Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65813 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
kicsiila
2013-04-21 13:37:26
 
plumeria14
“valahol olvastam, hogy külföldön a terhes nőket is később (12. hét környékén) „fogadják”…" Hol olvastad nem emlékszel?? Mit írt a cikkben?

Moha13

A ciklus 13. napján voltunk együtt, 16.napján még lent volt a hőm, 17-re már felugrott. Ovu tesztet nem használtam. Remélem neked is összejön :)
KatkaManó
2013-04-21 13:27:10
 
Plumeria14-nak igaza van, minél hamarabb megnyugtatjátok magatokat a hormonnal meg a sperma vizsgálattal, hogy minden rendben annál kevésbé görcsöltök rá, hogy bennetek van a hiba.
Szerintem ez nagyon fontos...aztán persze jöhetnek a további praktikák ;)
plumeria14
2013-04-21 13:11:58
 
Mirmite
valahol olvastam, hogy külföldön a terhes nőket is később (12. hét környékén) „fogadják”….
Szerintem egy hormon-profil és egy spermavizsgálat sok mindenre fényt deríthet, mielőtt az ember nekiállna a „nagy vizsgálatnak”.
Itthon a hormon profil (kétszeri vérvétel) olyan 12 ezer forint körül van, a spermavizsgálatnak most néztem utána, az pedig 10 ezer forint. Szerintem ennyit mindenképpen megér az egész, hogy kiderüljön van-e valami gubanc, ha pedig valami nem stimmel valakinél, akkor meg derüljön ki minél hamarabb, mert lehet, hogy nem olyan nagy a baj és egyszerűen lehet rajta segíteni. Ha pedig nincs ilyen jellegű „akadály”, akkor az ember el tudja engedni ezeket a negatív gondolatokat, mert szerintem ez is sokat számít. Ha nekünk májusban sem jön össze, akkor jön a spermavizsgálat...
Moha13
2013-04-21 12:35:29
 
kicsiila

3 nappal ovu előtt? de jóóóó! Akkor én is reménykedhetek. :D
Mi pontosan a leesés előtti napon voltunk együtt. Ti is még a leesés előtt? :)
És ovuteszteltél is? Mert nekem 2 napig volt egyforma a két csík, aztán 3. napon reggel a tesztcsík erősebb lett, mint a controlcsík, úgyhogy lehet,m hogy aznap reggel volt ovum, ugyanis délutánra már mindkettő halvány volt...
Most nagyon elkezdtem reménykedni...:)
plumeria14
2013-04-21 11:48:32
 
fogtunder76,
első babára váróknál viszont én vagyok a rangidős :)
kicsiila
2013-04-21 11:28:43
 
Köszönöm és várom h én is mihamarabb gratulálhassak! :)
fogtunder76
2013-04-21 11:23:18
 
csajok :)
Én vagyok a rangidős :D :D

Kicsiila
még egyszer gratula :) ...mindannyian ilyen teszt csíkra vágyunk :$ :)
plumeria14
2013-04-21 11:22:52
 
kicsiila,
elhiszem, hogy mekkora lehetett az öröm, főleg így, hogy csak egyszer próbálkoztatok :)
kicsiila
2013-04-21 11:02:31
 
Azt mondja egyszerre jelent meg a két csík, azzal h halványat mondott csak engem akart cukkolni, de így még nagyobb volt az öröm a két csík láttán :)
Mirmite
2013-04-21 10:27:08
 
Plumeria

Én is csatlakozok hozzátok,korban mindenképpen
júniusban töltöm a 36-ot:)Igaz mi már több mint
2 éve próbálkozunk de lassan mi is meglátogatunk
egy dokit,csak mi külföldön élünk és egy kicsit
nehezebb erre rávenni magunkat:)

Kicsiila

Ez nem is olyan halvány:)GTARULA
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!