Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
monalizi
2013-04-18 15:55:15
 
Sziasztok.
Eddig ápr.1-5 -ig volt a termékeny időszakom. Most bevariált.De még mindíg semmi.Eddig 30 napra jött pontosan.
plumeria14
2013-04-18 15:04:18
 
fogtunder76
igen, a nevek már megvannak :) Ha kislány, akkor Flóra, ha fiú, akkor vagy Ármin vagy Áron!
Úristen,annyira izgulok már. Néha érzem a nyilallást a bal oldalon. Mielőtt megjön, akkor tompa fájdalmat érzek, lent középen... Eddig nem tudtam eldönteni, hogy ez olyan-e mint korábban vagy más, de ezek a nyilallások korábban egyáltalán nem voltak. Semmilyen más tüneteim nincsenek...
fogtunder76
2013-04-18 14:58:43
 
Plumeria, Nektek megvannak a nevek?
Mi már eldöntöttük. Lássa a pici hogy mi mennyire várjuk :)))
Azt hiszem többen is írták hogy megvannak a nevek :)
Én a "régi, hagyományos" nevek híve vagyok ...Krisztina és/vagy Balázs :)
...úgy drukkolok neked :)
KatkaManó
2013-04-18 14:57:33
 
Vicacica,
nekem még hátra van a ciklus monitorozás és az izulinresztitencia vizsgálat.
Sajtos Pesten hosszú a várólista, decemberre :( kaptunk időpontot.
Szóval még van időnk felkészülni és a vizsgálatokat megcsinálni.
Ha majd voltatok és beszámolnál róla röviden azt megköszönném!
plumeria14
2013-04-18 14:18:16
 
Babavárók,
kik azok, akik már a pozitív terhességi teszt előtt kiválasztották a baba nevét?
Vicacica
2013-04-18 13:56:58
 
Már a konzultàcióra is sok vizsgálatot kérnek. Mik azok amik kellenek még neked? Hormonleállításon vagy? Vagy már szúrod is magad?
KatkaManó
2013-04-18 13:47:05
 
Mi Pestre járunk. Nálunk a páromnál van sajnos gond. Mi már kaptunk a lombikra időpontot, meg még egy csomó vizsgálatot kell csinálnunk.
De kitartás biztos hogy mindenkinek vagy így vagy úgy de sikerülni fog a Baby :)
Vicacica
2013-04-18 13:33:45
 
KatkaMano
Mi Debrecenbe megyünk. Az endokrinológusom a lapart követően egyenesen lombik programot javasolt. 8 éve nem védekezünk nálam van a gond a párom teljesen rendben van.

Maximall
Köszönöm a megerősítést.
KatkaManó
2013-04-18 12:48:14
 
Vicacica, mióta próbálkoztok ?
Melyik központba mentek ?
maximail
2013-04-18 12:46:40
 
Vivavcia! Bocsi, most olvastam vissza. És igen, csodák mindig történnek! ;-)
Amúgy szerintem inkább a második ugrásnál volt a peteérésed, és akkor még tényleg korai volt a teszt.
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!