Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
maximail
2013-04-18 12:44:33
 
Vicacica! Mi is 30-án megyünk. Ti hova? Mi Tapolcára. Mióta próbálkoztok? Van valami sejtésetek, hogy mi lehet a baj?
Nekünk ez a 15. hónap. Eddig annyi történt, hogy korábban kétszer vérkép alapján igazolták nálam a peteérést, de most új vérképeket csinálnak.
Vicacica
2013-04-18 12:28:56
 
Köszönöm szépen :-) Amúgy 30- án megyünk az első konzultációra a meddőségi központba.
Moha13
2013-04-18 12:24:20
 
Vicacica

Csodák mindig történnek! :)
Szorítok a csodádnak! :):):)
Vicacica
2013-04-18 12:21:01
 
Tegnap csináltam terhességi tesztet persze negatívat mutatott. De ha az itteni rendszert veszem alapul akkor még korai volt tesztelnem. Érdekes lenne ha csoda történne :)
Moha13
2013-04-18 12:12:22
 
Vicacica

Szerintem megér egy próbát...tesztelj egyet. HA úgysi úgy vagy vele, hogy nem lehetsz terhes, annyira nem leszel csalódott ha mégsem, viszont ha van ott valaki, akkor legalább kiderül és nem kell találgatnod, hogy mi az a buborékolás...:)
Vicacica
2013-04-18 12:04:21
 
Nem ovutesztelek már 2 zárt petevezetővel nem lehetek terhes, csak 4 napja furán érzem magam. Jobb oldalamon ha ülök enyhe buborékoló, lüktető érzésem van és ezt a mozgást látni is lehet:) 9 óra alvás után is olyan fáradt vagyok mintha 4 órát aludtam volna:(
Előző havi görbém sokkal egyenletesebb volt:

fogtunder76
2013-04-18 11:48:08
 
Vicacica
látom az előző mensidnél is úgy volt hogy ment fel a hőd. Ez az ovu-tesztelés nem egy rossz ötlet. A görbéd sajnos jobban hasonlít egy EKG-ra mint egy ciklus görbére :(
Egyébként ez nekem is így volt a hónap elején, még mensi alatt is ment felfelé a hőm. Néha érdekes a kis szervezetünk.

Amúgy meg látom sokaknál hogy a rendszer nem feltétlenül pontosan adja meg az ovut. Akinek ugráló, összevissza hői vannak sokkal biztosabb lehet az ovu teszt.
kicsiila
2013-04-18 11:47:52
 
Plumeria, Moha köszi hogy írtatok! Ami az ovulációt illeti a 12. napra rakta, es az nem halvany volt, majd utána még párszor rakosgatta, és most hogy tolódik a ciklus, napról napra hátrébb rakja. Tesztelni? Annyi negatív tesztem volt eddig, nem vagyok kivancsi egy újabbra, esetleg szombaton, ha addig nem jön, és fent marad a hőm :P Már 4 hónapja vezetem a hőm itt, csak ebben a ciklusban hagytam ki "pár" napot, hogy "felejtsem" el kicsit a babaprojektet. Moha szerinted lehet esély valamire? Csak 15. napon voltunk együtt ovu előtt, és elég esélytelen pózban, le is mondtam arról h sikerülhet.
plumeria14
2013-04-18 11:41:52
 
Moha13, vicacica
fontos tudni, hogy a rendszer nemcsak a mért hőmérsékleti adatokat veszi figyelembe, hanem az ovulációra jellemző mintázatot keresi a grafikonon :) A rendszernek kell pár nap, hogy érzékelje a tendenciát, ezért tud csak utólag "pontosat" mondani, mert egy újabb bevitt érték módosíthatja a korábbi becslést.
Moha13
2013-04-18 11:40:38
 
Vicacica


Ha tegnapra nem vártad, akkor szerintem nem volt ovud...legalábbis, nem így kéne kinéznie ma.
Ovuteszteltél? Szerintem mindenképpen próbáld ki, mert elég furi, nagyon cikkcakkos a görbéd.
Csinálj végig egy hónapot ovuteszteléssel, akkor biztosan kiderül, mi a helyzet.
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!