Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65813 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
napsugar24
2013-04-21 17:14:06
 
Kedves plumeria14
A férjemnek sperma vizsgálatot fognak végezni, nekem meg csütörtökre lesz meg az új labor eredmény.Vizsgálat-9-én volt.
Adry03
2013-04-21 17:13:01
 
Sziasztok !

kiscsilla: Én is gratulálok !

fogtunder: Boldog szülinapot !

KataManó: Én is már jó régen voltam lázas. Max. hőemelkedés. Ha beteg vagyok mindig kipipálom az ide vonatkozó rublikát és remélhetőleg a rendszer már tudja a többit.

Részemről én is még az elején vagyok. Úgyhogy majd csatlakozom én is a májushoz. Hátha az a hónap szerencsésebb lesz mindannyiunk számára.

plumeria14
2013-04-21 15:41:20
 
napsugar24
nagyon szépen alakul a görbéd, csak így tovább! Milyen vizsgálatot csináltak a párodnál, hormon vagy spermavizsgálat? Csak azért, mert azt írod, hogy újra kell mennie. Te milyen vizsgálatra mész jövő héten?

emerlány
te is szépen alakulsz :) Korábban is volt már ilyen magad a hőd a luteálisban?
emerlány
2013-04-21 15:31:53
 
Mai görbém :-)

Kiccsilla gratulálok! - látod, csak annyi kellett, hogy ne görcsölj rá, és tessék :-)

napsugar24
2013-04-21 15:15:10
 
Sziasztok!
Én így állok ma-emelkedett a hőm.
kicsiila- Gratulálok-nagyon vigyázz magatokra!

plumeria14
Nekem már volt egy hormonvizsgálatom januárban-akkor 6 hónapja próbálkoztunk. Itt kiderült, hogy alacsony a progi szintem, s nálam kezdték meg a kezelést, s a férjem kivizsgálását hagyták. Sajnos 2 hónapig szedtem gyógyszert, ultrahang kísérete nélkül, mire azt mondták, hogy azzal az értékkel is teherbe lehet esni, s nagyon rossz mellékhatásai voltak. Így most orvost váltottam(120 km. Debrecen)s kiderült, hogy nem is olyan szörnyűek ezek az eredmények, s hogy egy kissé túlstimuláltak. S kérte a mostani orvosom, hogy a férjemmel is csináltassuk meg a vizsgálatot. Nálunk itt a körzeti kórházban kb. 3 hónap-így magán úton Nyíregyen voltunk, s majd kedden kell megint mennie, s meg is lesz az eredmény már délután. Nekem meg majd csütörtökön kell mennem.
Én nem akartam tovább várni, jobb ha az ember tudja ha valami van vele vagy a párjával és tud segíteni, mert akár a vizsgálatokra is lehet többet kell várni.

Moha13
2013-04-21 15:14:50
 
monalizi

Fej-fej mellett haladunk az egyenes görbénkkel :D
monalizi
2013-04-21 15:11:04
 
Még mindíg egyenes.
Mirmite
2013-04-21 14:11:46
 
Plumeria

Igen már mindennek utánanéztünk,az én esetemben
(hollandia)9 héten fogadnak először.Itt teljesen
máshogy működik minden,egyenlőre elképzelni sem
tudom:)Ha valakit érdekel adok egy linket:http://www.hellonl.nl/terhesgondozas/

plumeria14
2013-04-21 14:11:09
 
kicsiila,
sajnos már nem emlékszem, hogy hol olvastam, de azért is emlékszem, mert felkaptam rá a fejem. Ugyanis itthon van 0. ultrahang is, a terhesség tényének megerősítésére, még mielőtt lenne szívhangja a babának.
Az első ultrahangos vizsgálatra a koraterhesség időszakában kerül sor, valamikor az 5-6. hét környékén - általában a pozitív terhességi tesztet követően. Ez az alkalom nem része a kötelező terhesgondozásnak (ezért is nevezik "nulladik" ultrahang vizsgálatnak) és legfőbb célja a várandósság tényének megállapítása. Az ultrahang vizsgálat hüvelyi úton történik, amely során a nőgyógyász megállapítja a petezsák / szikhólyag meglétét, kimutatja az élő embriót és a beágyazódás helyét (amely lehet méhen belül vagy méhen kívül). A vizsgálat fényt deríthet arra is, hogy egy vagy több gyermeket hordasz a szíved alatt.
Moha13
2013-04-21 13:58:29
 
kicsiila

Köszi szépen az infót! :):):)
ÉS még egyszer gratulálok! :)

Megnéztem a feltöltött képet...gyönyörűszép két csíkod van!!! :):):)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!