyen még nem volt. Nézzétek:
plumeria14
2013-04-18 22:36:56
 
sangria,
mi már régóta így szólítjuk egymást, egyszerűen csak jött :) Van egy 12,5 éves kis "szőrősünk" (kutyánk), akit odahozott mellém az ágyba, amikor sírtam, hogy vigasztaljon ő is...
sangria
2013-04-18 22:33:10
 
Hát a görbém elég bolond volt, úgyhogy nagyon nem hagytam magam beleélni, de azért persze reménykedtem..
Azzal nincs semmi baj, ha kicsit sírsz meg szomorkodsz, amikor megjön, ki az, aki nem, csak én sajnos közben is kezdtem már elég negatív lenni, és ezt nem szabad..

Ja, mi emberrel elkezdtük egymást heccből anyának meg apának szólítani :-)

plumeria14
2013-04-18 22:27:40
 
Mirmite,
köszönöm az együttérzést...hát, sajnos erre is igaz, hogy a "szépség" nem minden... pedig igazán szép szülinapi ajándék lett volna! Megtréfált az április, így csatlakozom a májusi csapathoz :) Hátha anyukámat tudom meglepni majd szülinapján...
Mirmite
2013-04-18 22:19:42
 
Plumeria

Sajnálom nagyon:)
Tényleg nagyon szép görbéd volt,de ezek szerint ez nem számít sokat:(
Ha jól kisírtad magad akkor várlak a májusi csapatba:)
Talán a május a mi hónapunk lesz!
plumeria14
2013-04-18 22:18:59
 
sangria,
nagyon köszönöm a görbém nevében is :) Remélem a következő hónapban is hasonlót produkál a szervezetem...de már más végkifejlettel!
Húúú, én megbolondultam volna az 5 nap alatt...utána meg egyenesen kiakadtam volna azon, hogy volt mersze ennyi késés után megjönnie. Én úgy vagyok ezzel, hogy ha meg akar jönni, akkor inkább jöjjön meg korábban, de engem ne zavarjon össze a késéssel. Mégha a kimaradt mensiig nem is éli bele magát az ember, de ha késik, akkor nincs olyan nő, aki ne arra gondolna, hogy most tutira összejött.
Én minden hónapban pozitívan állok hozzá, de amikor megjön, akkor egy kicsit "összezuhanok" és szeretnék választ kapni a miértekre...amire sajnos nincs válasz.
sangria
2013-04-18 22:13:13
 
Azt akartam írni, hogy a te görbéd legszebb, amit az oldalon láttam, kifejezetten felfigyeltem rá :-)
Ha nem igazán tud megvigasztalni, akkor csak bújj hozzá, örülj hogy van Neked és melletted áll.
De nyugodtan sírd ki magad, holnap már jobb lesz, meglátod!
sangria
2013-04-18 22:07:20
 
Plumeria: sajnálom, de tényleg ne keseredj el!
A te görbéd a legszebb, biztos, hogy hamarosan összejön!

Nekem múlt hónapban 5 napot késett, meg valahogy máshogy is éreztem magam, mint előtte menzik előtt.. hát én is nagyon elkeseredtem, hogy nem elég, hogy nincs baba, még a ciklusom is szétesik..
DE: ebben a hónapban megfogadtam, hogy soha többet nem fogok olyasmire gondolni, hogy biztos valami baj van velem, meg nekem biztos nem lehet babám, ezt sajnos az utóbbi időben gyakran mondogattam.. Pedig én úgy gondolom, hogy pozitív gondolkodás legalább annyit számít, mint a biológiai tényezők, lehet, hogy ezért nem is jött össze.

És egy tanács ma estére: bújj oda az emberedhez, az enyém mindig olyan aranyosan meg tud engem vigasztalni ilyenkor:-)
plumeria14
2013-04-18 21:57:45
 
fogtunder76
köszönöm a virtuális ölelést, igazán jól esett! A párom is próbál vigasztalni, de azon kívül, hogy akkor a következő hónapban is "rágyúrunk", sajnos nem tud mást mondani. Nekem ez is nagyon jól esik tőle, mivel hiába mesélem neki, hogy mi minden zajlik bennem, pasiként valószínűleg nem tudja úgy átérezni, mint egy másik nő. A bőgés után jobb lett, elvégre nem tudok tenni ellene...csak újra csatasorba állni és reménykedni :)
emerlány
2013-04-18 21:54:59
 
Moha most nézem, ugyanakkorra nem várjuk :-)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!